Düğünde Azdıran Hatunlar

kadın arkadaşımdan bahsedeceğim sizlere bundan sonra ayrıldığımız maksadıyla aramızda geçen anılarımı yazacağım devamlı bu sayfaya ilk unutulmazlardan başlayalım arkadaşımın düğünü vardı ona gidecektik bu başım ağrıyor gelmesem olur mu dedi ben hap var odada çekmecemden kırmızı dedim onu azdırıp çılgınca seks gerçekleştirmesi maksadıyla aldığım azdırıcı haplar vardı sen git onu iç istemeden çaktırmadım tabi olacakları gözlemek daha zevkli yetişir diye
bende masa altından eteklerini sıyırarak kaymak gibi bacaklarını okşuyordum. Masada muhabbet koyulaştıkça damatla gelinin gerdeğine gelindi. Serpille zafer okadar rahattılar ki serpilin evlenmeden evvel kendini bir başkasına siktirdiğini evlendiğinde bakire olmadığını ve zaferinde bunu bildiğini anlattı. Çiğdemde bende şok olmuştuk kendimizi rahat sayarken bunlarla karşılaşacağımızı düşünmemişitik. Şoku atlatamadan serpil çiğdemin elinden tutup, gel bunları yeterince kudurttuk şimdide başkalarını coşturalım diyerek piste çıktılar. Çiğdem üstündeki şalı atınca altındaki kocaman memeleri bluzunun aleni yakalarından herkesin beğenisine takdim etti.
serpilde boyundan bağlamalı sırt dekolteli mini bir giysi giymiş gerçektende cesurdu. Iki fahişe dansöz gibi bizden uzak masaların önünde millete şov gerçekleştirdiler. Çiğdemin sallarken kafa döndüren sikimlik kalçası ve oynadıkça bluzundan fırlayacakmış gibi olan kocaman memeleri bakanları gerçekten azdırmıştı. Slow müzik çıkınca çiğdemle dansa kalktım. Fahişe beni çeke çeke ileride bir masanın karşısına getirdi. Göbekli bıyıklı kamyoncu tipli bir adamın önünde dansa başladık. Çiğdem fahişe bir gülümsemeyle sezdirmeden adamı işaret etti.
bu geceki kudurtacağımız kurbanımız bu deyince bende ellerimi usulca belinden kaydırıp, taş gibi kalçasını avuçlarcasına tuttum. Adamın gözleri yuvalarından çıkacaktı. Aleni yakalarından ak kocaman göğüslerinin yarısı rahat görünüyorken;çiğdem aradan en üst düğmesinide açtı. Göğüslerini alttan tutan sütyeni görünecek kadar açılınca yandan neredeyse göğüsünün tamamı meydana çıktı. Dans bitene kadar adama tüm manzarayı izletti. Fakat adam yerinde duramadı. Muhtemelen patlamıştır. Geceyi ben bile zor tamamladım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir