Dul Kaynanamın Islak Külotu

sex öykü sitesinin takipçisi herkese merhaba. Adım sinan, bir devlet kuruluşunda memur olarak çalışmaktayım. Eşim de geniş bir hastanede hemşire olarak vazife yapıyor. Ben bu siteyi 6 aydır takip ediyorum ve benim de uzun bir vakit evvel başımdan geçen ve halen devam eden dul kaynanamla olan ilişkimi yazmak istiyorum.
ben ailemi asla tanımadım ve toy esirgeme kurumunda büyüdüm, devletin imkanlarıyla da memur oldum. Bu yüzden eşimin annesini ve babasını kendi ailem gibi gördüm ve fazla sevdim, saydım. Bundan 8 sene evvel eşimle tanışarak dünya evine girdik, memnun bir birlikteliğimiz var. Evlendiğimizde kaynanam 40 yaşında idi. Biz evlendikten 6 ay sonra kayınbabam yürek krızi neticeyi yaşamını kaybetti. Kaynanam toy yaşında bir kafasına dul kalmıştı ve fazla üzülüyor, rahmetlinin devamlı yasını tutuyordu. Birbirlerini fazla seviyorlardı. Eşimle ben, kaynanamın kendini kimsesiz hissetmemesi maksadıyla elimizden gelen herşeyi yapıyorduk. Eşimle karar aldık, hep birlikte bizde otururken kaynanama, “bak valide acını anlıyorum, ama bu böyle olmaz, yaşam devam ediyor, sen o evde kaldığın sürece bu keder asla bitmeyecek. Bizim bir teklifimiz var, sen de bize taşın hep birlikte gül gibi geçinir gideriz, senin de bizden diğer kimsen yok! ” dedim…
kaynanam kem küm etsede teklifimizi kabul etti ve bize taşındı. Belli bir zaman sonra evini de içindeki eşyalarla beraber konut parasına verdik. Bir müddet sonra da rahmetlinin emekli maaşını da kaynanama bağladılar. Böylelikle konut parası geliriyle de ailemizin bütçesi rahatlamıştı. Kaynanam emekli maaşını ve konut parasını alır almaz eşime veriyordu. Bankada rahmetliden birikmiş parayla da hoş bir otomobil almıştık bana. Hayatımız gayet rutin bir şekilde akıp gidiyordu. Biz eşimle işe gidiyor, kaynanam da evin işleriyle çalışıp, gece yemeğimizi hazır ediyordu. Eşim hemşire olduğu maksadıyla haftada 2-3 akşam nöbete kalıyordu. Ben kaynanama hiçbir vakit zararlı gözle bakmadım, aklımın ucundan dahi geçirmedim. Kaynanama diğer niyetle bakmak bana fazla aksi gelen bir durumdu. Kaynanam da esasen namusuna düşkün biriydi ve kadınlığını rahmetliyle beraber toprağa gömmüştü.
aradan 2 sene geçmişti ve biz full aile olmuştuk. Kaynanamla geceninin ilerleyen saatlerine kadar uzun uzun seviyeli sohbetlerimiz olurdu, bazen eşim de olurdu bu sohbetlerde. Kaynanamla hiçbir vakit cinsellikle alakalı konuşmazdık. Tekrar böyle bir gün kaynanamla konuşurken, kaynanam, “oğlum ben bir duş alayım, terledim! ” dedi. Şaşırmıştım, kaynanamın ben evdeyken asla duş aldığını hatırlamıyorum. Fakat ne olduysa ondan sonra oldu, şeytan benim de içime girip beni dürtmeye başlamıştı. Bana neler oluyordu böyle? Vücudumu ateş basmış, kaynanamı çıplak hayal ediyor, yarrağım benden habersiz elimde olmadan kalkıyordu. Fazla geçmeden kaynanam duştan çıktı ve doğruca kendi odasına giderek üzerini giyindi ve yanıma geldi. “oğlum sinan neyin var? Terlemişsin! Sen de bir duş kırmızı gel istersen! ” dedi. “iyi olur…” diyerek yerimden kalktım. Bu arada eşofmandan sikimin kalktığını unutmuşum, kaynanam bunu farketti ve hafiften yüzü kızardı. Ben de utanmıştım, doğruca banyoya gittim.
banyoda pis sepetinin üstünde ne göreyim? Kaynanamın az evvel çıkarttığı kara külotunun vajinasına denk gelen kısmı ıslak ve beyazdı. Külotu elime aldım inceleyerek burnuma götürdüm, kokladım. Aman tanrım bu ne hoş bir kokuydu bu böyle. Kendimi kaybetmiştim, sanki yarrağımı kerpetenle sıkıyorlardı, dizlerimin bağı çözülmüş ne yapacağımı bilemiyordum. Yarrağımı çırakıp, külotun ıslanmış yerine kafası sürtmeye başlamıştım ki, zangır zangır titreyerek yoğun bir biçimde boşaldım. Hayatımda böyle birşey ve bu kadar yoğun boşalmam ilk kez oluyordu. Full bu sırada kaynanam banyonun kapısını açtığında dona kalmıştım. Kaynanamın da benden farkı yoktu. Kendini toparladı, hiçbir şey söylemeden elimden külotu aldığı gibi kapıyı kapatıp çıktı banyodan. Ne yapacağımı bilemeden çaresizce bekledim, kendimden fazla utanmıştım. Aklım yerine gelmeye başlamıştı, demek ki kaynanam da benden etkilenmiş ki, vajinası sulanmış, belki de boşalmış diye düşündüm. Banyodan çıkarak yavaşça kaynanamın odasına yaklaştım. Kapısı hafif aralıktı, kaynanamı görebiliyordum. Elinde külotu, benim döllerimi inceliyor, hafif hafif kokluyor, eliyle hissediyordu. Beni görmemesi maksadıyla arka çekildim ve kapıyı vurarark içeri girdim…
kaynanam başını önünde, külotu bırakmıştı elinden. “biraz konuşalım mı? ” dedim. “oğlum yalvarırım çık odamdan! ” dedi. “sakin ol, yalnızca konuşacam! ” dedim ve yanına oturdum. Kaynanam yüzüme bakamıyordu. Elimle tutup yüzünü bana döndürdüm, yavaşça dudağına bir öpücük kondurdum. Kaynanam asla tepki vermiyordu, ben de yavaşça, onu ürkütmeden devam ettim. Boynunu, kulağını öpüyor, yeni baştan dudağına geliyordum, fakat karşılık alamıyordum. Full konuşacağı vakit elimi ağzına götürüp sus işareti yaptım ve yeni baştan yumuldum dudaklarına. Bu sefer hafif de olsa karşılık vermeye başladı. Ben de bu arada ellerimle göğüslerini sıkıp okşuyordum. Bu şekilde bir müddet öpüştükten sonra, kaynanamı yavaşça yatağa uzatıp, bacaklarının arasına tuşlayarak yarrağımı vajinasında hissetmesini sağladım. Üstündeki bodysini çıkartmak maksadıyla yataktan doğrulttum, sütyenini de çıkarınca, elleriyle memelerini kapatmak istedi. Fakat yavaş yavaş öperek ellerini çektirdim ve yeni baştan yatağa uzattım. Çok sarkık olmayan mükemmel göğüslerini çılgın gibi yalıyordum. Bundan sonra hafiften kaynanam da kıvama gelmiş, göğüs uçları kabarmıştı…
dilimle göbeğine kadar indim, eteğini hafiften beline dolamak istedim. Kaynanam eliyle beni engelliyor, “oğlum gerçekleştirme! Bu yaptığımız fazla yanlış! ” diyordu. Fakat dinleyen kim? Ak külotunun içinde vajinası kabarmış, sanki yarrağıma davetiye çıkarıyordu. Külotunun üzerinden vajinasını okşarken, hafif hafif külotu ıslanmaya başlamıştı. “hani gerçekleştirme diyordun? Banyodaki külotun gibi bu da ıslandı, bir de vajinasına sor istersen, istiyor mu istemiyor mu? ” dedim. Kaynanam çaresizdi. Külotunu da çıkarttım. Gördüğüm manzara müthişti. Ilk kez ihtiyar biriyle sikişecektim, onların vajinası böyle olmaz diye düşünüyordum. Çılgın gibi kaynanamın vajinasını sakso çekmeye ve dişlemeye başladım. Müthiş haz alıyordum. Amının suları yüzüme burnuma bulaşmış, asla aldırış etmeden çölde susuz kalmış gibi sakso çekmeye devam ettim. Kaynanam da güzelce kıvama gelmiş, eliyle çarşafı sıkıyor, başını sağa sola sallıyor, hırlamalı sesler çıkartıyordu…
bundan sonra vakti gelmişti, bir çırpıda soyunup, yarağımı tükürükleyerek vajinasına hafiften bastırdım. O an kaynanamla göz göze geldik, mel mel gözlerimin içine bakarak, gerçekleştirme der gibi bir ifadeyle boynunu sağa düşürdü ve gözünden yaşlar gelmeye başladı. Fakat ben duracak durumda değildim. Fakat acayip birşey vardı, adeta bakire vajinası siker gibi girmekte zorlanıyordu yarrağım, kaynanam epeydir yarak yemediğinden olsa gerek. Yavaş yavaş git gel yaparak amının iliklerine ilerliyor, başımdan geçen anın keyfini çıkartıyordum. Kaynanam da benden farksız, ohluyor ahlıyor, acayip acayip sesler çıkartıyordu. Ben biraz hızlanıp, biraz yavaşlıyordum. Full bu sırada kaynanam kasılmaya başladı, çarşafı yırtacak gibi sıkıyor, çılgın gibi başını sağa sola sallıyordu. Ben mesajı almıştım, daha da hızlanarak yarrağımı amının iliklerine dibine kadar sokuyor arka çekiyordum. Kaynanam uzun vakittir yaşayamadığı orgazmı altımda titreyerek kasılarak yaşıyordu. Kaynanamın vajinasından çıkan sular çarşafı resmen göle çevirmişti. Kaynanamın orgazmını geçirmeden devam edip süratli süratli yarrağımı sokup çıkarttım. Bundan sonra benim de daha çok dayanacak gücüm kalmamıştı, ben de boşalmak üzereydim. Kaynanamdan ilk kez, “devam et, durma neolur, tekrar gelecem! ” sözünü duydum ve aynı zamanda boşaldık !
birbirimize hiçbirşey demeden ve yarrağımı vajinasından çıkarmadan, kaynanamın üstüne yığılmış vaziyette uyuduk. Uyandıktan sonra kaynanam kendi isteğiyle yarrağımı elleyip kaldırarak, üstüne oturdu ve kendini becertmeye başladı. Tıpkı bir amazon gibi ata biner vaziyette, kendini bir öne bir arkaya atarak, yarrağımı en derin yerine alıyordu. 10 dakika sonra daha da hızlandı ve bağıra bağıra boşalıp üzerime yığıldı. Ben daha boşalamamıştım, kaynanamı üzerimden kaldırarak altıma aldım ve süratle vajinasına girip çıkmaya devam ettim. 5 dakika sonra müthiş bir şekilde kaynanamın vajinasına döllerimi akıttım. Birbirimize sarılarak, canımlı cicimli konuşmaya başladık. Kaynanama, “beni ne vakittir arzuluyorsun? ” diye sordum. “sinan yavrum ben seni bu eve taşındığım günden beri arzuluyorum. Rahmetliden diğer kimseyi görmedim bu yaşamda, onun maksadıyla sana açılmadım. Fakat hep seni düşündüm, kendi dünyamda sakinleştim! ” dedi.
o gün kaynanamla sabaha kadar farklı pozisyonlarda birlikte olduk. Fakat ne yaptıysam o gün bir türlü yarrağımı ağzına almadı, asla yapmamış. Kaynanamla ilişkimiz yaklaşık 7 senedir devam ediyor. Bundan sonra ağzına da alıp boşaltıyor, ufak kalça deliğinden de sikiyorum !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir