Erol Abi Hem Annemi Sikti Hem Beni Sikti

merhaba, adım gülçin. 29 yaşındayım ve evliyim. Uzun boylu, fazla hoş, dolgun dik göğüslere, engelsiz bir vücuda, yuvarlak göte ve sütün gibi uzun bacaklara sahip bir kızım.
kocamı annem bulmuştu. “kızım aşkı meşki boş ver, çalışsın yuvasına baksın yeter, sevgi karın doyurmuyor. ” demişti. Kocam akşam gündüz çalışır, insanlarla konuşmaz, eve bir kadın komşu dahi gelse bizimle oturmaz, derhal odasına çekilir, mahcup, çekingen bir tip. Ben zorlamasam seks hayatımız yok gibi birşey, sikmesi maksadıyla zorla üstüme alırım. Oysa ateşli fazla seven bir kızım. Aleni giyinmeyi severim. Yolda izleyen erkekler gözlerini alamazlar, sanki gözleriyle sikerler beni.
bir gün bir kadın arkadaşıma oturmaya gitmiştim. Sohbet uzayınca gece karanlığına kalmıştım. Durakta minibüs bekliyordum, önümde hususi bir otomobil durdu ve kornaya bastı. Ben tabi asla arabaya bakmıyorum. Adam camı yükleyip, “gülçin benim, gel eve gidiyorsan bırakayım. ” dedi. Komşumuz erol abiymiş. Arabaya bindim, “sen miydin erol abi? Ben de kim bu avare diye düşünüyordum. ” dedim. Erol abi de gülerek, “evet, benim o avare. ” dedi. Eve gerçek giderken, söz atanlardan, bakanlardan konuşuyoruz. Ben, “erol abi ya, asla rahat bırakmıyorlar, hep söz atıyorlar, yiyecek gibi bakıyorlar. ” diye sıkıntı yandım.
erol abi de, “kızım fazla güzelsin, biraz da aleni giyinmeyi seviyorsun, sana kim söz atmaz, yiyecek gibi bakmaz? ” dedi. “erol abi, sen de mi? ” dedim, “ne oldu, ben erkek değilmiyim, senin gibi güzele bakmayıp ta kime bakacam? ” dedi. Ben konuyu değiştirdim, “erol abi kaç senedir komşuyuz, ilk kez arabana binmek nasip oldu, araban güzelmiş. ” dedim. Erol abi de, “kızım öyle bir salakla evlisin ki, adam kimseyle konuşmuyor, kocanın yanında da sana gel gezdireyim diyemiyorum. Arabam istediğin vakit emrinde, istersen şu anda bile gezdireyim. ” dedi. “erol abi bugün olmaz. ” dedim. “ne vakit olur peki? ” dedi. “bilmem, diğer bir gün gezelim. ” deyince, erol abi arabayı kenara çekti, kontağı kapattı ve “günü söyle gidelim. ” dedi. Baktım kurtuluş yok, “ozaman pazar günü pikniğe götür beni. ” dedim. O da, “tamam, fakat ikimiz kimsesiz gideceğiz, olur mu? ” dedi. Ben, “olur. ” deyince, beni evimizin karşısına kadar getirdi bıraktı.
annemden birşey saklamam, anneme telefon ettim, pazar günü erol abiyle pikniğe gideceğimi anlattım. Anlatmaz olaydım. Annem, “ben de geleceğim. ” diye tutturmaz mı? Anneme, “anne olmaz yaa. ” dediysem de, annem bana, “siktir oruspu, sikişeceksin adamla değil mi? ” dedi. Ben de, “yok valide öyle birşey. ” dedim, annem de, “evli barklı adam, seni sikmeyecekse sebep pikniğe götürsün? Ben de geleceğim. ” dedi. Mecburen bizimle gelmesine razı oldum. Cumartesi akşamdan annem bize geldi ve kocama, “damat, yarın kızımla gezmeye gideceğiz. ” dedi. Kocamın anneme olumsuz yanıt verme gibi bir talihi yok, “sen bilirsin anneciğim. ” dedi ve hadise kapandı.
pazar sabahı annem beni evden aldı ve buluşma yerine gittik. Erol abi arabayla gelip yanımda annemi görünce yüzünden düşen bin parça olmuştu. Erol abinin morali bozulmuş, ama anneme belli etmemeye uğraşıyordu. Arabaya bindiğimizde erol abiyi annemle tanıştırdım. Bu arada, annem 50 yaşında olmasına karşın, yaşına göre hoş bir kız sayılır. Yolda, sigara ve bira falan almak maksadıyla, bir marketin önünde durduk. Annem arabada kaldı, erol abi ile ben indim. Markete girince bana, “anneni sebep getirdin? ” diye sordu. Ben de, “telefonda annemle konuşurken ağzımdan kaçırdım, annem de bizimle beraber gelmek istedi. ” diye vaziyeti anlattım. Erol abi de, “neyse…” dedi ve alışverişi yapıp yola devam ettik.
ormana vardığımızda erol abi bizi, sessiz sakin, kimsenin olmadığı ıssız bir yere götürdü. Battaniyeleri serdik, bardakları tabakları, içecekleri ve yiyecekleri çıkardık, ufak tüpe çay suyunu koyduk, arabanın teybini açtık ve oturduk. Annem erol abiyi ahret sorularına tutuyordu. Erol abi muhabetten ve sorulardan sıkılmıştı. Bunu farkeden annem ciddiyeti bırakıp samimiyete başlamış, erol abi ile el şakaları yapıyordu. Dokunmalar, sarılmalar derken bunlar işi büyüttüler. Erol abi beni unuttu, benim yanımda anneme sulanıyordu. Erol abi annemin kulağına birşeyler söyledi, annem de bana, “kızım git biraz gez dolaş, ne başımızda duruyorsun? ” dedi.
bunun ne anlama geldiğini anlamıştım. Yanlarından kalktım, ordan uzaklaşır gibi yaptım, yakındaki çalılıkların arkasına gizlendim ve annemle erol abiyi gözetlemeye başladım. Annem erol abinin fermuarını açtı, yarağını çıkardı ve yarağıyla oynamaya başladı. Gözlerime inanamadım, erol abinin yarağı fazla büyüktü. Kocamın yarağından diğer ilk kez bir diğer erkeğin yarağını görüyordum, o da iri bir yarak idi. O anne kadar ben hep, bütün erkeklerin yarrakları kocamınki gibi ufak olur sanıyordum. Az sonra annem erol abinin penisini ağzına almış vakumluyordu. Bunu da ilk kez görüyordum, yani yarak yalamayı. Kocamın penisini daha asla yalamadım. Asla yarak ağza alınır mı? Ama annem erol abinin penisini öyle hoş ve iştahla sakso çekiyor ve vakumluyordu ki, mutlaka zevkli birşey olmalıydı, resmen somuruyordu. Erol abinin o iri yarrağının nerdeyse hepsi annemin ağzında kayboluyordu.
az sonra annem eteğini yukarıya topladı, külodunu çıkardı, battaniyeye sırtüstü uzandı ve bacaklarını ayırdı. Birkaç saniye içinde erol abi de pantolonunu ve külodunu çıkarıp, koca yarağını anneme sokmuştu bile. Erol abi annemin vajinasına habire sokup çıkarırken, annem erol abinin altında hazdan dört köşe bir şekilde gözlerini kapatmış, “ohhhh. Geçir koçum, kökle, sik beni! ” diyor, inliyordu. Daha çok sabırsızlandım yanlarına gittim ve anneme, “bunun maksadıyla mi beni gönderdin? ” diye kızdım. Annem de bana kızgın bir şekilde, “sus ağzına sıçtığımın kadını, birazdan sen de sikişirsin! ” dedi. Erol abi ise asla istifini bozmadan annemi pompalamaya devam etti. Orda öylece donup kalmıştım.
erol abi birkaç defa daha annemin vajinasına sokup çıkardıktan sonra, ikisi de boşalmışlardı. Annem erol abinin altından kalktı ve “al sevgilin senin olsun, tepe tepe kullan! ” dedi ve külodunu alarak arabaya gitti. Erol abinin annemin vajinasından çıkardığı yarak sallanıyordu, ister istemez gözüm takıldı kaldı. Suskunluğu erol abi bozdu, “ne yapayım bakireyim, ben sana kimsesiz gidelim dedim, sen anneni de getirdin! ” dedi. Elimden tuttu, yanına oturttu ve “ben aslında seni becermeyi istiyordum! ” dedi ve beni öpmek istedi. “hayır istemem bundan sonra! ” dedim. Erol abi ayağa kalktı yarağını ağzıma yasladı, “em o vakit! ” dedi. “hayır, istemiyorum! ” diye karşılık verince, başımı sıkıca tutup zorla yarağını ağzıma soktu. Aslında ben de fazla istiyordum, fakat kızmıştım.
biraz naz yaptıktan sonra, yarağını kendi isteğimle sakso çekmeye ve vakumlamaya başladım. Az sonra erol abi yanıma oturup, gömleğimin düğmelerini açmış, memelrimi vakumluyordu. Sakso çekerek göbeğime geldi, külodumu çıkardı ve vajinamı okşuyordu. Bacaklarımı havaya dikti ve vajinamı sakso çekmeye başladı. Daha evvel kocam vajinamı asla yalamamıştı, ilk kez bir erkek vajinamı yalıyordu. Amımın yalanması fazla farklı bir haz veriyordu ve fazla geçmeden boşaldım. O sırada ani annem tepemize dikildi ve erol abiye, “ben senin penisini sakso çektim vakumladı, sen benim vajinamı yalamadın, ama kızımın vajinasını yalıyorsun! ” dedi. Erol abi de anneme, “yıka vajinasını gel, böyle valide kadını hem yalar hem sikerim! ” dedi.
annem su şişesini alıp, vajinasını yıkamak maksadıyla çalıların arkasına gerçek gittiğinde, erol abi sırtüstü uzandı, beni üzerine oturttu, alttan yarağını vajinama soktu ve dipliyordu. Erol abi beni öyle hoş sikiyordu ki, evlendiğimden beri kocam aracılığıyla daha asla böylesine coşkulu sikilmemiştim. Hazdan kendimi kaybetmiştim, boşaldıkça boşalıyordum. Fazla geçmeden annem de vajinasını yıkayıp gelmişti, erol abinin yüzüne gerçek çömeldi, vajinasını erol abinin ağzına yasladı ve yalattı. Erol abi bir yandan yarağıyla beni becerirken, başka yandan da diliyle annemin vajinasını sikiyordu. Annem inleyerek erol abinin ağzına boşalınca, erol abi de beni daha süratli ve kalın pompalamaya başladı ve beraber aynı zamanda boşaldık.
o gün piknik boyunca, erol abi bir defa daha hem annemi becerdi hem de beni becerdi. Kimsenin kimseye bir dargınlığı, kızgınlığı kalmamıştı. Erol abi, annem ve ben, fazla hoş bir piknik yapmış, üçümüz de oldukça memnun olmuştuk. Fakat bu daha başlangıçtı, bundan sonra ayda en az 3 – 4 defa, annem ve ben erol abiyle buluşup üçlü sikişmeye karar verdik. Tabi bundan, ne 65 yaşında yarrağı kalkmayan babamın, ne işten güçten diğer birşey düşünmeyen salak kocamın, ne de erol abinin karısının bilgiyi olacak! Valide kadın beraber gezmeye gideceğiz (bu günkü gibi! )…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir