En Yakın Arkadaşımın Karısıyla Yaşadığım Gizli Seks Hikayem

selam dostlar bende sizler gibi öykümü paylaşmak ve sizlere farklı öyküler takdim etmek istiyorum. Dilerim sizler de benim öykümü okuyarak değişiklik hissedip bam diğer zevkler yaşarsınız. Sizlerle paylaşacağım öyküm marketim de siktiğim full bir mahallemizin fahişesiydim mahallede aynı zamanda iki üç şahıs ile sevgili ani çok kişiyi yönetim ediyordu ister istemez mahallede adı çıkmıştı. Bir kaç arkadaşla iddiaya girdik sikecek tim dostlar sikemezsin dese de bir biçim de onu sikip becermeliydim hem iddiayı kaybedecektim hem de erkekliğim gururum ayaklar altı olacaktı. Fakat ben asla bir şey yapmadan orospu kendi ayakları ile gelerek kendisini bana bir hoş sik tirdi. Hem erkekliğim hem gururum ayaklar altı olmadı bundan ötürü her ne kadar mahallenin gözünde orospu de olsa ben ona minnettardım beni fazla memnun etmişti.
bu dönemler de bana kafayı takmıştı marketim den asla çıkmıyordu devamlı alış verişe geliyordu sayesinde markette varlıklı olmuştum yani lafın gelişi
tekrar bir gün başladı markete gel git yapmaya ayak yolu yapmıştı marketi en son akşam yarısı marketime geldi sigaram sonlanmış asla farkın da değilim diyerek sigara aldı ve bana söz vererek sohbet etmeye uğraşıyordu akşam akşam kaşıntısı vardı. Sevgilin falan varım diye sorular soruyordu bende doğal de becermek maksadıyla sevgilim yok gibisin den cevaplar veriyordum.
asla uykum da gelmiyor eve gidesim yok marketin de buz gibi biraz şöyle oturayım hem senin de canın sıkılmaz saat geç olmuş çok alıcı de gelmez dedi sandalyeyi alıp oturdu benim otur dememe fırsat bile vermeden bende bir şey diyemedim biraz oturduktan sonra kola falan ikram ettim birlikte içtik ama daha da kalkmaya niyeti yoktu bana seni canım fazla istiyor bundan sonra aklımdan çıkmıyorsun fazla yakışıklısın dedi. Bende seninle aynı düşünce eyim bende seni fazla beğeniyorum canım seni fazla istiyordu fakat açılamıyordu m sana diyerek karşılık verdim. Yürek kalbe karşıymış dedi. Biraz iltifatlar da bulunarak onunla birliktelik yaşayacağımı söyledim. Yüzü gülümsedi mutluluğu güneş gibi yüzüne yansıdı.
bu lafların karşısın da ne diyeceğimi şaşırdım bu lafları duyunca aletim de harekete geçmiştim dik olmuştu. Marketi kapatarak geri tarafta mevcut odamıza geçtik asla üzerimi soymadan ayakta pantolonumun düğmesini açarak malafatımı ağzına verdim beni lafların la çılgın ettin diyerek saçını alime doladım ve ağzında yarrağımı boğazına kadar sokup çekmeye başladım boşalmak üzereydim neredeyse ağzına boşalacaktı yarrağımı ağzından çekerek boşaltmamaya çaba ettim hadi kalk altını irk dedim altın soyduktan sonra kalçasına girecektim ki ikinci sürprizde bakire değilim demesi oldu vajinasına hızla tuşlayarak fahişeyi tatmin etmeden amının üstüne boşaldım her akşam gelip kendisini siktiri yordu yarrağım yemeden uyumuyordu. Öykünün sonun da hem arkadaşlarla olan iddiamı kazandım hem de bir hoş becerip haz aldım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir