Eniştemden Hoşlanınca Dayanamayıp Kendimi Ona Siktirdim

Selamlar dostlar adım gül, 21 yaşındayım fakülte okuyan toy bir bakireyim. Ailem ile birlikte yaşıyoruz iki kardeşiz ikimizde kızız evin küçüğü benim ablam benden 5 yaş geniş, evlilik çağı gelmişti ablamın ablam ise evlilik bana göre değil diyerek bekliyordu. Fakat ta ki önüne fazla yakışıklı bir talip çıkana kadar derhal bizim üst komşumuzun oğlu ablamdan olabildiğince hoşlanıyormuş. Ablama dayanamayıp açılmış
babam evlen bundan sonra yaşın geçiyor falan dediği maksadıyla gençla evlenme kararı almışlar. Evlat ailesi ile ablamı istemeye geldi babamda evladının halini tavrını sevdiğini söyleyerek verdi ablamı haftasına laf nişan derken düğün yaptı. Evlenip evden gitmişti fakat fazla uzağa değil üst katımızda oturuyordu evleri kendilerine ait olduğu maksadıyla evladının ailesi yavası onlara bırakıp diğer eve geçmişlerdi.
nedense eniştemin bana olan bakışları dikkatimi çekmişti fakat ne istediğini anlamaya uğraşırken aklıma bana göre bu şerefsiz benim ile birlikte olmanın peşinde diye düşündüm. Ne yalan söyleyeyim dostlar eniştem fazla yakışıklı olduğu maksadıyla bende ondan hoşlanıyordum fakat olmaz dedim hep içimden. Neyse okula okuldan eve gidiyordum yalnızca sosyal hayatım bitmişti sevgilimden de ayrılmıştım canım sürekli seks gerçekleştirmek istiyordu fakat sikişecek birini bulamıyordum. Bizim mahallede varlıklı bir ailenin evladı devamlı sosyal medyadan bana mesajlar atıp duruyordu benden hoşlandığını falan söylüyordu bir gün mektep çıkışında ona yazdım ne yapıyorsun diye oda senin bana yazmanı bekliyorum diye yanıt verdi neredesin dedim karşındayım demez mi toy resmen beni takip ediyordu benden gerçekten hoşlanıyor bu çılgın diyerek dolaşalım biraz olur mu dedim derhal olur diyerek geldi.
canım fazla sıkılıyor içki kullanıyor musun sen dedim. Evet kullanıyorum dedi iyi o vakit içki alalım ormanlık bir yerde teçhizatın içinde birlikte içeriz dedim derhal tamam diyerek markete gitti. Ve en pahalı alkolü alıp geldi, viskiydi oda esasen ben viski içerim yalnızca oda erotik senelik viski olursa aksi halde diğer içki kullanmam. Içeceksem en kalitesi derim her vakit arabayı manzarası fazla hoş olan sesiz bir yere çekti müziğimizi açtık viskimizi içmeye başladık. Çocuğa sebep benimle tanışmayı bu kadar fazla istedin diye sordum oda senden fazla hoşlanıyorum ne yapayım dedi. Fakat paran var yakışıklısın her şeye sahipsin fazla kadın dostu bulabilirsin şahsına dedim, oda nakit maksadıyla gelen değil benim hoşlandığım gelsin benim yanıma diyerek benim egomu yükselti.
çocuktan bende beğendim öyle deyince neyse devam ettik içki almaya konuyu seks hayatına getirdim. Uzun vakittir senin eşinde koşturduğum maksadıyla seks hayatım iyi değil dedi. Benimde seks hayatım iyi değil buraya bilerek seninle sikişmek maksadıyla geldim dedim. Gerçekten mi dedi toy aklı yerinden çıkacaktı esasen daha erotik yaşındaydı fakat varlıklı olduğu maksadıyla hem bakımlıydı hem de fazla parası vardı. Bende bu salakla evlenirim hayatımda sahip olmak istediğim her şeye sahip olurum dedim içimden, dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık pantolonunu sıyırıp sakso yapmaya başladım akılı çıkacaktı. Dizi ona gelmişti araçtan indim tampona oturdum eteğimi sıyırıp vajinamı yalattım ona yeter bundan sonra sok dedim içe girdi deliler gibi beni dakikalarca ormanda bir orospu gibi becerdi.
işimiz bitince babama ondan bahsettim beni istemeye geldiler. Fakat daha okulumuz olduğu maksadıyla nişan takalım mektep bitene kadar diyerek karar alıp nişanlandık. Fakat benim aklım hala eniştemdeydi ve hala beni sikecek gibi bakıyordu bana. Ablamın işte olduğunu bildiğim bir gün yuvasına gittim ablamın eniştem evde yalnızdı. Nasılsın enişte falan dedim iyiyim baldız sen nasılsın dedi ve benim üzerimde çık uzun olmayan bir etek vardı karşına geçip koltuğa oturdum. Bacak bacak üzerine attım sohbet ettik biraz fakat benimle konuşurken gözü devamlı benim ateşli bacaklarımdaydı. Enişte bana sebep devamlı bakıyorsun dedim oda anlamıştı ondan hoşlandığımı ablandan daha seksisin sen o yüzden seninle sikişmek istiyorum dedi. O vakit enişte çiğim sebep bana söylemiyorsun tatlı baldızın seni asla kırar mı diyerek koltuktan kalkıp yanına gittim.
dudaklarına yapıştım elim ile de pantolonunun üzerinden yarağını okşuyordum. Baldız sen bir harikasın beni bugün hayalime kavuşturacağın maksadıyla sana teşekkür ederim dedi. Pantolonunu sıyırıp yarağını ağzıma aldım başladım ona sakso yapmaya, ben sakso yaparken sesi bile inlemeli geliyordu. Çok dayanamayıp ağzıma boşaldı fakat ben durmadım tabi ki devam ettim sakso çekmeye bundan sonra yeter baldız gel birazda ben senin o taze vajinasını yalayayım diyerek uzandırdı beni deliler gibi vajinamı sakso çekmeye baladı beni hazdan uçuruyordu resmen. Enişte yeter bundan sonra sik beni dememe kalmadı direk soktu vajinama fazla kalın bir şekilde beni deliler gibi sikiyordu çok dayanamayıp fışkırarak beni orgazm etmeyi başardı. Bundan sonra ablam işteyken canım sikişmek istediğinde üst kata ayrılıp kendimi enişteme siktiriyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir