Dul oruspuyu inşaatta siktim

Yazdıklarım gerçekten doğrudur. Ben yaklaşık bundan 6 sene evvel bir inşaat ta takım başıydım ve işçilerin yaptığı işleri denetleme ediyordum. Inşaatımızın karşısında bir 3 katlı yuva vardı ve bu binanın 2. Katında bir kadın vardı. Durmadan balkona menfaat, temizlik yapıyormuş gibi uğraşır halı çırpar vs. . Fakat uzun zaman gitmezdi balkondan ve durmadan inşaata bakıyordu. Bizim ekipten bir işçim patron bu kadın durmadan buraya bakıyor dedi ve benimde ilgimi çekti bende bu kadını durmadan sezdirmeden kesiyordum fakat o benimde baktığımın farkındaydı. Bir gün yaz mevsimi olduğu maksadıyla sıcaktı ve fazla susamıştık şebeke suyu da ateşli ve içilmiyordu bende buz bahanesiyle evlerinin karşısına gittim ve oda dışarıdaydı. Buz istedim oda getirdi. Verirken elini okşayarak aldım bana gülümsedi, sürahisini arka verirken cebimi yazdım ve sürahinin içine attım.
1 saat sonra beni aradı ve hattını verdi beni mola dedi. Uzun zaman böyle telefonda görüştük fakat hep belden aşağı konuşmalardı. Kadın evli fakat eşim beni doyuramıyor diyordu. Ama benimle olmaya da bir türlü yanaşmıyordu. Bir gün bunu tekrar telefonda çıldırttım ve bana 1 gün sonrasına randevu verdi. Gittim aldım eşi kent haricinde çalıştığı maksadıyla aylarca gelemiyordu, kız yanmıştı sanki, onu başka gün verdiği saatte aldım arabayla gece üstü çıktık fakat götürecek müsait bir yuva yoktu ve nihayetinde şehirden uzak bir dağ yoluna girdik. Kuş uçmaz kervan geçmez bir yere gittik esasen oraya gidene kadar kız benimkini eme eme 1 kez boşaltmıştı fakat beni çileden çıkarmıştı. . Bunu kurumuş otların üstüne yatırdım ve dakikalarca emmediğim ısırmadığım yeri kalmadı bundan sonra hazdan dayanamıyor avazı çıktığı kadar bağırıyordu.
nihayetinde bir ağacın yanında bana dayanak verecek bir yer buldum ve bacaklarının arasına 22 liğimi soktum o an bayanı görecektiniz olağan üstü sesler çıkarıyordu. Ben ayaklarımı ağaca dayayarak ağaçtan kuvvet aldım ve öyle buna giriyordum ki inanın şeyimin yumurtaları bile nerdeyse onunkinin içine giriyordu kalın hareketten fazla hoşlanıyor fazla kalın vur diyordu. Bende ayaklarımı ağaca dayamışım ve kayma sorunum yok onu da sıkı sıkı omuzlarından tutmuşum kıpırdayamıyor bile inanın her bastığımda kız dört büklüm oluyor hazdan bağıra bağıra o dağın kafası inletiyordu.
buda beni daha da çıldırtıyor ve kuduruyordum. Olağan üstü bir enerjim var bu konuda, onunla o dağda 4 defa orgazm olduk birlikte ve onu yeni baştan yuvasına getirdim bıraktım. Eşi izine gelmiş bu arada 20 gün görüşemedik 20 gün sonra telefon kapanmıştı. Arayamadım yuvasına gittim sordum komşularına, eşi çalıştığı ile götürdü dediler. Ben şoka girdim haftalarca üzüldüm sebebi ben ondan sonra birkaç kadınla daha birlikte oldum. Fakat onun kadar ateşlisini asla görmedim. Hala da tadı damağımda.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir