Eniştemin Bana Yaptığı Mükemmel Performans

adım ebru. Bundan beş yıl önceydi. 20 yaşında ergenliğe güncel ismim atmıştım. Memelerim, kalçalarım ağır ağır belirmişti. Memelerim fazla sertti. Kendimle ilgilenmeyi kendimi aynada saatlerce incelemeyi fazla seviyordum.
bundan sonra gençluktan çıkıyordum. Doğal olarak da kendim kadar muhalif cinsi de izliyordum. Bazı arkadaşlarım bir erkekle seks yapmanın ve sikişmenin dünyanın en tatlı şeyi olduğunu söylüyorlardı.
tabi ben kendimi bir erkek aracılığıyla sikilirken hayal etmeye başladım. Hayali dahi fazla tatlıydı. Dönem tatilinde erzurum? A teyzemlerin yanına gitmeyi istediğimi söyledim anneme. Kabul ettiler. Teyzem 25, eniştem 30 yaşındaydı. Teyzemin bir erkek evladı ve bir kadını vardı. Beni terminalde eniştem karşıladı.
hava fazla soğuktu. Derhal haneye gittik ve aş yedik. O akşam biraz üşüdüm. Teyzem beni hala full bir toy gördüğünden fazla rahat davranıyordu. Bir akşam düşümde eniştemin beni siktiğini gördüm. Fazla tatlıydı.
uyandım, acaba harbiden eniştem beni siker mi diye düşündüm. Sikilmenin de ne olduğunu full bilmiyordum ama tekrardan de hem heves ediyor hem de sikilmek istiyordum. Eniştemin yarrağı nasıldı acaba. Bir gün bunları gözlemeye siyah verdim. Evlatları uyuttular. Biz yatıyoruz deyip odalarına geçtiler. Derhal kapılarına yanaştım, kapı zati yarı aralıktı. Biraz sonra sesleri gelmeye başlamıştı. Teyzem inliyordu.
bunun hazdan olduğunu önceden arkadaşlarım anlatmıştı. Erkeğin yarrağı fakat yavaş yavaş girerken sik bir de kalınsa kız o zamanda acayip hoşlanır ve derhal derhal bağırırmış. Teyzem de bağırıyordu adeta. Çaktırmadan baktım.
teyzem elleri ve dizleri üstünde öne gerçek eğilmişti. Oda her şeyi görebileceğim kadar aydınlıktı. Eniştem arkasından teyzemin vajinasını sikiyordu. Fazla hoş bir görüntüydü. Öyle fena olmuştum ki böyle bir şeyi ilk defa görüyordum. Eniştemin o çok uzun olmayan lakin bilek kalınlığındaki yarrağı teyzemin vajinasına girdikçe ben kendimi kaybediyordum.
dayanamayıp oradan ayrıldım. Yattım ama uyumak ne mümkün. Ilk defa görmüştüm ama korkmamış, ürkmemiş ben de istemiştim.
sonrası gün onlar gayet eğlenceli bir şekilde duş aldılar ve eniştem işe gitti. Benim bu durumu anlamayacağımı düşündüklerindendir herhalde fazla rahat davranıyorlardı. Neyse ben onların bilgisayarından internete girdim ve ayıp şeylerin olduğu siteleri bulup fotoğrflara baktım. Her şeyin en ayrıntılı şekline kadar incelemesini yaptım.
bir sitede karşıma toy bir kadını siken orta ihtiyar bir adam gördüm beni güzelce azdırdı. Esasen eniştemi istiyordum. Bu da üzerine tuz biber olmuştu. Vajinamla yavaş yavaş oynamaya da başlamıştım. Bakireliğin de ne olduğunu öğrenmiştim. Fakat enişteme kendimi siktirmek maksadıyla yapamayacağım yoktu. Birkaç akşam daha onları izledim.
tekrar nete girmiştim, o sitelere bakıyordum ki içeri birdenbire eniştem daldı ve derhal bilgisayara baktı. Elim kolum bağlanmıştı. Esasen bilgisayardan da çok anlamıyordum. Monitörde tekrar toy bir kadını siken o adam vardı. Eniştem şok olmuştu. Derhal bilgisayarı kapattı. Teyzem gençlar parktaydı. Beni salona davet etti.
yerin dibine geçmiştim fakat salona da gittim. Yanına oturttu. Bana öneri etmeye başladı. Beni anladığını fakat daha böyle şeylere hazır olmadığımı filan anlattı. Ben fazla utanmıştım belki ama fırsat bu fırsat diye düşünüyordum. Onları defaatle izlediğimi ve fazla etkilendiğimi, meraktan o fotoğrflara baktığımı anlattım. Bana yardım etmesi lazım olduğunu söyledim. Bak sen diye konuştu. Saçlarımı okşadı.
yanağıma bir öpücük kondurdu. Elini;yüzümde, boynumda, aleni olan omzumda yumuşakça gezdirdi. Daha sonra nazikçe güncel dikleşen memelerime dokundu. Kalbim duracaktı ki kapı açıldı ve teyzem gençlarla geldi. Sonra ben odama kaçtım. Tane görmeye güncel başladığımdan teyzem bana hasta mısın diye sordu. Adeta bilmiyor muşum gibi hayır fazla iyiyim dedim. O da benim bugün adetim başladı dedi. O ne demek dedim. Yakında anlarsın dedi. Sen anlat dedim. Anlattı ve gece yattık.
sonrası gün gece yemeğinden sonra teyzem ben fazla yorgunum deyip erkenden yattı. Doğal benim aklım fikrim eniştemde. Acaba geçen günkü gibi yaparmı diye düşündüm. Amımın içinden adeta bir şeyler akmıştı. Vajinamı biraz okşadım, müthiş bir duyguydu ani eniştem benim odama geldi. Nasılsın dedi. Eh işte dedim. Yanıma oturdu ve beni tekrar okşamaya başladı. Ben sadece bekliyordum.
üzerimde atlet ve külottan diğer bir şey de yoktu. Atletimi yavaşça çıkardı. Ben utanır gibi oldum bana fısıltıyla utanmamamı söyledi. Bunun doğal ve fazla hoş olduğunu fısıldadı. Ben delirecektim. Kızım dedim. Sırıttı. Atletimi çıkarınca dipdiri memelrimi vakumlamaya başladı. Fazla güzeldi. Vajinam sırılsıklam olmuştu. Beni yatağa uzattı. Kilodumu da yavaşça çıkardı. Ben gözlerimi kapattım.
vajinamı sakso çekmeye başladı. Ben hazdan yerimde duramıyordum. Kalçalarımı avuçluyor, okşuyor bazen da sıkıyordu. Biraz sonra ben müthiş bir hazla bağırmaya başladım. Ağzımı kapattı. Ben bitkin düşmüştüm. Sonra o, o muhteşem sikini çıkardı.
bana sakso çekmek ister misin diye konuştu. Ben dilimi değdirdiğim zamanda yüzüme teyzeme fışkırttığının aynısını fışkırttı. Derhal gidip temizledim. Döndüm o da sikini pijamasına yerleştirmişti. Ona sikişmek fazla güzelmiş dedim. Bana daha bu yarısı bile değil. Sen asıl zevkli bölümünü görmedin dedi. Onu da yap dedim olmaz dedi. Bakiresin dedi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir