En Yakın Arkadaşımla Birden Öpüşmeye Başladık

çocukluğumuzun birlikte geçtiği ve fazla yakın dost olduğum bir kadın arkadaşım var, bu arada benim adım hasan, arkadaşımın adı ise pelin. Ta gençluktan beri annelerimiz dost olduğu maksadıyla biz de dost olduk ve birbirimizin her şeyini biliriz ama bayanla erkeğin dost olmayacağını bundan yaklaşık 20 sene sonra anladım. Ikimiz de 25 yaşındaydık ve bundan sonra bir fakülte bitmişti. Pelin hiçbir vakit full anlamıyla arzuladığı ilişkiyi yaşayamadı, hep ipsiz sapsız serserilerle sevgili oldu. Oysa benim bir kadın arkadaşım var ve iki yıldır beraberiz hatta evlenmeyi düşünüyoruz. Pelin bunu da biliyordu herhalde beni kıskanmış olacak ki ani beni öpmeye başladı, şu anda size bu seks hikâyemi izah etmek istiyorum.
kadın arkadaşım bendeydi ve biz onunla fazla hoş bir cinsellik yaşadık sonra yuvasına gitmek maksadıyla benden çıktı. O arada pelin beni aradı ve ben de kadın arkadaşımın evden çıktığını söyledim. Ben sana geleceğim dedi, ben de iyi gel dedim, pelin bana geldi ve hayatını sürdüğü zararlı ilişkileri anlatmaya başladı, bir hayli dertliydi hatta bir mola ağladı. Ben de hep ipsiz sapsız adamlarla çıktın asla mi doğru erkek bulamadığını sordum, o da senin gibi bir erkek çevremde yok ki dedi ama ben ilk kez ondan böyle bir şey duymuştum bir hayli şaşırmama karşın duymamazlıktan geldim.
mutfağa gidip yiyecek bir şeyler hazırladım ve benden alkol istedi, ben de ona bir kadeh alkol koydum. Bana içmeyecek misin dedi, ben de yarın meslek olduğunu içmeyeceğimi söyledim. Her neyse sinema bakıyorduk bu arada kadın arkadaşımda pelinin bende olduğunu biliyordu ama gençluktan beri dost olduğumuz maksadıyla onu kıskanmıyordu. Bu arada pelin son derece hoş bir kızdır, sarı saçlı, uzun boylu ve iyi bir mesleği olan şahsına bakan bir kız ama dediğim gibi onu gençluktan tanıdığım maksadıyla asla zararlı gözle bakmamıştım. Sonra ani pelin yanıma geldi ve beni öptü ne yapıyorsun sarhoş musun dedim, hayır seni ne kadar arzuladığımı görmüyor musun dedi, ben de olmaz benim kadın arkadaşım var dedim, yaşadıklarımız yalnızca aramızda yatacak dedi.
ama ben ona o gözle bakmadığımı söylemeye uğraşırken ani bire beni koltuğa gerçek iteledi ve direk bacaklarını üzerime atarak bana sürtünmeye başladı. Vajinasını net şekilde hissediyordum ben de bir zaman gerçekleştirme dememe karşın devam edince bundan sonra ereksiyon olmaya başladım. Sonuçta kucağımda fazla hoş bir kız hep bana sürtünüyordu bu gençluk arkadaşın bile olsa azmamak elde değildi. O bana sürtünerek götünü oynatırken ben de yalnızca duruyordum sonra dudaklarımı öpmeye başladı bundan sonra muhalif koyamayacaktım ve pelin’i o zamanda pompalamaya karar verdim. Öylesine ereksiyon halindeki bir şekilde kucağımda kalçalarını oynatıyor, amcığını bana hissettiriyordu ki orada ona muhalif koymak fazla zordu.
ben de onun dudaklarını öperken direk ellerimi kalçalarına koydum ve sıkmaya başladım. Seksi bir şekilde adeta yıllardır sevişmiyormuş gibi öpüşüyorduk oysa daha birkaç saat evvel kadın arkadaşımı sikmiştim ve gerçekten hoş bir sevişme yaşamıştım ama değişik bir kız olunca sabırsızlandım. Ben derhal onu soyarak memelerini sakso çektim ufak ve canlı göğüsleri harikaydı. Ben eğilmiş memelerini yalarken o da benim boynumu vakumluyor, kulaklarıma lisan atıyordu. Sıcacık nefesini boynumda kulaklarımda hissederken derhal kalktı ve beni soymaya başladı. Bir yandan öpüşüyor bir yandan birbirimizi soyuyorduk ve ikimiz de büsbütün çıplak kalınca pelin yeni baştan beni koltuğa oturtturdu ve üzerime çıktı.
vajinası öylesine ıslanmıştı ki sıcacıktı alev alev yanıyordu ve bacaklarını ayırarak benimkine içine almaya başladı. Ben de onun sıcacık amının içine girince ohlayarak tamamını soktuktan sonra sikmeye başladım. Bir pelin hamle yapıyordu bir ben ve full ortada buluşarak birbirimizden afiyet alıyorduk. Daha sonradan pozisyon değiştirmek maksadıyla ayağa kalktım ve pelini duvara yasladım, bacaklarını benim belime sardı. Duvara onu dayayarak becermeye devam ettim. Içinde gidip gelirken dudaklarımız birleşiyor birbirimize devamlı öpüyorduk ama ben daha dahasını istediğime o zamanda karar verdim ve onun vajinasını becerirken kalçasına de gireyim mi diye sordum. Olur, anlamında baş salladı ben de derhal
pelin’i kucağımdan asla yüklemeden ve yarrağımı vajinasından asla çıkarmadan döşek odasına gerçek götürdüm.
derhal oradan bir kremi aldım ve pelin’i yatağa sırtüstü uzandırdım, derhal kremi pelin’in kalçasına sürdüm kendime de sürdükten sonra pelin’in ayaklarını başının oraya götürdüm ve arkaya gerçek attım. Yatakta sırtüstü yatarken kalça deliğini büsbütün açtım. Bir yandan ayaklarını tutuyordum bir yandan da başka elimle pelin’in kalçasına girmeye çalışıyordum, fazla uzun olmayan bir zaman içerisinde tamamını sokup götünden sikerken o da hem acıdan hem de hazdan inliyordu. Bir zaman aynı pozisyonda götünden becerdikten sonra derhal götünden çıktım ve vajinasına başlangıç yaptım, bir vajinasına bir kalçasına derken bundan sonra en üst düzeye ulaştım ve pelin’in kalçasına menilerimi akıttım.
daha birkaç saat evvel kadın arkadaşımla sevişmiştim ama asla böylesine afiyet almamıştım, pelinden olağan üstü bir afiyet almıştım hem ilk kez sevişiyorduk hem de onu hem vajinasından hem de götünden sikmiştim. Gerçekten kusursuz bir kızdı derhal yanına uzandım ama pelin daha boşalmamıştı. Bu sefer onu parmaklarımla keyfe getirmek maksadıyla dudaklarını öperken iki parmağımla klitorisini okşamaya başladım daha sonra parmaklarımı aşağı indirdim ve iki parmağımı direk amcığına sokarak sikmeye başladım. Pelin bundan sonra inleyerek keyfe geliyordu. Derhal bacaklarını ayırdım ve aşağı inerek peline lisan atmaya başladım.
parmaklarımı içine sokarken güzelce derine götürerek zevke gelmesini sağladım. Pelin’i bundan sonra çıldırmış gibiydi devamlı inliyor ve yatağı dövüyordu boşalması yakındı. Ben de güzelce hızlandım ve pelini parmaklarımla full anlamıyla zirveye taşıyarak boşalmasını sağladım. Pelin inleyerek çığlıklar atarak ve titreyerek boşaldı bir hayli yoğun bir şekilde bunu yaşamıştı. Birkaç dakika şahsına gelemedi bende gülen bir suratla onu izliyordum. Sonra şahsına gelerek yanıma geldi ve dudaklarımı öperken biz sebep daha evvel bunu yapmadık dedi, ben de sana asla o gözle bakmamıştım dedim, o da bana hep o gözle baktığını ve ne kadar doğru bir erkek olduğumu söyledi. Ama hep ipsiz sapsız tipleri yetenekle seçtiğini ve benim gibi erkeklerin ona afiyet vermeyeceğini düşündüğünü aslında bunda ne kadar yanıldığını söyleyerek tüm her şeyi itiraf etti.
sex öyküleri tüm önyargılarını silmiştim ve ona full anlamıyla afiyet vermiştim, hem efendi olup hem de güzelsikişilebiliyormuş görmüş oldu. Şu anda pelin’le haftada en az bir kere sikişiyoruz tabi kadın arkadaşım yalnızca dost olduğumuzu ve fazla yakın olduğumuzu sanıyor. Pelin arada sırada bana kadın arkadaşımdan ayrılmamı söylüyor ama onu sevdiğimi hiç ayrılmayacağımı söylüyorum, pelin ise fuckbuddym olarak hayatımda yatacak, bunu ona da söylüyorum. Yarın bir gün ilişkin olduğunda büsbütün görüşmeyi sonlandırırız ya da böyle devam eder diyorum o da evlense dahi kendini bana siktirteceğini söylüyor bakalım vakit ne gösterecek.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir