Erkek Dostum domaltıp öyle bir siktiki

Ben 19 yaşında ince belirli yuvarlak göt ve memeli buğday derili güzel bir bakireyim daha doğrusu kızdım. Ta ki bakireliğimi yanında çalıştığım annemin yeğeni haluk ’ a verene kadar. .  yaşadıklarım başıma gelmeden evvel; mastürbasyon yapmanın elimle…
ben 19 yaşında ince belirli yuvarlak göt ve memeli buğday derili güzel bir bakireyim daha doğrusu kızdım. Ta ki bakireliğimi yanında çalıştığım annemin yeğeni haluk ’ a verene kadar. .  yaşadıklarım başıma gelmeden evvel; mastürbasyon yapmanın elimle boşalmanın tadına güncel güncel varıyordum. Sonra sosyal ağdan porno sinema izlerken ordaki erkeğin beni siktiğini. Ağzıma verip daha sik dokunmamış vajinamı ve götümü hunharca sikmesini hayal ederek boşalıyordum. Daha sonra seks hikayesi okumaya başladım.
seks hikayeleri fazla daha neşeli ve zevkliydi. Her hikaye de sikilen kızın yazdıkları ile fantazi dünyamı genişletiyor, zekamda canlandırarak kezlerce boşalıyordum. Aklımı seks ile bozmuştum… bunlar ile günler geçerken annemin yeğeni haluk karşıma çıktı. .  annemi uzun vakit sonra ziyarete gelmişti gördüğüm an haluk bana fazla ateşli geldi. Olabildiğince yakışıklı karizma bir tipti. Bize geldikten bir kaç gün sonra annem ile alışverişten sonra onun dükkanına uğradık.
içeride ki samimiyetten yanında çalışan sekreteri ile teçhizatların da bir şeyler olduğunu haluk ’ un sekreterini siktigini düşünmüştüm. Havadan sudan konuşurken uğraşıp çalışmadığımı sordu anneme ve eğer istersem onun yanında çalışabileceğimi söylerek ona yanaşma fırsatını bana tanımış oldu. Annem; babama sorması lazım olduğunu eğer kabul ederse olur diyerek izni vermişti dahi. 1 hafta sonra haluk ’ un dükkanında işe başlamıştım ve uzun olmayan müddette kolayca işe adapte oldum.
fakat haluk ’ un alakasını üzerime henüz kıskanmıştım. Sekreteri ile işveleşmekten beni gözü görmüyordu. Kim anlar belkide hısım olduğumuzdan bana pek yanaşmıyor sadece raporları teslim ederken yan yana gelebiliyor aradaki resmiyetten ötürü da fazla dürüst olamıyorduk. Her akşam haluk ’ un beni siktiğini hayal edip vajinamı okşayarak hafiflemeden yatamıyordum.  sekreteri de nedense ondan bir cinsli bırakmıyor kesintisiz peşinde dolaşıyordu. . Haluk bey bu aradı haluk bey mülkler geldi hep bi mazeret ile odasına giriyor 1 saat çıkmıyordu. . Bu durum beni güzelce asap etmeye başlamıştı.
en nihayetinde direnemeyip  kararımı verdim ve bir yolunu bulup cep telefonunu istedim. . Kırmadan hattını verdi ve benim numaramı aldı, fakat bir hafta süresince beklememe rağmen asla aramadı… belirli ki sekreterini sikiyordu sonundan katlanamadım ve ben aradım pazar günüydü buluşalım dedi kabul ettim. Oldukça ateşli bir biçimde giyinerek önüne çıktım. önce bir bara gittik daha orda biralar kazanç gelmez mini eteğimin altından bacaklarıma değmeye ellemeye başladı.
gayesini belirli edince düşüncelerim değişmiş bakire olduğum usuma gelmiş, çok bir şey yapmayalım sadece azıcık seks yapıp öpüşüp daha da ileri gidersek en çok ağzıma alıp gevşetirim diye düşünüyordum ki bir zamanda kendimi ona kapılmış bir biçimde çılgınlar gibi seksi bir biçimde öpüşürken buldum. Yarim saat sonra bundan sonra kalkalım dedi nereye gidicez dedim bu saatten sonra tabi ki bizim konuta diye cevap verdi o an içim ürperdi ayaklarımın bağı çözüldü ve ne yapacağımı öğrenemeden koluna girdim ve yola çıktık, otomobilde hala bacaklarıma elliyor ve fazla güzel, kolon gibi olduğunu söylüyordu tüm konuta gelmek üzereydik ki otomobili durdurdu ve bacaklarımı sakso çekmeye başladı ilk defa böyle bir his yaşıyordum…
vajinam kabarmış sulanmış ve yanıyordu başını güzelce bastırdım ve yukarı çektim külodumun üstünden vajinamı sakso çekiyor dişliyordu, pembe külodum onu fazla ereksiyon etmişti. . Bende elimden geldiğince yarrani elime almaya sıkmaya uğraşıyordu. Fazla büyüktü… daha önce asla kalkmış bir siki diri olarak görmemiştim. . Elim yanın da ufacık kalıyordu bundan sonra güzelce azmıştım. . Onu ağzıma almak vakumlamak istiyordum hadi dedim bundan sonra girelim konuta derhal derlendi ve önündeki koca penisini düzenlemeye çalışarak kalktı otomobilden indik ve binaya girdik merdivenleri çıkarken dahi rahat durmuyorduk. . Eteğimin altından götüme vajinama elliyor bacaklarımı yalıyordu.
kapıya geldiğimiz de anahtarla açarken biz hayvanlar gibi öpüşüyorduk nihayetinde kendimizi içeri attık beni belimden öğrendiği gibi duvara gerçek yüz üstü kalın bir biçimde yapıştırdı. . Hayvanlar gibi azmıştı. . Bacaklarıma hayvan gibi saldırıp baldırlarımdan yukarıya ve ordan küloduma kadar diliyle sakso çekerek çıktı. Vajinamı dişliyordu resmen külotumu parçalarcasina sıyırdı ve ben domalmiş haldeyken amcığımı bütün gücüyle vakumlamaya dilini amımın içine sokup diliyle vajinamı pompalamaya başladı. .
bense kendimden geçmis mahvolmustum amımın suları akıyordu. Fazla hoştu ona kendimi siktirmek istiyordum haluk hala hayvan gibiydi bir yandan vajinamı vakumluyor bir yandan baldırlarımı, kalçalarımı sıkıyordu ve sonun da kalktı kalın bir hareketle beni şahsına dönü kafamdan tuttup beni dizlerimin üstüne çöktürdü ve kumaş pantolonunu kemerini bir çırpı da çıkartıp o koca sikini ağzıma verdi. Başını dudaklarıma kuvvet sığdırıyor küçücük ağzıma sığmıyordu. O biçimde sikini sakso çekmeye başladım.
saçlarımdan tutarak sikini ağzıma bastırmaya başladı. Güzelce zorluyor boğazıma kadar iteliyor git gel yaparak ağzımı sikiyordu. . Davranışları fazla sertti ve bu benim fazla güzelime gidiyordu. . Ilk defa bir siki ağzıma alıyordum ve bu fazla güzelime gidiyor vajinam güzelce sulanıyordu bir yandan o koca sikin ağzımı sikmesine lisans veriyor bir yandan elimle vajinamla oynuyordum. Bir müddet emdikten sonra saçlarimdan tutarak beni ayağa kaldırdı ve dudaklarıma yapıştı. .
dilini ağzıma sokuyor benim dilime değdiriyor dilimi vakumluyordu. Bir yandan da elleriyle kalçalarımı okşuyor kalça deliğimde parmaklarını dolaştırıyor okşuyordu.
bu beni çıldırtmıştı güzelce. . Bundan sonra katlanacak eforum kalmamış vajinamı o koca yarrağına değdirerek beni sikmesini istiyordum. Omuzlarımdan sertçe tutarak sonra tekerrür beni duvara domalttı etegimi tekerrür kaldırdı ve minicik vajinama penisini dayadı bense asla itiraz etmiyordum hazdan can vermek üzereydim ve oldu nihayetinde belimden derderst edip o koca sikini bir zamanda vajinama köküne kadar soktu…
kızlığım gitmiş vajinamda şiddetli bir keder ile irkilmiştim o an can vereceğimi umdum daracık amcığım adeta ufalanıyordu yere yığılıp kalmamak maksadıyla kuvvet dayanıyordum o ise hayvanlar gibi gidip geliyor kalçalarımı şak şak seslerini vuruyor vajinamı kanata kanata sikiyordu her sokusunda yarrağına karnımı seziyordum arada birde kalçalarıma vuruyor tokatlıyordu ne kadar vakit geçti öğrenmiyorum darmadağın olmuştum. Nihayetinde çıkarttı penisini ve beni tekerrür dizlerimin üstüne  indirerek tekerrür sikini ağzıma verdi. Saçlarımdan sıkıca yakalamış daha kalın bir biçimde ağzıma bastırarak tekerrür ağzımı sikiyordu, bir yandan vakumlamaya çalışıyor bir yandan dilimi sikinin başını dolaştırıyordum
sikinin kafası dudaklarımın arasına alıp elim ile ileri arka yapmaya başladığımda hırıltıları çoğalmış ani ağzımdan sürükleyerek  tam döllerini  musluk gibi memelerime boşaldı. Boşalırken hayvan gibi sound çıkartıyordu. . Korkmuştum, amımdan akan kan bacaklarımdan süzülüp yere kadar inmiş her yer kan olmuştu peçeteyle hoşça arındım oda alnıma teşekkür öpücüğü kondurdu. Azıcık dinlendikten ve bir kaç bardak bir şeyler içtikten sonra tekerrür sevişmeye başladık. O gün beni beş defa ayni biçimde becerdi. . O günü unutmam ihtimalsiz helede en son beni siktiğinde neredeyse bir bir buçuk saat kadar devam ettik varsayımımca. Amcığım on yıllık amcık gibi aşındı. .
şu zamanda on dokuz yaşındayım. Bu seks hikayesini dükkanından yazıyorum. Bahsettiğim sekreteri o geceden sonra kovdu. Güncel sekreteri benim  ve o günden beri haluk ile hayvanlar gibi sikişiyoruz. . 1 sene sonra götümün bekaretinide aldı. Tekrardan bir bar çıkışı konuta kadar katlanamadığımız bir akşam otomobili durdurup girdiğimiz bir çıkmaz caddede duvara muhalif domaltarak götümden becerdi beni. . Beni tane gördüğüm anlarda götümden, diğeri anlarda hem amımdan hem götümden derhal derhal her gün beceriyor.
seks hikayesi ben domalıyorum ve koca yarrağini içime alıyorum oda haykırdıra haykırdıra hayvanlar gibi beceriyor beni arada birde götümü parçalıycan vajinasına kodumun evladı yavaş hayvan diye haykırarak onu daha bi azdırıyorum ve o beni becerirken daracık deliklerimden aldığım o geniş zevkin ve becerirken kalçalarıma inen darbelerin zevkiyle kezlerce orgazm oluyorum. Herkese iyi sikişler….

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir