esim uyurken komsumu becerdim

Selam sevgili okurlar bu gun sizlere esim uyurken komsumu nasil becerdigimi anlatacagim. Aslinda esimi seviyorum bu gune kadar hic boyle bir dusuncem olmamisti fakat anladim ki insan degisebiliyormus once size esim ile nasil tanistigimizi anlatayim
eşim anadolunun ücra köyünde yaşayan okumamış bir kadındı. Istanbulada töre olaylarından kaçıp gelmişti. Hısım evliliği gerçekleştirmek istemediği maksadıyla her şeyi arkasında bırakmak istemişti. Eşimi ilk kez benim sürekli müşterim olan rasim amcanın yanında görmüştüm. Ikisi akrabalardı. Öyküsünü duyunca etkilendim, etkilenince küçük bir konuşmadan sonra etkilendim ve alıp karım yaptım. Iyi ki de böyle yapmışım. Karım sık sık komşularla gün düzenler ve bu şekilde sosyalleşmeye uğraşırdı. Tekrar öyle bir günde ben eve erken gelmiştim ve yuva kız doluydu. Ben de kendime boş bir oda buldum ve geçip biraz uzandım. Daha 10 dakika olmamıştı ki odaya bizim komşulardan birinin lise son sınıfta okuyan erotik yaşındaki çıtır kadını geldi. Okuldan direk bize geldiği maksadıyla liseli kıyafet hala üzerindeydi. Beni görünce çıkmak istedi fakat elinde yiyecek bir şeyler vardı. Ben de gel burada ye rahatına bak dedim. O da benim bu ateşli tavrım karşısında odaya girdi. Üstündeki minicik eteği ile karşımda otururken ben ereksiyon olmaya başlamıştım. Liselilere muhalif zaafım olduğunu başta da söylemiştim esasen. Onu öyle görünce kafamda benzer benzer fanteziler dolaşmaya başladı. Neyse çay almaya gidecekti ve bana size de getirmemi ister misiniz dedi. Ben de evet fazla sevinirim diye yanıt verdim. O kapıdan çıkarken sallanan kalçaları beni daha da ereksiyon etmiş ve yarağım taş gibi olmuştu. Biraz sonra elinde çaylarla arka geldi ve hem çay içip hem sohbet etmeye başladık. Fakat kızda bir değişiklik vardı karşımda resmen bacaklarını açıyor bana bacak arasını sergiliyordu. Bundan sonra güzelce zevke gelmiştim hatta ona sezdirmeden yarrağımı sıkmaya bile başlamıştım. Kadının erotik yaşında olduğunu bildiğim maksadıyla içim rahattı yani onu sikebilirdim. Baktım o da istekli ben de derhal yanına yaklaştım ve biraz boynunu okşadım. Derhal bana kendini bıraktı fakat bizim yuva kız doluydu burada olmazdı. Ona nasıl yapacağımızı sordum o da bizim evde kimse yok dedi. Fakat gece olmaya başlamıştı babası her an gelebileceği maksadıyla yuvasına gitmeye çekindim. Sonra aklıma bir düşünce geldi.
gece eşim ve onun ailesi uyuduktan sonra evlerine gidecektim. O şekilde anlaştık ve ben geniş bir sabırsızlıkla akşamı beklemeye başladım. Eşim uyuduktan sonra gizlice evden çıkacak ve onların yuvasına gidecektim. Tabi telefon hattını da almıştım. Nihayet gece oldu ve gece aş faslı, tv falan derken saat akşam yarısına yaklaşınca yattık. Eşimin güzelce daldığından vakumlayın olunca kalkıp tuvalete gittim ve arka gelerek yeni baştan uyuyup uyumadığını denetleme ettim. Evet uyumuştu ben de derhal liseli kadını aradım. O da bana derhal gelebilirsin dedi. Giderken fazla heyecanlanmıştım sessiz bir şekilde beni içeriye aldı. Gittiğimde gözlerime inanamadım o kadar ateşli giyinmişti ki adeta liseli değil 40 senelik fahişe gibiydi. Neyse odasına geçtik ve bana bakire olduğunu yalnızca götten sikebileceğimi söyledi. Ben ona da razıydım. Derhal ayakta yapıştım dudaklarına. Bir yandan da göğüslerini okşamaya başlamıştım. Başka elimi de kalçalarına attım. Biraz ön seks yapmanın ardından onu ayakta soydum. Sonra da yatağına domalttım ve kalça deliğini biraz yaladıktan sonra parmaklamaya başladım. Bir parmak iki parmak derken kalça deliği genişledi. Bundan sonra yarağımı sokmanın vakti gelmişti ve liseli kadının ağzını kapatıp ani yüklendim. Feryat atamadı fakat derin bir ohhhh çekti. Sonra da var gücümle sikmeye başladım. Sebebi coşkudan boşalmaya yaklaşmıştım. 10 dakika becerip hem kendim boşaldım hem de liseli kadını boşalttım. Fakat kadın hala azgındı mecburen ikinci postayı da attım.
sex hikayeleri:
uyurken sex öyküleri

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir