Dersanede Seks

Dersanede seks

selam ben izmir`den aslı. Bu hadise üzerinden full bir yıl geçti.

ben 8. Sınıfa gidiyordum. Kayıt maksadıyla babam beni çankaya dersanesine götürmüştü. Kayıtta iki adet yakışıklı toy görmüştüm ve ertesi gün onlarla tanışmak istedim. Ertesi gün arkadaşımdan bizi tanıştırmasını rica ettim. Bizi tanışdırdı ve aynı sınıfa düşmüştük. Ikisini de davet ettim ve benle bir iddiaya girmelerini istedim.

şayet öğretmene derste sezdirmeden pandik atabilirlerse benimle birlikte olabilceklerini söyledim. Dizi geometri dersindeydi ve ümit hocası yanına çağırarak soru sordu ve sezdirmeden nazikçe kalçasını elledi.

hoca umut`u sınıftan attı. Tenefüste onu alarak alt kattaki hizmetli odasına götürdü ve ben onları takip ettim. Geometri hocası filiz hanım umut`un dudaklarına yapıştı. Ben de giriş yapmak istedim fakat arkamdan hasan geliyordu ve beni umut`la filiz hocanın yanına götürdü. Ümit işi baya ilerletmişti.

hasan da 20 cm`lik penisini benim ağzıma verdi. Hasan`la ümit yer değiştirerek ümit bana hasan filiz hocaya vermeye başladı. Umut`unki hasan`ınkinden daha tatlıydı ve en nihayetinde ümit penisini pürüssüz vajinama soktu. Filiz öğretmen da umut`un taşaklarını yalıyordu. Hasan `da filiz hocaya vajinasından sokuyordu.

çıkış zilinin çalmasıyla partimiz sona ermişti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir