emelle apartmanda sex

Buradaki öyküleri okudukça bir hikayede ben yazmaya karar verdim. Evvel kendimi tanıtayım. 41 yaşında erişkin ve evli bir erkeğim fakat vakit vakit değişik bir sound, değişik bir soluk olsun hayatım da isterim. Üç katlı bir dairenin 2. Katında oturuyorum. Üst katımda kapalı, mazbut bir aile olarak gördüğüm emel hanımla sedat beyler oturur.
bir akşam evde yalnızdım. Koridordan geçerken merdiven den gelen değişik bir sound duydum. Dürbünden bakınca üst komşuların dudak dudağa seviştiğini gördüm. Biraz seyrettim. Emelin poposu benden taraftaydı. Fazla ereksiyon edici bir görüntüsü vardı. Emel 36 yaşların da hoş, alımlı, erişkin ve kapalı bir hanım. Sessizce kapıyı açtım. Elimi emelin poposuna götürdüm okşamaya başladım. Onlar dudak dudağa oldukları maksadıyla sedatın gözleri kapalı çılgınca eşini seviyordu. Emelin ikinci bir elden bilgiyi oldu fakat adeta dahada azdı, kıvranmaya başladı. Iniltisi daha da yükseldi. Elimle vajinasını avuçladım. Kalın kalın okşamaya başladım. Sonra kendimi sedattan saklayarak yaklaştım kalkmış yarağı emelin vajinasına yasladım hazır durumdaydı, vıcık vıcık sulanmıştı emelin vajinası. Ayaklanmış, kalınlaşmış yarağı köküne kadar sapladım. Emel aahhhh ohhhhhhhh diye sesini dahada yükselterek sanki haz naraları atıyordu. Sedat arada bir sessiz ol diyordu. O yarağı yiyen emel nasıl sessiz olsun ki !
sedat emelin vajinasını okşamak maksadıyla elini götürünce eşinin vajinasında diğer bir yarak olduğunu anlayınca ürpererek gözlerini açtı beni karşısında görünce ani korktu. Doğal ki eşinin sebep inlediğini de çözmüş oldu. Ben sus işareti yaptım. Sen nerden çıktın derken siz çağrı etmediniz mi deyince haklısın demek zorunda kaldı. Eşine döndü emel beni ne durumlara düşürdün, bu azgınlığın başımıza bela olacak, bizi zora sokacak diye kaç defa söyledim bak düştüğümüz duduma diye eşine kızmaya başladı. Buna tatlı bela derler sedat bey dedim. Birlikte onların yuvasına çıktık. O akşam sabaha kadar emeli becerdim. Sedat da seyretmekten eşini bir diğer erkeğe siktirmekten ciddi haz aldı…
o günden sonra emel benim teryakim oldu. Bazen eşiyle birlikte, bazen eşinden de saklı altımda zevkin zirvelerinde kıvrandı durdu.
gizliliğe ehemmiyet veren, erişkin bir kadınla tanışmak istiyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir