Eniştem kaportayı düzeltti

selam dostlar, ben pelin erotik yaşındayım ve kimi ihtiyaçlarımın olduğunu anlayalı fazla vakit olmadı ilk denememi arkadaşım elif ile yaptım, lezbiyen sex olarak fakat ben ilk doğru hikayemden bahsetmek istiyorum, eniştem ile.
ablam benim 40 yaşında fakat eniştem 38, türk kadınıyız gençken kuğu gibi fakat yaşlanıp bir de çocuğumuz olduğunda 30umuzda tanınmaz duruma geliriz, %99 ve ablam da onlardan biriydi, eniştem her vakit fazla yakışıklı, fazla bey efendi ve vakumlayın olun fazla iyi bir insandı. Aslında ona alaka duymamdaki sebep her vakit iyi birisi olmasıdır, ilk zamanlar yani son bir aydır düşünüyorum enişteme asılmayı fakat tepkimden korkuyordum ki bir gün içkili iken eve geldiğinde ablam yatıyordu kapıyı ben açtım ve eniştem üstüme düştü, derhal bağırdım abla diye fakat eniştem sus kadın dayak mı yedireceksin bana derken kalkmaya çalışır bahanesi ile eniştemin yarrağına elimi attım ve habersiz olmuş şaşırmış gibi gözlerine baktım, doğal ki ellerim hala sikinde neyse ablam geldi, ne bağırıyorsun kadın diye. Eniştemin sarhoşluk gitmişti, baka kalmıştı fakat ablam gelince ani ayıldı özür hanım ayağım kaydı dedi, fakat az kalsın bana kayıyordu.
vakit geçti aradan bir kaç gün ben eniştemi asla görmedim, bundan sonra ablamlara da pek kalmaya gitmiyordum, zira en son yaptığım hareketten pişman olmuştum fakat eniştem ile ablam bize gelmiş bu sefer misafirliğe yıllardır neşesi ile aslan gibi kükreyen ve güldüren eniştem süt dökmüş kedi gibi çekingendi ve bu çekingenlik benim fazla fakat fazla hoşuma gidiyordu.
bana bakmaya bile utanıyordu, ben her vakit kabak çekirdeği yerim evde fakat o akşam sonlanmış, off ya ben kabak çekirdeksin napıcam derken direkt kaldı ceketini giydi, gezmiş olurum hem dedi gelişinde de bana gofretler falan fakat tekrar de gözlerime bakamıyor, her baktığımda bana bakıyordu fakat ben dönünce derhal göz kaçırıyordu, titreyen, korkudan, coşkudan titreyen, bir aslan gibiydi ve bu beni daha fazla çekti.
bir hafta sonra temizlik maksadıyla ablam gile gittiğimde mutfakta eniştem oturuyordu ablam içeride cam siliyordu, yoruldum abla kahve yapacağım dedim ve mutfağa girdiğimde eniştem derhal heyecanlanıp toparlandı, ben onun korktuğunu anlayınca benden daha fazla coşkulandım, benden korkan aslan gibi bir erkek ve fazla yakışıklı direkt olarak mutfak kapısından gizlice baktım ablam camdaydı, enişteme yönelip enişte ben pazar günü arkadaşıma gidicem diyeceğim öğlen buluşalım manolya pastanesinde dedim, talih o ya pazar gittiğimde olağan üstü bir yağmur içeri girdim pastahanede bekliyorum dışarıda bir baktım eniştem, bir köşede sinmiş ıslanmamak maksadıyla çatı altında, soğuktan titrer bir halde. Sebep içeri girmedin dediğimde, buranın sahibi arkadaşım beni birisi ile görse mesele olmaz fakat senle görse mesele olur dedi, ilerledik yolda. Eee yağmurda ıslanmak maksadıyla mi geldik dediğimde benden ne istiyorsun dedi, ben de bir mekan ayarla anlatırım dedim ki ayarlamış bile bir iki sokak ötede hoş bir eve girdik, son derece de iyi döşenmişti. Evde kimseler yoktu ben direkt hadi dedim, enişteme yaklaşıp fısıldayarak bana korkuyorum dedi, ben korkmuyordum o korkuyordu seviştim, vajinamı yaladı, sürttü ve penisini amımım üzerinde gezdirdi ve sokmadı, bana anal seks girim mi dedi, ben gülerek ön varken sebep geri dedim, kadın değil misin aksi halde diye şaşırmış gibi baktı, bakireyim anal seks gir dedim fakat ben yanımda krem de getirmiştim, krem sürmeden evvel ağzıma aldım ve eniştemle kalça deliğimden dakikalarca sikiştim.
sex hikayeleri:
vajina enişte öykü

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir