Erkek Arkadaşım Beni Becerdi ve Bıraktı

uzun bir ayrılığın ardından kimi şeyleri düzeltmemiz gerekiyordu, esasen daha yaşımız olgun olgunluğa ulaşmamıştı ve biz kavak yelleriyle bir haberdik dünyadan. Erkek arkadaşım da aynı benim gibi olduğundan ayrılıklarımız bazen kaçınılmaz oluyordu. Neyse ki bu sefer ki uzun sürmedi ve barıştık. Ilk buluştuğumuz da bisikletlerimize atlayıp adayı dolaşmaya başladık. Fazla yorulduğumuz yerde ara verdik ve baş başaydık ve yan yana oturup kent manzarasını izliyorduk.
başımda kavak yelleri olduğu dönemlerdi, erkek arkadaşımın beni kandırmasına bel ki müsade edemezdim fakat ben esasen sikilme meraklısı olan bir kızdım. Birbirimize baktık ve ani yüzlerimiz birbirine yaklaşmaya başladı ve birbirimizi öpmeye başlamıştık o kadar seksi öpüyordu ki bir zaman sonra öperken eliyle bacaklarımı okşamaya başladığını hissetmiştim. Yavaşça diz kapağım dan bacak tarama gerçek getiriyordu. Elini giydiğim şort pantolonun düğmelerine atarak pantolonumu açtı ve elini pantolonum dan içeri daldırarak amcığımı okşamaya başladı hafiften de parmak atıyordu ve yavaştan beni zevke getiriyordu. Bende boş durmayıp pantolonunu düğmelerini açarak elimi içine daldırmıştım ve yarrağını ovalamaya başladım. Ikimizinde vücudumuzun ateşlendiğini hissede biliyordum dudaklarımdan öperken boynumdan yavaşça aşağı inmeye başladı ve memelrimi açarak memelerimi vakumlamaya başladı. Bir yandan emerken bir yandan da parmaklıyor idi. Bir zaman birbirimizi bedenini ateşlendikten sonra şortumu komple çıkararak amcığımı sakso çekmeye başladı. O her yaladıkça azıyor ve ahh diye bağırıyordum. Bir zaman yaladık tan sonra pantolonunu yükleyip yarrağını sakso çekiyor idim. Oda memelerimi sıkıyor ve güzelce vücudumda ki ateşi çıkartıyordu. Beni ayağa kaldırıp bisiklete gerçek domaltıp amıcığımın içine yarrağını kalın bir şekilde sokup ileri arka ileri arka içindeydi. Bir zaman sonra yere uzanmıştı ve ben üstüne ayrılıp yarrağı amcığımın içine sokup zıplamaya başlamıştım ani kalçalarımı tuttarak süratli bir şekilde yarrağını içime sokup çıkartıyordu. Zevk’ten bundan sonra beni güzelce sik süratli sik demeye başladım. Üzerinden inip yarrağını sakso çekmeye başladım bir zaman sakso çektim sakso çektim sakso çektim ve sonrasında beni yerde domaltıp pensini amcığımın içine sokarak pompalamaya başlamıştı. O arkamdan yarrağını içinde ileri arka yaparken ben ne mola geldiğimizin bu hale farkında değildim fakat farkında da olmak istemiyordum.
fazla haz almıştım ve daha süratli sikmesi maksadıyla bağırıyor ahh evet daha süratli sik diyordum. Tahmini 10 dakika sonra ah diyerek içime boşaldığını anlamıştım ve içimden derhal yarrağını çıkartıp ağzıma alıp sakso çekmeye başladım o kadar haz almıştım ki kendim de değildim adeta o gün gece birlikte olmuştuk ve bir daha da beraber olamadık oysaki yalnızca bir gecelik gibi kullanmıştı beni ve o günden sonra daha konuşmadık.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir