Dudaklarının arasından gırtlağına kadar

29 ekim 2015iş yerinde herkesin yaşayamayacağı anları yaşadım calliopeg. Info devamlı aleni giyinip herkesi baştan çıkartan kız beni de kurdurtmuştu onunla seks hayalleri kurmaktan bundan sonra ellerim kabuk bağladı akşam mesaiye kaldığımızda buda bizimleydi onunla başbaşa kalmak maksadıyla vakti kolarken elime fırsat geçti derhal yanına yanaştım dudaklardan başladım
lakin bulundugumuz katin karsisinda olan pazarlama departmaninda birkaç kisi hala çalisiyordu. O yüzden dikkatli olmak zorundaydik. Oturdugum masanin önündeki sütun bizi hevesle gözlerden gizliyordu. Etrafi denetleme etme sansina da sahiptik. Lakin tekrar de dikkatli olmak gerekiyordu. Nesrin “onu fazla özledim” diyerek elini yarrağıma atip oksamaya basladi. Bir zaman pantolon üstünden oksadi sonra çikarip malafatımı eline alarak oksamaya devam etti. Bir an önce agzina almasini istiyordum.
o da ayni seyi istiyordu fakat risk bizi engelliyordu. Derhal derhal on dakika kadar devam etti bu vaziyet. Sonra pazarlamanin isiginin söndügünü gördüm. Ardindan merdivenden inen ayak seslerini. Artik rahatlayabilirdik. Nesrin derhal bacaklarimin arasina girip agzina aldi yarrağımı ve yalayip vakumlamaya basladi. Sicacik agzinin islakliginda eriyordum sanki. Mola sira o çekik gözleriyle bakip gülümsüyor, bana nasil haz verdigini görmek hosuna gidiyordu. Kirk yillik bir porno fahişesi kadar iyi yapiyordu dogrusu.
derken son geldi ve agzinin içine patlarken uzun kara saçlarina asilip kasiklarima bastirdim basini. Kizcagiz agzina dolan spermlerimle bogulacakti neredeyse. Hepsini yuttu. Sonra yanima gelip oturdu. Sarmas dolas bir zaman oturduk. Bana asla bu denli ileri gitmedigini, yalnızca gösterip de vermemenin ona sadistçe bir haz verdigini fakat bundan böyle istedigim vakit bana verecegini söyledi. Ve oynastigi diger kisilerle de iliskisini kestigini söyledi. Nesrin genellikle pantolon giymeyi tercih ederdi. Ama o gün neredeyse mini bir etek giymisti. Belki yetenekle yapmisti bunu. Külotunu çikarmasini istedim. Sikecegimi anlamisti. “ben de fazla istiyorum fakat bakireyim” dedi. Ona korkmamasini, kizligini istemedigi sürece bozmayacagimi ve bana güvenmesi gerektigini söyledim. Dedigimi yapip külotunu çikartti.
onu sandalyeye oturttum ve bacaklarini ayirip sandalyenin kolluklarina yerlestirdim. Kaymak gibi esmer, tertemiz amcigi gözlerimin önündeydi. Derhal yumulup sakso çekmeye vakumlamaya basladim. Nesrin, her seyi ilk kez yasiyordu ve bu yasadigi seyle mest olmustu. Aminin yalanmasi, bizirinin emilmesi ona geniş haz veriyordu. Öyle ki haz iniltilerine yargıç olamiyordu. Sesi çok çikmaya baslayinca yalamayi biraktim ve onu masaya domalttim. Çekmecemde her vakit hazir duran kremimi alip kalça deligine iyice sürdüm. Güncel bir sey daha yasayacagini anlamisti nesrin. Yarrağımı de kremledikten sonra basini delige yasladim. “hayatinda ilk kez sikileceksin, hazir misin? ” dedim. Basiyla evet dedi. Yüklendim. Basi kayarak içeri girdi. Yarrağım yuvasini bulunca derhal içeri dogru ittirdim. Kökledim dibine kadar.
dibi bulunca da gidip gelmeye basladim. Sonra yarrağımı çikartmadan nesrin’i alip sandalyeye oturdum. Kucagimda inip çikmaya basladi. Daracik delikte bosalmaya an be an yaklasiyordum. Full son noktaya gelmistikk i telefon çaldi. Ürperdik. Nesrin kalkmaya çalisti lakin pürüz oldum. Ahizeyi kaldirmasini söyledim. Ben de paraleli açtim. Arayan çigdem’di. Çigdem dışsatım departmaninda çalisiyordu ve nesrin’in fazla içten bir arkadasiydi. Nesrin karsisinda çigdem’i bulunca rahatlamis, kucagimda inip çikmaya devam etmisti. Megerse çigdem’e iliskimizden bahsetmis ve bu akşam maksadıyla yaptigi planlari anlatmis. Çigdem de neticeyi ögrenmek maksadıyla ariyormus. Ona “operasyon basariyla devam ediyor” dedi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir