Dul baldızım bizde kalınca

Ilk kez bir öykümü paylaşıyorum bu sitede. Uzun vakittir takip ettiğim ve hoşuma giden bir site olduğundan bir de ben seks öykümü paylaşayım dedim. Anlatacağım bu öykü dul baldızım la alakalı.
ben 6 yıllık evliliğini sürdüren birisiyim. Baldızım daha 22 yaşında severek yaptığı bir evliliği 1 yıl kadar sürdürebildi. Anlaşmazlıklar meydana çıkınca ayrılmak zorunda kaldı. Baldızım da karımdan 10 kat üstün güzellikte diyebilirim. Gözüm hep ondaydı. Çoğu vakit karımla girdiğim ilişkilerde onu hayal ederek sikiyordum karımı.
bir gün meslek çıkışı eve gittiğimde baldızımın bizde olduğunu ve bizde kalacağını öğrendim. Evde moreli bozuluyormuş bir zaman bizde kalacağını söyledi karım sabahları işe gidiyor benden evvel çıkıyordu aramız da yarım saat falan bir fark oluyordu. Sabahında kalktığımda karım işe gitmiş baldızım sa uyuyordu. Odanın kapısını nazikçe açtığımda üzerindeki tshirti göbek üzerine kadar çıkmış shirti katlanmış fazla ateşli bir halde gözüküyordu.
telefonumu çıkarıp videoya ya çekmeye başladım yakından alayım derken ani uyandı ve kendisini video ya çektiğimi gördü ne yapıyorsun sen dedi. Bende yanlış anlama açıklayabilirim dedim. Oda açıkla o vakit deyince olan olsun diyerek senden hoşlanıyorum. Karım senin kadar hoş olsa onu el üzerinde tutar prensesler gibi yaşatırdım kocan senin değerini nasıl bilmiyor anlamadım bir türlü. Diyerek sözümü bitirdim.
full odadan ayrılıp gidecekken gerçekten benden hoşlanıyor musun? Dedi. Bende evet dedim. Gelsene yanıma vaktin var mı diye sorunca işim osa bile o an yok derdim yani ki öyle dedim esasen yok diyerek yatakta yanına oturdum eliyle boynumdan tutup beni memnun edebilir misin? Dedi. Bende nasıl yani diyince menfaat üstünü dedi şahsı de soyundu gelip önümde eğilerek eliyle yarrağımı avuçlayıp, ağzına almaya başladı. Yarrağım dakikasında kazık gibi olmuştu daha sonra eline tükürüp vajinasını sulandıran ateşli baldızım. Yattı ve gel hadi dedi.
üzerine çıktım kendi yarrağımı tutup vajinasına yerleştirdi. Içine soktum kökünü nefesini kestim fazla hoşuna gidiyordu. Ahhh sik beni durma sikk diye sayıklıyordu. Bende elimden geldiğince boşalana kadar kalın bir şekilde pompalamaya başladım. Boşalacağı mı hissettiğim an çıkarıp göğüsüne boşaldım. Eliyle dölümü alıp ağzına devam ettik. Mükemmelsin bundan sonra benim kocamsın ne vakit istersem geleceksin yanıma dedi

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir