Dullar Otelindeki Grup Seks Hikayemiz

merhabalar ben çiğdem, uzun zamandan beri sitenizi takip ediyorum ve gördüğüm herkesin doğru öykülerini anlattığı nadir sitelerden biri olduğu maksadıyla bende kendime hususi bir öykümü paylaşmayı istedim. 30 lu yaşlarda dul kalmış kimsesizlik, sevgisizlik içinde kıvrandığım günlerde, yakın arkadaşım ebru beni hususi bir yere tatile götüreceğini orada yalnızlığımı unutup, bedenimin gereksinimi olan sekse doyacağımı söyleyerek hazırlanmamı istedi. Isteksiz, yorgun ve hayattan sıkılmışlıkla ne kadar yok desemde ebruya muhalif becerili olamadım.
bir saat 20 dakika süren uçak yolculuğundan sonra bindiğimiz taksi bizi hayattan koparırcasına sehirden uzak orman içerisinde ağaçların sakladığı ak heybetli bir otele getirdi. Otel diğerlerinden değişik sırf dul bayanları konuk eden ve erkeklerin kadınlara hizmet ettiği değişik tarzda bir oteldi. Resepsiyonda çalışanların dosyaları fiziksel ve seks olarak verdikleri hizmeti içeren yetenekleri mevcuttu. Hatta bir talep kutusu seçtiğin kişiyi istediğin mekana davet etmek maksadıyla zarfa yazıp atmayı bekliyordu. Ebru resepsiyondaki 24 yaşlarında kocaman yapılı esmer delikanlıyı gözüne kestirmiş çoktan randevüleşmişti. Dosyayı karıştırırken dikkatimi çeken almanlara benzeyen yakışıklı gencede ben talip olmuştum.
randevüleşilen saatte odamızın kapısı çalmış, iki yakışıklı bizi mutlu etmek maksadıyla ellerinde kadehler ve viski ile geldiler biraz sohbet biraz içki bizleri çakır keyf yapmış bu arada ebru esmer gençle döşek odasına geçmiş aralık kapıdan sevişmelerini görüyor, daha bir iştahlanıyordum. Tatildeydik ve bu otele kendimizi beğendiğimiz gençlere becertmeye gelmiştik. Elimde olmadan sarı saçlı gencin dudaklarına yapışıp deliler gibi öpmeye başladım. Ateşimi hisseden toy beni koltuğa yatırmış diliyle vücudumu yalarken ateş gibi yanan vajinama ulaşmış yalıyordu. Adeta bulutların üzerinde geziyordum. Bu arada döşek odasından gelen ebrunun inlemeleri beni hepten delirtiyordu. Vajinamı yalayan gencim lisan darbeleriyle dayanamayarak ağzına boşalmıştım bile fakat doymamıştım. Koltuğa domaltıp arkamdan yarağını içime sokan toy uzun süren gel gitlerle beni yeni baştan zevke getirmiş aynı zamanda çığlıklar içinde boşaldık. O akşam sabaha kadar defalarca yaşadığımız organzmla ertesi gün öğlene kadar uyumuştuk.
mükemmel bir otelde mükemmel bir tatildi ve bütün personele kendimizi siktirmiştik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir