Erkek Sevgilisi Olduğunu Duyunca Tadını Merak Ettim

bir meslek arkadaşım var birlikte takılmayı seviyoruz o da benim boylarında ve aynı yaştayız. Birlikte eğleniyor gülüyor ve nitelikli vakit geçiriyoruz sebebi gerçekten fazla kültürlü bir adam ve yetenekle onunla alışverişe gitmeye bayılıyorum sebebi aynı anda haz sahibi. Her neyse bir gün tekrar alışveriş merkezine gidip bir şeyler alıyorduk sonra bir kafeye oturduk ve bir şeyler içerken bana birazdan sevgilim gelecek dedi, ben de iyi hoş bir kadın yetişir muhabbet ederiz gibi düşünüyordum ama yaklaşık yarım saat sonra bir adam geldi masamıza ve biz üç erkek olduk. Nasıl yani dedim ve bir mola kulağına eğilerek sevgilin o mu dedim, evet dedi, şok olmuştum. Meğersem aylardır takıldığım arkadaşım gaymiş ve ben bunu bu şekilde öğrendim. O zamanda açıkçası biraz bozuldum sebebi daha evvel bana bunu söylemesini isterdim aslında homofobik değilim ama böylesine bir emrivaki ile karşılaşmak canımı sıkmıştı.
her neyse ben de müsaademi istedim ve yanlarından kalktım. Birkaç saat sonra mesaj geldi sebep kalktın diye soruyordu, ben de evde işlerim olduğunu söyledim ve 1 saat sonra kapı çaldı karşımda arkadaşım vardı. Içeri geldi konuşmaya başladık nereden tanıştınız diye sordum, o da sosyal ağdan tanıştık daha bu ikinci buluşmamızdı dedi ama benimle takıldıktan sonra fikirleri değişmiş ve benimle vakit geçirmekten daha memnun oluyormuş. Böyle söyleyince bana asıldığını fark ettim ama salağa yattım sebebi daha hiçbir erkekle beraberlik yaşamamıştım. Kalktım birkaç kadeh alkol doldurdum ve içmeye başladık bir sinema açtık izliyorduk. Sonra merakıma mağlup düştüm ve ona gay münasebet hakkında sorular sordum. Gerçekten afiyet alıyor musun, başkaca pasif misin diye sordum ve pasif olduğunu öğrendim.
sonra bana gay ilişkinin nasıl olduğunu ayrıntılı şekilde izah edince açıkçası biraz heves ettim ve yetenekle arkadaşımı tadı nasıl oluyordu, bayanlardan daha fazla mu haz verecekti merakım öylesine ağır bastı ki daha ayrıntılı sorular sordum ve tüm her şeyi öğrendim. Alkolün de vermiş olduğu etkiyle biz yan yana oturuyorduk ve bundan sonra bacaklarımız birbirine değiyordu. Sonra ani ne oldu bilmiyorum ama dudaklarımız birleşti. Ben de hem fazla geniş bir heves hem de biraz suçluluk duygusu vardı sebebi bir erkekle öpüşüyordum ve birazdan belki de onu sikecektim. Sonra hatıra yaşamaya karar verdim en çok ne olabilirdi ki? Üstüne çıktım ve seksi şekilde öpüşmeye başladık, gözlerimi yumdum ve kalçalarını okşamaya başladım gerçekten dolgun bir kız gibi kalçaları vardı.
derhal önüme geldi eşofmanımı indirdim ve benimkini ağzına aldı öylesine hoş bir sakso yaptı ki başımdan geçen an muhteşemdi. Ben de onun ağzına baskı yapıyor ve ağzının içini sikiyordum. Bir zaman sonra güzelce ereksiyon olmaya başlayınca bundan sonra içine girmeye karar verdim ve bana anlattığı gibi derhal giderek banyodan beden yağı getirdim. Onu yere uzanırdım ve bacaklarını kıvırarak cenin pozisyonuna getirdim derhal arkasına geçtim kaymak gibi bembeyaz bir kalçası vardı kadın poposundan farksızdı ve kalçasını parmaklamaya başladım. Orta parmağımı büsbütün içine soktum ve açarak onun canının yanmasını engellemiş oldum. Sonra işaret parmağımı da sokarak iki parmağımla hamle yaparken o da inliyordu.
şu anda dizi onu pompalamaya gelmişti ve derhal yarrağımı yağ sürdüm ve arkasına dayanmaya başladım. Olabildiğince zor giriyordu arkadaşım da altımda inliyordu ama bunu o istemişti sonuçta yapacak bir şey yoktu. Girdiğim sıcacık delik harikaydı ve tamamını soktuktan sonra hamlelere başlayarak onu becermeye başladım. Sikimin uzuluğu ortalamanın üstündedir geniş olmasına karşın kolaylıkla hepsini içine aldı ben onu becerirken o da inliyor ve darbelerin keyfini çıkarıyordu. Şak şak sesleri geliyordu ve bundan sonra güzelce kudurmuştum. Popo kenarını ayırarak bu görüntüyü gözlemeye başladım daracık deliğin iri yarrağı alışını gözlemek müthişti. Birkaç dakika daha onu bu pozisyonda becerdikten sonra daha çok dayanamayacağımı anladım sebebi gerçekten dayanmak fazla zordu, içinden çıkarak götün üstüne boşaldım.
çıkmana gerek yok erkeğim götümün içine boşalsaydın dedi ama bundan sonra çıkmıştım bir dahakine dedim ve yanına uzandım. Bana nasıldı diye sordu, ben de tahmin ettiğimden daha keyifliydi dedim, bir zaman daha içmeye devam ettik ve ikinci posta maksadıyla yeni baştan dudaklarımız birleşti. Bu sefer onu elinden tutarak döşek odama gerçek götürdüm. Yeni baştan benimkini ağzına almaya başladı sakso konusunda gerçekten iyiydi ve severek yapıyordu. Severek yapılan her şey bilirsiniz ki fazla iyi olur öylesine geniş aşkla yarrağımı yalıyordu ki olağan üstü afiyet alınca yeni baştan onu ayağa kaldırdım. Önümde domalttım esasen daha birkaç saat evvel sikişmiştik bundan sonra kalça deliği açıktı yeni baştan benimkini ona yasladım. O da belini çukurlaştırarak hepsini içine almayı başardı.
daha kalın daha kalın erkeğim diyordu, ben de öyle mi dedim ve süratli şekilde onu pompalamaya başladım. Bundan sonra soluk alış verişleri, inlemeleri artmıştı altımda bir kadın gibi feryat atıyor ve darbelerin tadını çıkarıyordu. Ben de bu daracık kaymak gibi kalçası becerirken bir yandan avuçluyor ve tokat atıyordum. Onu yatağa sırtüstü şekilde uzanırdım ve derhal ayaklarını havaya diktim. Ayakları omzumda onun kalçasına yeni baştan girdim ve böyle bir zaman daha becerdim. O da bu arada kendi sikini sıvazlıyor ve keyfe geliyordu eve hatta bir mola boşaldı. Ama ben daha boşalmamıştım ve onu kalın şekilde pompalamaya devam ettim. Bundan sonra geliyorum dedim içimden çıkma erkeğim dedi, ben de bağıra çağıra üstüne uzanarak götünün içine boşaldım.
gerçekten uzun vakittir böylesine afiyet almamıştım ve boşalırken dudaklarını dişledim anca başımdan geçen duyguyu bastırabildim. O akşam ben de kaldı ve sabah yeni baştan istediğini söyledi, o halde gel banyoya gidelim dedim ve banyoda duş alırken yeni baştan öpüşmeye başladık. Boynumu vakumluyor, kulaklarımı yalıyordu, yeni baştan önüme diz çöktü ve yarrağımı vakumlamaya başladı. Dediğim gibi bu konuda fazla iyiydi gözlerimin içine bakıyor ve benimkini ağzına alırken gözlerini gözlerimden çekmiyordu. Bir yandan da taşaklarımı okşuyor ve nefesini bana veriyordu hatta neredeyse boşalacaktım ama yeni baştan götünün tadına bakmak istediğim maksadıyla kendimi tuttum. Onu akan suyun altında duvara yaslayarak benimkini içine soktum ve becermeye başladım. Umarım 5 dakika kadar aynı pozisyonda becerdikten sonra yeni baştan götünün içine boşaldım.
sikiş öyküleri bundan sonra ben de durum kalmamıştı ama o hala istiyordu daha çok yapamayacağımı söyledim ve onu evden gönderdim. Hala meslek arkadaşıyız ama görüşmüyoruz sebebi ben yaptığım her şeyden pişmanlık duydum ve ona bir daha tekrarlanmayacağımı söyledim. Beni biraz ikna etmeye çalıştı, yaşadığımız hoş anları yeni baştan yeni baştan hatırlamam maksadıyla uğraştı. Evet, fazla afiyet almıştım ama gerçekten erkeklerle sikişmek istemiyordum bundan ötürü onu izah yaptım ama tekrar de bana fazla daraldığını söyledi ve benimle küstü. Böylece arkadaşlığımız da maalesef sonlanmış oldu, arada başımdan geçen öğrenir aklıma gelip elim telefona gidiyor ama kendimi engelleyerek aramıyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir