Doğum günü partisi seks partisine dönüştü

Erkeksizliğin başıma vurduğu anlarda başımdan geçen filim tadındaki ozelsexhikayeleri. Com öykümü sizlerle paylaşmak istedim bende sizler gibi bu sitenin hikayeleriyle kendimi boşaltıyorum benim hikayemden afiyet alacağınızdan emini kız olarak yaşadıklarım fazla zordu hoş seks hayatımın bir zamanda bitmesi beni boşluğa düşürmüştü ayrılık sebebimiz sekste değildi aslında fakat ani erkeksiz kalınca ne yapacağımız şaşırdım
sonra arkadaşım beni yuvasına davett etti ve bende arkadaşımı yuvasına gittim. Sonrasında 4 gün evvel arkadaşım beni aradı ve bir diğer arkadaşının doğum günü partisi olduğunu söyledi ve benide çağrı etti. Bende arkadaşımın davetini kabul edip gitti. Toplam 5 şahıs idik. Biz aş yedik ve ben gerekenden çok içki aldım. Bundan sonra benim kafam yerinde değildi. Sonra arkadaşlarımız sinema seyredelim dedi ve sinema açtılar. Bense kanepere oturup fimin açılmasını bekledim. Porno sinema olunca şaşırdım ve şaşkınlıkla arkadaşlarıma baktı. Arkadaşlarım bundan sonra birbirlerini soymaya ve öpüşmeye başlamışlardı. Ben şaşkınlıklaa onları seyr ediyordum ve u sırada da benimde vajinam sulanmıştır. Arkadaşlarım doğum günü olan dostu büsbütün soyop yere uzattılar ve biri onun vajinasını sakso çekip öpmeye başladı. Öbürü ise soyunup vajinasını yalatmaya başladı.
bu dost belden bağlamalı siki beline bağladı ve bana taraf geldi ve beni öpüp soymağa başladı ben ilk evvel itiraz etti. O itiraz edince bana bir kaç şaplak atıp venim ellerimi ayaklarımı ve gözlerimi iyize bağladılar ve ağzımada ağız topu sokdular bundan sonra sesimide çıkaramıyordum. Doğum günü olan dostu full 1 saat durmadan siktiler bu arada dostlar benim kıllı vajinamı görünce baya şaşırmışlardı. Sonra arkadaşlardan biri şahsına masturbasyon yapıp kendini boşaltarak bir bardağa topladı ve yaklaşık 1 bardak suyunu bana zorla içirdi. Ilk evvel midem bulandı sonrasında ise alıştım yaklaşık 2-3 kez bu şekilde kendi sularını bana içirdiler.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir