Dul Evsahibim

dul evsahibim

slm ben cenk ben fakülte de okurken yurtta ders calısamadığım maksadıyla tek basıma bir apartman dairesinde talebe yavası tutmuştum. Esasen üst katta da yuva sahibim nejla hanım otururdu. Nejla hanımın eşi 10 sene evvel trafik kazasında ölmüş.

bir gün okuldan gelirken evde de yiyecek bir sey olmadığından atıştırmalık bir seyler almak maksadıyla bakkala girdim. O sırada yuva sahibim nejla hanımda oradaydı. Bana okulumun nasıl gittiğini sordu ve birlikte apartman merdivenlerinden cıkarken bana gel aksam yameğini birlikte bende yiyelim dedi. Benim işime yetişir tabi ateşli bir tas aş. Kabul ettim.

birlikte yemeği yedikten sonra cay koymak maksadıyla mutfaga gitti. Oradan gelirken döşek odasından üstüne rahat bir seyler giymiş ve yanıma oturmustu. Konusurken söz lafı actığından bana asla biriyle beraberoldun mu diye sordu. Bende biraz utanark, birazda iştahlanarak hayır dedim.

bana biliyormusun cenk dedi. Bende 10 senedir kimseyle yatmadım deyipkulaklarımı oksamaya başladı. Bende bundan cesaret alarak elimla bacaklarını oksamaya basladım. Sonra şiddetli bir sekilde öpüsmeye başladık. Daha sonra elimle gömleğinin düğmelerini cözüp erişkin gögüslerini oksamaya, sakso çekmeye ve göğüs uclarını vakumlamaya başladım. Daha sonra üst tarafını soyduktan sonra sakso çekerek vajinasına gerçek indim. 10 senedir yarak yüzü görmeyen vajinası tıpkı bir toy kadının vajinası gibi kücülmüstü. Daracık vajinasını yallayarak haz suyu akmış ve bosalmıstı.

sonra 22 lik ejderimi cıkardım ve vajinasına yavasca basını sokunca bir inleme sesi vardı ki beni çıldırtmıstı güzelce. O inlerken ben ise sikimin tamamını vajinasına gecirdikten sonra süratli hzlı gelip gitmeye basladım. O ise bir yandan inliyor bir yandan da hadi aslanım deyip beni güzelce tava getiriyordu. Vajinasına bosaldıktan sonra benimkini ağzına alıp yeni baştan kaldırmaya başladı ve domaldı bana. Vajinası dar olan nejla hanımın kalça

deliği daha da dardı. Dilimi o kabağın arasına sokup yalamayabaşladım. O güzelce terlemiş bir durumda inlemesi devam ederken yeni baştan kaldırdğım sikimin basını ilk evvel basını agır agır kalçasına soktum. Nejla hanımın bir oohhhhhhhh deyişi vardıki beni sırf o inlemesi bosalmıstı. Kalça deliğinden pompalamaya devam ederken (köpek sitilinde), ben sırt üstü yatıp bu defa o sikimin üzerine oturdu. Daha sonra banyo ya gidip birlikte duş alırken bir aksi ilişkiye de orada girdik. Adeta on yılın acısını benden aldı. Bana cok haz verdiğimi söyledi.

daha sonraları cok defa birlikte olduk onunla. Mezun olana kadar onunla yattım, seviştim ve yuvasında ücretsiz oturdumkirikkale den her yastan baynların msj larını bekliyorum. Uygar durumuna bakılmaksızın arkadaslık

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir