Eniştem Anneme Daldı Teyzem Bana Kaldı

almanya’dan 31’ci arkadaşlara merhabalar. Babam uzun bir zaman işsiz kaldıktan sonra şahsına bir meslek bulmuştu. 6 aylık sınama süresinden sonra, işyerindeki müdürü babama, “eğer bu yaz lisans almaz isen, seni devamlı kadroya alırız! ” deyince, bizim türkiye’de geçirmeyi planladığımız yaz tatili suya düştü. Fakat eniştem (teyzemin kocası) babama, “bacanak bu yaz türkiye’deki yazlığı tadilat yapmalıyız, madem sen gelemiyorsun, senin hanımla oğlan bizle gelsinler, bana yardım ederler! ” dedi. Babam da kabul etti.
eniştemle teyzem burdan kimi inşaat aletlerini minibüse koymuşlar, geldiler annemle beni de aldılar ve yola çıktık. 3 günlük yolculuktan sonra türkiye’deki yazlığa geldik. Bu yazlığı eniştem babam ile müşterek almışlardı. Birkaç yıldır onarım yapılmadığından yazlığın hariç sıvaları dökülmeye başlamış, içeride de boya ve yer yer sıva kabarmıştı. Ilk gün dinlenip, ertesi gün sabah erkenden işe koyulduk. Darbeli matkaplar ile sıvayı biz enişte ile indiriyoruz, annem ile teyzem de dökülenleri toplayıp bir kenara koyuyorlardı. Yaklaşık 3 günde yazlığın iç ve hariç sıvalarını indirdik. Eniştem esasen almanya’da bu işin ustası olduğundan işi süratli yapıyordu. Annem, ben ve teyzem harç karıyorduk, eniştem de duvarları sıvıyordu. Evvel evin içini, sonra da dışını sıvadı, iki hafta olmadan sıva işimiz bitti, yalnızca boya badana işi kaldı. Fakat eniştem, “sıva güzelce kurusun, boyayı öyle yaparız! ” dedi.
bundan sonra tatil başlamıştı, hep birlikte sahile gidiyor, kumda yatıyor, denizde yüzüp eğleniyorduk. Bir mola eniştemin annemle çok içten olduğu dikkatimi çekti. Denizde yüzerken, yada deve güreşi yaparken, eniştemin annemin göğüslerine ve kalçasına ellediği gözümden kaçmamıştı. Bu konuyu annemle konuşmalıydım. Fakat benim gördüğümü teyzem de görmesine karşın müdahele etmemesi tuhafıma gimişti. Gece olunca yemeklerimizi yedik, eniştem teyzemle gazinoya gitti. Ben annemle yazlıkta kaldım, babamdan telefon bekliyorduk. Babamın aramasını beklerken, ben anneme konuyu açmak istiyordum:
– valide, sana birşey sorabilirmiyim ?
– sor oğlum, ne demek, herşeyi sorabilirsin !
– bu gün denizde eniştem sana elledi, sebep sesini çıkartmadın ?
– canım denizde insanlar şakalaşırken olur öyle şeyler !
– fakat eniştem senin memelerini resmen avuçladı !
– amaaan, avuçladıysa avuçladı, ne var bunda ?
– bilmem, bana garip geldi !
babamdan gelen telefon ile konuşmamız yarım kaldı. Annem babama, işlerin daha yarısını yaptığımızı ve daha fazla işimizin olduğunu anlatarak yalan söyledi. Oysa ki işimizin çoğu bitmisti. Babam benimle de konuştu, ben de mecburen annemin dediklerini tasdikledim. Telefonu kapatınca, annemle konuşmamız devam etti:
– sebep babama yalan söyledin ?
– ne yapaydım oğlum? Gerçeği söylesem, hadi biletinizi alayım, uçakla gelin! Diye tuttururdu.
– yani tatili uzatmak maksadıyla mi ?
– aynen! Bak ne kadar çalıştık, tatilin keyfini çıkartalım !
– tamam da, şu mevzuya dönelim…
– ne mevzusu ?
– eniştemin sana elleme mevzusu !
– ya kaza ile olmuştur !
– yapma anne, adam resmen oranı buranı avuçladı !
– abartma oğlum! Ayriyetten ne olmuş avuçladıysa ?
– ne mi olmuş? Ya adam fırsat bulsa seni sikecek !
– saçmalama! Onun yanında sikecek karısı var !
– valla ben anlamam, babam duyarsa fena olur !
– ne o? Beni tehdit mi ediyorsun ?
– yok canım, ne tehdidi? Fakat babam duyarsa ne der ?
– sen söylemezsen nerden duyacak? Bırak tatilimizin keyfini çıkartalım !
annemle biraz daha sohbet ettikten sonra, odalarımıza çekildik, uyuduk. Bir mola enişte ile teyzemin sesine uyandım, gelirken biraz gürültü gerçekleştirdiler, galiba biraz içki almışlardı. Eniştemlerin yattığı oda benim odanın yanındaydı. Konuştuklarını kısmen duyabiliyordum, ne dediklerini anlamasam da, devamlı annemin adı geçiyordu. Sonra konuşmaları kesildi ve teyzemin inleme sesleri gelmeye başladı. Eniştem teyzemi sikiyordu. Ben de onların sikişme sesleriyle yatağımda 31 çekip sakinleştim. Yandan sesler kesilince de yattım uyudum.
genelde sabah erkenden denize gidiyorduk. O sabah ta öyle oldu, kahvaltıdan sonra hep birlikte denize gittik. Denizde annem ile biraz boğuştuk, sonra teyzem ile boğuşmaya başladık. Bir mola teyzem bana az ilerdeki terkedilmiş bir tekneyi gösterip, “turan gel şurdaki tekneye yüzelim! Bakalım kim daha evvel varacak oraya! ” dedi. Ben de, “tamam, hadi bakalım! ” deyip kulaçlamaya başladım. Teknenin yanına varınca, yanda asılı olan lastiklere tutunup dinlenirken, teyzem de geldi, o da benim tutunduğum lastiğe tutundu. Teyzem ile bedenlerimiz birbirine değiyordu. Sahile baktığımda annemle eniştemin orda olmadığını farkettim.
– teyze, annem ile eniştem nerde ?
– ne yapacaksın onları ?
– hiiç, heves ettim yalnızca !
– karaburun denen yere gitmişlerdir…
– karaburun neresi ?
– bak şurdaki kayalıkları görüyor musun ?
– evet.
– işte oraya gitmişlerdir !
– sebep? Ne var ki orda? Ne yapacaklar ?
(teyzem elini mayomun içine sokup, yarrağımı kavradıktan sonra):
– sikişecekler! Annen yarak yemeyi özlemiş! Salak baban 2 aydan beri anneni sikmemiş !
– gerçekleştirme ya! (dedikten sonra ben de elimi teyzemin vajinasına attım…)
ben teyzemin amını okşarken, teyzem de benim yarrağımı okşayarak kazık gibi yaptı. Daha sonra teyzem bikinisinin altını çıkartıp lastiğin içine koydu, mayomdan yarrağımı çıkardı, bacaklarını belime doladı ve sikimi amına aldı. Pozisyon gereği biraz zorlandıysam da, teyzemi orada becerdim. Teyzem tekrardan bikinisinin altını giyip karaburun’a doğru yüzdük. Karaburun denen yere basit basit kimse gelmezdi, sebebi karadan yolu yok, kayalık bir yer, gece üstleri yalnızca zıpkın ile balık avlayanlar gelirdi…
kayalıklara yaklaştığımızda, teyzem, “sessiz olalım! ” dedi. Sudan çıktık ve sessizce kayaların arkasına doğru yürdük. Eniştem annemi kayaya yaslamış, annemin amını yalıyordu. Onları öyle görünce sikim yeniden kalktı, fakat ne kalkmak, mayomu delecekti resmen. Biz de yan kayaya çıktık ve teyzem yarrağımı ağzına alıp sakso çekmeye başladı.  ben coşkudan uçuyordum ve biryandan da annemle eniştemi izliyordum.  eniştem halen annemin amını yalıyordu. O sırada annem ile göz göze geldik, annem bana bir öpücük gönderip, göz kırptı. Daha sonra teyzem bikinisini çıkartıp sikimin üzerine oturdu. Teyzem sikimin üzerinde gidip gelirken, yan kayadan eniştem teyzeme seslenerek, “hayatım basit girsin! ” deyip sırıttı, sonra da annemi domaltıp pompalamaya başladı. Yarım saat kadar, ben teyzemi, eniştem annemi siktikten sonra, tekrar yüzerek sahile geldik. Biraz dinlendikten sonra eve gittik. Hepimiz de mutluyduk…
o günden itibaren ben teyzemle aynı odada, annemle de eniştem başka odada kaldılar. Tatilimiz bitene kadar ben teyzemi becerirken, eniştem de yan odada annemi becerdi. Yeni baştan almanya’ya döndükten sonra, teyzem çalışmadığı maksadıyla, teyzemle sikişmelerimiz derhal derhal hergün devam ediyor. Annem ise çalıştığı yerde bir alman’a kendini siktiriyormuş. Bana, “baban adam olsun da beni doğru dürüst siksin, ben de başkalarına siktirmeyeyim! ” diyor. Annem de haklı, 1-2 ayda bir kere hakikaten az !
almanya’dan merhabalar.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir