Doğum Günümde Kuzenim Bana Grup Seks Partisi Verdi

Herkese merhaba ben sinan, 25 yaşındayım güncel yaşıma bir ay önce girmiştim ve doğum günüm fazla muhteşem geçti ki daha
herkese merhaba ben sinan, 25 yaşındayım güncel yaşıma bir ay önce girmiştim ve doğum günüm fazla muhteşem geçti ki daha önce öyle bir yıl yaşamamıştım. Yaşamımın en güzel armağanı ve cümbüşü olmuştu. En yakın dostum olan kuzenim mert, benden 3 yaş geniş aramız fazla iyi kardeş gibiyiz aramızda asla ayrı gayrı olma ne yesek ne alsak hep paylaşırız. Az bir şey abaza biri hatta sapık desem az olur her gördüğü kuşa salça olmayı fazla sefer yakışıklı biri olduğu içinde toy kızların arzuladığı özelliğe sahip biridir. Lakin, bu kadar sapık ruhlu olması asla iyi değil bir gün kafasına bela alacak fazla korkuyorum. Ne kadar uyarsam boş beni dinlemiyor bir kaç ay önce bir dul kadınla sevgili olmuş kadın dediğim ondan 12 yaş geniş mature fakat seks gerçekleştirmesi diğer bir deyişle tecrübesi asla bir şeye değişmez. Doğum günümden önce bana birde sevgilisini paylaşmıştı dedimya aramız fazla iyi ne olsa paylaşıyor ayarladığı dul kadını dahi benle paylaştı bana siktirdi. Kadınla tanışıp her gün yuvasına gidip onunla dakikalarca seks yapıyormuş bana başta anlatmadı fakat sonra benden bir şey saklanmayacağını mütalaa edince derhal bütün ayrıntıları anlatmaya başlamıştı.
kadınla olduktan sonra aralarında nasıl bir sohbet geçtiyse kadın bir başkası ile de olacağını söylemiş buda beni önermiş bir kuzenim varsa tüm bir seks makinası seni fazla memnun eder diyerek beni onunla tanıştırdı. Bende bir şişe rakı aldım yuvasına gittim et pişirdi sonra rakı sofrası açtık birlikte içip sonra kafayı yaptıktan sonra seksi dudakları dudaklarıma yapıştı. Benim az bir şey çekingen olduğumu düşündüğü maksadıyla daha doğrusu kuzenim anlatmış çekingen biriyim sonradan açılıyorum diye oda onu bildiği maksadıyla beni öperek cesaret verdi. Neyse konuya kazançsak beni öptükten sonra üstüne ayrılıp seks yaptık seksi öğrenir yaşadım maksadıyla kıpır kıpır oldu onun göğüslerine kadar sakso çektim fakat vajinasını sakso çekmeye cesaretim olmadı. Yaşlıydı ben yalamadım fakat o beni yarağımı sakso çekip sakso çekti. Nasıl bir şeydi anlatmaz derler ya gerçekten fazla muhteşem bir biçimde yaladı usumu almıştı bir mature kızın ne kadar sekste zaferli olduğunu onu kavramıştım. O yaladıkça ben kendimden geçmiştim bundan sonra boşalacaktım kendimi yakalamak kuvvet geliyordu boşalmamak maksadıyla kendimi yakalamak istedim fakat olmadı boşalacağımı fark edince ağzından çıkarıp suratına fışkırmıştım.
fazla güzeline gitmişti memnun oldu boşalınca hafifledim fakat onu boşaltmamıştım tabi bitmedi orda az bekledikten sonra ikince seferde onu ufalayarak boşaltmış hakkını vermiştim. O gün onunla seksi seks yapmamdan sonra yarılmıştım uzun vakit sonra diğer bir deyişle bir ay önce doğum günüm vardı bana sürpriz gerçekleştirmek maksadıyla hazırlık yapan kuzenim bir villa günlük kiralamış ve beni gece üstü çağırmıştı. Ben içmek maksadıyla çağırdığını düşünürken kapıdan içeri girdiğim gibi karşımda iki adet toy hoşlar güzeli sarı saçlı kadınlar, birde kuzenimin elinde pasta üstünde mum üflememi istedi. Bir istek yakaladım o an sonra üfledim doğum günüm fazla mükemmel olmuştu alkol içerek kadınlarla dans etmiştim. Hem dans hemde eğlenmek fazla iyi gelmişti bir kaç günlük meslek tempomdan ötürü baya bir sıkılmıştım fakat o gün olduğunda her şeyi unutmuş eğlenmeye bakıyordum. Kafalar güzel kuzenim bana sürpriz yapmış kadınlarla küme seks yapacağız bugün senin günün sen ne istersen o olacak dedi bende sen iyi ol dedim diğer bir şey istemem.
asla kimse beni onun gibi memnun etmemişti kardeşim ya cümbüş derken sonra memnun sonu gördüm. Iki kızla eğlendiğimiz yerde seks yapıyorum bir yanımda güzel bir çıtır başka yanımda aynı hoşlukta bir kadın, bana bakan kuzenim hadi soyunun dedi kadınlar ve ben soyunduk bende kuzenim mert sende soyun madem küme seks birlikte yapacağız dedim. Beni kırmadı kadınlar sırayla bizimle ilgileniyor biri onu yalarken ötekiyi beni sakso çekiyor. Sonra kadınları aynı zamanda domaltık ikimiz ani kızların poposunu tutarak pompalamaya başladık. Onlar inlerken bizde birbirimize bakarak haz alıyorduk. Birini siktikten sonra değişik amcığımı becermek maksadıyla değiştirdik kuzenimle oda istemişti tabi farklı fanteziler ile muhteşem bir gün geçirdik. O gün akşamdan başladık akşam saat 3 kadar durmadan eğlenerek küme seks yapıp çılgınlar gibi sikişmiştik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir