Emre`nin Bakımlı Ninesi…

Emre`nin bakımlı ninesi

arkadaşlarımla fazla zaman geçiririm. Devamlı birbirimize gidip geliriz. Fakat en fazla da emreler`e giderdim. O zamanlar liseye gidiyorduk. Mektep çıkışı onlara gidip playstation oynardık. Emre`nin annesi ve babası o daha fazla küçükken ölmüşler ve emre ninesiyle kalıyordu. Ninesi 55-56 yaşlarında vardı fakat yaşıtlarına göre olabildiğince bakımlı bir bayandı. 1. 60 boylarında, zayıf ve dolgun götlü bir bayandı. Bazen 31 çekerken onu düşündüğüm bile olmuştur.

tekrar birgün emre`yle oyun oynamak maksadıyla onlara gitmiştik.

oyun oynarken emre`nin ninesi ayla teyze devamlı pasta, kek, kola gibi şeyler getirir ve bizi izlerdi. Gözümün ucuyla baktığımda üstünde askılı bir badi ve capri olduğunu farkettim. Biraz uyarılmıştım fakat oyuna konsantre olmaya çalışıyordum. Ayla teyze bi mola gelip emreyi markete yolladı biraz meyve almasını söyledi. Emre markete gidince ayla teyze ve ben başbaşa kaldık. Kız derhal gelip kamil ne vakittir seni düşlüyorum ve sana tecavüz edecem diyip kahkahalar attı…ben ilk evvel korktum fakat samimi içede istiyordum. Fakat emre biraz sonra gelecek dedim onu boşver bişey olmaz dedi. Kotumun üstünden benim devasa aleti okşamaya başladı biyandanda kemerimi çıkarıyordu. . Boxerdan yarragımı cıkarınca şaşırdı. Benim kocamın yarrağı bu kadar deildi diye şaşırdı. Sonra taşaklarımı agzına aldı cok gusel saxo cekiyordu. Sonra yarragımı gögüslerinin arasına koymaya başladım. Fazla ateşlenmiştik altımdaki adeta bi ihtiyar değilde 16-18 yaşlarında bi toy kızdı. Sende benim emektar vajinamı yala dedi fakat ilk etapta yalanacak gibi değildi. Fazla kuru duruyordu. Fakat kız işini biliyordu kremledi ve yumuşacık kadın vajinasına döndü. Klitorisine dilimi değdirdiğimde elleriyle kafamı öyle bi bastırdıki bi zamanda vajinasına gömüldüğümü hissettim.

vajinası cok gusel kokoyordu. Tüysüz tertemizdi. 69 yapalım dedi. Ben dilimi adeta bi sik gibi vajinasına soktukça o da benim yarraığımı bogazına kadar alıyordu. Dişleriyle hafif hafif dişliyordu ben boşalmadan sikişmek istiyordum. Fakat ilk senin tohumlarını yutmak istiyorum dedi. Saxoyla boşaldım bi hoş agzına bi damladını bile zarar etmeden yuttu.

bir kere boşalmıştım fakat yarrağım hala agzındaydı. Ben bu cevheri bulmuşken bırakmam diyordu. Saxoya devam etti. Ben bundan sonra vajinasına sokmak maksadıyla dayanamıyordum. Fakat daha dizi ona gelmedi diyip yarrağımı bogazına kadar alıyordu. Bundan sonra yürek atışlarım güzelce hızlanmıştı memnun sona yaklaşıyorduk. Nihayet içindeydim üstümde bir ceylan gibi sekiyordu. Adeta makineydi. Misyoner pozisyonundayken inleyerek vajinasına boşaldım. Fakat sonu iyi olmadı bir köşede emrenin bizi izlediğini gördüm içim acıdı amma bundan sonra yapacak bişe yoktu. Üstümü giydim emrenin benle kavga edecegini düşündüm fakat olmadı asla bişe olamaış gibi hayatımıza devam ettik ve ayla teyzeyle sex hayatımız 2 sene daha sürdü….

maillerinizi beklerim:

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir