Dül Türbanlıyı Saatlerce Becerdim

selam değerli sexs öyküsü okurları.  size 2 sene evvel başımdan geçen bir sexs öyküsünü anlatacağım. Ben ali  18 yaşındayım. Bir gün arkadaşlarla takılıyordum. 40 yaşlarında koca götlü  bir kız yanımıza geldi. Taşınacak kömürüm var dedi. Başka dostlar sıvıştı. Bende kabul ettim. Kömürü taşıdım. Bana gel sana nakit vereyim dedi. Bana banyo yap dedi. Bende kabul ettim. Banyoya girdim. Banyoda al bir kilot vardı. Önü tül gibiydi fakat fazla seksiydi. Sabırsızlandım kiloda boşaldım. Sonra kilodu yıkayıp yerine koydum. Banyo yapıp çıktım. Bir çay içtik. Bana dul olduğunu iki kadını olduğunu onların okulda olduğunu anlattı. Kalçası fazla güzeldi. Tuvalete gitti. Gelince elinde kilot ile geldi. Bu ne dedi. Bu kuruydu ıslanmış aksi halde kiloduma mı boşaldın dedi. Bende yalanladım. Bana yalan söyleme dedi fakat ben yalanladım. Benim yanıma geldi. Ani yarrağıma yapıştı. Ben şaşmıştım. Bana yanıyorum 5 senedir penis yüzü görmedim.  kocam öleli 14 sene oldu. En son postacı becerdi beni dedi.
bende derhal dudaklarına yapıştım. Bir yandan kalçasını elliyor bir yandanda dilini vakumluyordum. Ağzı bira kokuyordu. Meger bizim türbanlı alkolde kullanıyormuş. Etegi üzerinde kalçasını parmaklıyordum. Memelerine indim. Bluzunu çıkardım. Al bir südyeni vardı. Ayaga kaktı. Kalçasına dayandım. Boynunu sakso çekiyor memelerini elliyordum. Etegini kaldırdım kilodunu aralayıp vajinasına soktum. Bir kaç vurmadan sonra vajinasına boşaldım. Sonra yarrağımı agzına verdim. Türbanıyla sikimin menilerini sildi. Sonra ağzına aldı. Türbanlı başını tutup sakso çektiriyordum. Kalçasını de parmaklıyordum. Agzına boşaldım.
sonra yarrağımı türban ile kafasının arasına sokup ileri arka yapıp boşaldım. Sonra domalttım. Ak bol sopasını alıp kalçasına soktum. Fazla cirladı. Derhal yarrağımı vajinasına soktum fazla cirlıyordu. Bir yandan vajinasını gidip geliyor bir yandan gotune sopayı sokup çıkarıyordum. Fazla haz aldım. Fakat o aci ile dağınık bir haz alıyordu. Tekrar vajinasına boşaldım. Sopayı çıkarıp yeni baştan kalçasına soktum. Bu sefer agzına verdım. Hazdan kız boşaldı. Bende ağzına boşaldım. Sonra desenli ateşli çorabını alıp yarrağıma geçirdim. Bır nevi prezarvatif yaptım. Kalçasına soktum sopayıda ağzına. Turbanlı kız 5yılın hasretıni fena çıkarıyordu. Kalçasına fişkırttim döllerimi götünde kir yoktu. Sonra ateşli desenli çoraplı ayağını sakso çektim fazla zevklendim. Benim koça oglan tekrar kakti. Agzına verdım bu sefer sopanın sert tafafını kalçasına soktum fazla cirladı. Kalça deligi yırtılacak gibi oldu. Bu bağıraşlar beni manyak ereksiyon ediyordu. Derhal ağzına boşaldım. Sonra sopayı gotunden çıkardım. Kalça deliği fena açılmişti. Derhal vajinasını yalıyordum oda sikimi yalıyordu. Suratıma boşaldim.  bende tekrar ağzına boşaldım.
sonra ayaklarıyla yarrağıma 31 çektirdi ateşli ayaklarını meniye buladım. Hemen başını sakso çektim. Koca oğlan tekrar kalktı. 31 çekip türbanına boşaldım. Bundan sonra benim sikte derman kalmadı. Kızlığımı 40 yaşlarında ereksiyon halindeki bir türbanlı ile bozdum. Sonra banyo yaptım. Bana bu hadiseyi kimseye anlatma dedi. Fakat daha seks yapmadık.  arada bir görüyorum onu

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir