En Yakın Kankamın Manitasine Verdim

Bundan takribî iki sene önce başıma bir şey geldi ve böyle bir delilik yaptığım maksadıyla kendime hala inanamıyorum, en iyisi bunu izah edip gevşemek. Fakülte üçüncü sınıftaydım ve yaşamımı en çılgın başımdan geçen zamanlardı. En yakın dostumla…
bundan takribî iki sene önce başıma bir şey geldi ve böyle bir delilik yaptığım maksadıyla kendime hala inanamıyorum, en iyisi bunu izah edip gevşemek. Fakülte üçüncü sınıftaydım ve yaşamımı en çılgın başımdan geçen zamanlardı. En yakın dostumla birlikte aynı evta kalıyorduk, iki kadın aynı evu paylaşıyorduk ve gerçekten fazla yakın dosttuk. Beraber yiyor içiyor ağlıyor gülüyor ve her gizemimizi paylaşıyorduk. Onun fazla beğendiği çılgınlar gibi aşık olduğu bir erkek arkadaşı vardı adı cem ’di. Cem alt cem yukarıya kesintisiz ondan bahseder ve onu ne kadar sevdiğini söylerdi hatta münakaşa ettikleri vakit aş dahi yemezdi ve günlerce odasından çıkmadan ağlardı.
ben de ona hep avuntu verirdim her vakit yanında olurdum zira gerçekten dostumu fazla hoşlanıyordum daha sonradan biz de cem ’le arkadaş olmaya başladık ve sık sık bizim eva girip çıkmaya başladı. Dostumla beraber aynı odada kalıyorlardı ve onların sevişme seslerine şahit oluyordum. Dostumu öyle bir beceriyordu ki kadın çılgına dönüyordu ve altında inleyerek kaç defa orgazma erişiyordu. Sarihçe söylemem gerekiyor ki benim de canım fazla sürüklüyordu neticede yan odamda deliler gibi sevişen ve mutluluk meydan iki insan vardı, o zamanda keşke beni de becerse diye usumdan geçiriyordum. Acaba cem ’le uyumak nasıl olurdu? Ama daha sonradan dostuma ihanet edeceğim diye bu düşüncelerden bırakıp sadece mastürbasyon yapmakla kanaat etiyordum.
kankamın inlemeleri ve her akşam sevişmeleri bundan sonra beni fazla yoruyordu zira canım fazla sürüklemeye başlıyordu ben de bundan sonra erkek istiyordum. Yaşamıma birkaç erkek aldım ve hatun yaptım ama sevişmelerden netlikle kankamın ki kadar mutluluk almıyordum. Bundan sonra usum cem ’e düşmüştü ama toy bana o gözle asla bakmıyordu zira dostumla birbirine çılgınlar gibi âşıklardı. Bundan sonra bir biçimde karar verdim bu cem ’e en azından bir kere ne pahasına olursa olsun kendimi becertecektim, dostum sebep böyle inliyordu bunu bilecektim. Bir gün üçümüz ani evta otururken dostumu odaya çektim ve tane olduğumu, karnımın fazla ağrıdığını, evta ped olmadığını söyledim. O da derhal markete gidip alayım dedi ama sakın
cem ’e söyleme fazla utanırım dedim. Tamam dedi masum masum markete gitti ben de cem ’in yanına yanaştım ve full cesaretimi birleştirerek her akşam onları dinlediğimi ve canımın fazla sürüklediğini söyledim. Cem ’in gözleri yerinden çıkacak gibi oldu zira benden böyle bir şey beklemiyordu fazla yakın arkadaş olduğumuzu öğreniyordu. Ne yapmamı istiyorsun dedi sesi titreyerek, ben de aynı sesleri bana da çıkarttır dedim. Sadece gözlerimin içine baktı ve tamam dedi. O zamanda derhal bir plan yaptık ve dostum memleketine gittiğinde bizim eva gelerek onların yatağında sevişecektik. Derhal sonra zati dostum geldi ve konuşmamız yarım kaldı.
aradan haftalar geçmişti benim usum fikrim cemdeydi zira hala sevişme seslerini dinliyordum ve bundan sonra mastürbasyon dahi beni kesmiyordu. Kankamın memleketine gitmesini dört gözle bekliyordum sonra o güzel gün geldi çattı ve dostum memleketine gitti, cem bana kalmıştı. Derhal onu aradım ve gelmesini söyledim yarım saat sonra kapıya geldi ve kapıyı açar açmaz dudaklarına yapıştım. Onu elinden tutarak kankamın odasına gerçek götürdüm, kankamın yatağına uzandım o da derhal üzerime çıkmıştı ve hızlı bir biçimde beni ceddiyordu. Dudaklarımı fazla seksi bir biçimde öpüyordu daha sonradan bacaklarımı ayırdım ve amımı sakso çekmeye başladı. Gerçekten fazla ateşliydi ve 1 dakika kadar sürmeden derhal erkekliğini vajinamın içine soktu. O kadar hızlı ve seksi bir biçimde beni beceriyordu ki bacaklarım titriyordu, bulutların üstünde gibi seziyordum.
kendimden geçmiştim ve ben de tıpkı dostum gibi inliyordum. Ilk defa bir erkek bana böyle sezdiriyordu kankamın sebep bu biçimde sesler çıkardığını işte o zamanda kavramıştım. Başkaca iri sert bir penise sahipti ve buda bana fazla mutluluk vermişti. Öyle değişik hareketler yapıyordu ki kız ruhundan fazla iyi kavrıyordu. Bu biçimde beni umarım 10-15 dakika süresince sikti ve sonra pozisyon farklılığı istedi ve ayağa kaldırdı. Ben ise kendimden geçmiştim ve hamur gibiydim. Duvara dayadı ve ayakta git geller yapmaya başladı ben de arkamı dönerek onu öpüyor ve daha çok beni becermesini istiyordum, bu anların asla bitmemesini istiyordum zira öylesine mutluluk alıyordum ki adeta uçuyordum.
umarım iki veya üç kere orgazm oldum zira kendimden geçmiştim vakit kavramını yitirmiştim. Bu biçimde azıcık daha devam ettikten sonra içimden çıktı ve boşaldı fazla üzüldüm zira canımı asla yakmadan beni mükemmel bir biçimde becermişti, fazla değişik hareketler ve pozisyonlar sınamıştı gerçekten bu anların bitmesini asla istemedim. Daha sonradan yanına beni davet etti kucağına aldı ve zati beni fazla hoşlandığını ama dostumu da sevdiğini isterse ikimize ani becerebileceğini söyledi. Derhal kabul ettim natürel ki kankamın bilgiyi olmayacaktı.
dostum bir hafta memleketinde kaldı ve biz bir hafta süresince evtan asla çıkmadan sadece seks yaptık cem ’le birbirimizi çılgınlar gibi beceriyorduk ve gerçekten fazla mutluydum. Kankamın gelmesini asla istemiyordum ama ne yazık ki geldi, daha sonradan o gelince görüşmelerine devam ettiler. Ben yan odada onların sesini dinliyordum dostum tekrardan geri arkaya orgazma erişiyordu ama biz hala cem ’le onun yanında resmi bir biçimde davranıyorduk. Kankamın yerinde ben olmalıydım ama olamıyordum daha sonradan otelde buluşmaya başladık seks arkadaşı olmuştuk. Ne vakit azsam cem ’i çağırıyordum ve beni beceriyordu.
haftada iki veya üç gün böyle görüşmelere devam ettik bir sene süresince beni hep sikti, hem dostumu hem de beni memnun ediyordu bu toy gerçekten müthişti ve iki bayanı da doyuruyordu. Biz böyle otel odalarında görüşürken onların kulağımın dibinde birilerini memnun etmesine bundan sonra bir zaman sonra tahammül edememeye başladım. Bir plan yaparak kankamın bizim seviştiğimizi bilmesini sağladım. Kadın dinleyince gerçekten şok oldu ve fazla üzüldü, ağlama krizlerine girdi ama onu soğukkanlılaştırma vazifeyi tekrardan bana düştü. Ona tıpkı burada yazdığım şeyleri anlattım benim usuma zorla girdiklerini ve inlemelerinden ötürü fazla etkilendiğimi söyledim.
sikiş hikayeleri ilk başta fazla öfkelendi ve bana bir sürü küfür etti, birkaç gün geçtikten sonra bana adalet vermeye başladı ve cem gibi bir erkeğin karşı koyulamaz bir albenisi olduğunu ve her kızın onu arzulayacağını kabul etti. Dostumdan fazla özür diledim ve cem ’i yaşamımdan çıkardım ama bundan sonra onları da ayırmıştım ve bunun mutluluğu içindeydim. Sikici cem ikimize de kısmet olmamıştı ama ikimizi de uzun olmayan vakit zamanınca fazla memnun etmişti. Mektep (mektep) bitince dostum da ben de memleketlerimize döndük. Dostumla arada sırada muhabbet ediyoruz ama daha eski samimiyetimiz kalmadı. Cem zati o kentte yaşıyordu sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla kadınlarla görüşmeye devam ediyor. Bellim hayata giren her kızla çılgınca beceriyordur, bu adam dünyaya bunun maksadıyla gelmiş gibi gerçekten bu mevzuda bir hat. Onca yıl geçmesine rağmen onunla geçirdiğim ayları asla unutmuyorum zira o kadar erkekle beraber oldum ama onun verdiği sevincin yarısını dahi bana vermediler.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir