Eğlence Olsun Diye Gay Sohbete Girdim Ve Olanlar Oldu

yalnız kafasına yaşayan 36 yaşında biriyim bugüne kadar hep kızlarla cinsellik yaşadım ve açıkçası bundan sonra değişik arayışlar içine girmiştim ama aklımda tekrar bir erkekle beraberlik yaşamak yoktu. Belki küme seks yapabilirim diye düşünüyordum ama ani kendimi gay münasebet içerisinde buldum şu anda onu size izah etmek istiyorum. Evde kimsesiz başıma tekrar oturuyordum ve gerçekten sıkılmıştım sonra eskiden chat yaptığımız aklıma geldi ben de bunu yeni baştan deneyeyim dedim. Sonra gay sohbet diye bir şeye girdim ve orada biriyle konuşmaya başladım. Öyle havadan sudan konuştuk ben bayanlardan hoşlandığımı söyledim o da ben yalnızca alıcıyım dedi yani kendini vurdurtuyormuş aleni aleni benle de her şeyi konuşuyordu bu samimiyeti hoşuma gitti ve konuşmaya devam ettim.
yalnızca cinsellikten değil günlük olaylardan da konuşmaya başladık, bir baktım saat akşam yarısı olmuş ve hala konuşuyoruz. Ertesi gün yeni baştan girdim ve beni bekliyordu biz yeni baştan konuşmaya başladık açıkçası bayadır biriyle böyle sohbet etmemiştim bir de profil o da esasen 29 yaşında olduğunu söylemişti her neyse bundan sonra bir baktım bir ay boyunca ben her gün bununla konuşuyorum ve hayatımdaki boşluğu doldurmuş sebebi doğru anlamda sohbeti hoş biriydi. Onunla konuşurken hem gülüyor hem de güncel bilgiler öğreniyordum.
birinci ayın nihayetinde bana bundan sonra ne vakit görüşeceğiz dedi ben de görüşmeye niyetim olmadığını sebebi bayanlardan hoşlandığımı söyledim, tamam dost olarak görüşelim dedi. Iyi o vakit yarın bana gel birkaç kadeh içeriz dedim. Sonra ertesi gün oldu kapı çaldı ve evime geldi gerçekten yakışıklı bir adamdı. Bu adamın gay olmasına şaşırmıştım sebebi normalde kadınlar bu adamı derhal kaparlardı. 1. 80 boylarında kumral saçları olan ak tenli yeşil gözlü son derece hoş gülüşe sahipti sonra oturdu biz şarap içmeye başladık. Tekrar muhabbet akıyordu tıpkı bilgisayarda olduğu gibi yan yanayken de sohbet fazla iyi ilerledi ve ben vakti asla fark etmemişim dönüp saate baktığımda saat akşam 1 olmuştu ama hala konuşuyorduk.
sonra kafam biraz çakırkeyifti ve ortamda fazla güzeldi bu güzelce benim yanıma sokuluyordu bunun farkındaydım o da beni beğenmişti ama gerçekten ona cinsel çekim hissetmiyordum. Sonra güzelce yanıma sokuldu ve kulağıma bir şeyler fısıldadı, kulağımın orada konuşuyordu, beni azdırmaya çalıştığının farkındaydım, benim de bu ufak oyun hoşuma gitti, sonradan boynumu öpmeye başladı ne yapacağımı bilmiyordum ama açıkçası ereksiyon de olmuştum. Sonuçta beceren ben olacaktım ha kız ha erkek ne fark eder ki diye düşünmeden de edemedim. Boynumu vakumluyor lisan atıyordu sonra kulaklarıma yalıyordu yanında resmen beni çıldırtmaya uğraşıyordu ben de yalnızca duruyordum ne yapacağımı bilmiyordum.
sonra elini yavaş yavaş bacaklarıma götürdü ve oradan yarrağı okşamaya başladı. Ben ereksiyon oluyordum esasen alkolün de tesiri ile benimki kalkmaya başladı yanıma geldi ve sen de istiyorsun hadi kendini serbest bırak dedi ve sonra dudaklarını öpmeye başladı. Daha evvel biri bana bir erkek ile sevişeceksin dese gerçekten gülerdim nasıl bu hale gelmiştim bilmiyordum. Ben de dediği gibi kendimi serbest bıraktım beni soymaya başladı ve çırılçıplak kalmıştım. Benimki esasen dimdikti o da soyundu vücudunda asla tüy yoktu ve gerçekten kadın gibi bir bedeni vardı.
ben de bundan sonra yavaş yavaş çekingenliğimi üzerimden atarak ona dokunmaya başladım sebebi bedeni kaymak gibiydi.
sonra bacaklarını okşadım memelerini elledim öpücüklerine karşılık verdim eğildim ve memelerini sakso çekmeye başladım. O da gülümsüyor ve beni öpüyordu daha sonradan onu yatırdım üstüne çıktım ve o dudaklarını öpmeye başladım. Sonra bir hamleyle beni yere attı koltuktan düşmüştük hoşuma da gitmişti ve yerde kahkaha atıyorduk. Sonra yerdeyken aşağı gerçek indi ve beni sakso çekmeye başladı. Öyle bir oral yapıyordu ki kendimden geçmiştim neredeyse boşalacaktım ama kendimi tuttum ona rezil olmak istemiyordum. Ben de bundan sonra onu arzuluyordum yerdeyken onu yere yüzüstü şekilde yatırdım üstüne çıktım ve bacaklarının oraya oturdum yarrağımı düzelttim ve poposunu iki yana ayırarak içine girmeye başladım.
yavaş yavaş sokuyordum sonra benimki bu daracık deliğe daha çok dayanamadı alkolün de etkisiyle içinden çıktım ve kalçasının üstüne boşaldım. Derhal yanına uzandım özür dilerim vücudun mükemmel dedim o da asla mühim değil dedi ve dudaklarımı öptü bir zaman öyle yan yana kaldık bir yandan da sevişmeye devam ettik. Bundan sonra yeni baştan benimki kalkmıştı ve onu becermeye hazırdım yeni baştan aynı pozisyonda arkasına geçtim yarrağımı geri deliğine yasladım poposunu iki yana açtım ve içine girmeye başladım. Altta inliyor ve ateşli sesler çıkarıyordu ben de gitgide bastırıyordum popo deliği daracıktı ve gerçekten fazla haz veriyordu.
tümünü içine soktuktan sonra üstüne uzandım ve tek bir beden haline geldik onu üstünde kalın şekilde becermeye başladım, hiçbir şekilde bana muhalif koymuyor ve ateşli sesler çıkararak beni daha da yüreklendiriyordu. Ben kalın sevişmeyi seven biri olarak genellikle kızlardan ikaz alırım ama bu adam tıpkı benim gibiydi kalın seviyordu ve buda fazla hoşuma gitmişti. Onu full 5 dakika boyunca bu pozisyonda becerdikten sonra ayağa kaldırdım ve duvara yasladım. Derhal ayaktayken içine girmeye devam ettim bir yandan da göğüslerini okşuyordum o da arkasını dönerek beni öpüyordu. Ayaktayken de bir 5 dakika kadar onun arkasını becerdikten sonra bundan sonra içinden çıktım ve boşaldım.
afiyet aldın mı diye sordum, çıldırdım harikaydın dedi, gerçekten fazla hoşuma gitmişti. O hadi gel uyuyalım bundan sonra dedim sebebi saat bundan sonra sabah dört olmuştu onu elinden tutarak döşek odama gerçek götürdüm ve yatağıma yatırdıktan sonra ben de yanında uyudum. Sabah olduğunda bir pişmanlık aldı beni, ben ne yapmıştım böyle? Alkolün etkisiyle bir erkekle birlikte olmuştum. Derhal banyoya gittim ve maalesef yüzümü yıkadıktan sonra olayın farkına vardım yanına geldim lütfen bir daha görüşmeyelim dedim. Afiyet almadın mı dedi aslında fazla afiyet almıştım ama gay münasebet yaşamak bana müsait değildi bunu ona da söyledim üzülerek yanımdan ayrıldı.
lezbiyen seks ama başımdan geçen hadise aklımdan çıkmıyordu onu öylesine arzuluyordum ki birkaç bayanla birlikte olduktan sonra tekrar de arzulamam geçmeyince yeni baştan aradım. Hem fazla naif hem de gerçekten nitelikli bir kişiliği vardı başkaca o göt deliği aklımdan çıkmıyordu. Bayanlardan o kadar afiyet almayınca evime yeni baştan çağrı ettim ve derhal geldi o da beni fazla özlemişti kapıdan girer girmez öpüşmeye başladık. Onu döşek odasına götürdüm ve derhal tüm kıyafetlerini çıkardım, ben de soyundum ve derhal onu domalttım. Kalın şekilde iki kere de full olarak yarrağımın hepsini içine soktuktan sonra onu becermeye başladım. Inliyordu afiyet alıyordu ben de aynı şekilde afiyet alıyordum onu fazla özlediğimi fark ettim. Bundan sonra biz böyle en azından ayda bir kez görüşerek beraberlik yaşıyoruz ve ben kızlarla görüşmeye de devam ediyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir