Dayımın Karısını Önlü Arkalı Beceriyorum

sizlere bir yıl evvel yengem ile başımdan geçen deneyimimi anlatacağım. Ben lisede yatılı olarak okudum ve lise bittikten sonra üniversiteye hazırlık maksadıyla evime arka döndüm. Dayımın yanına köye gittim ve biraz orada kalmak istedim. Gittiğim dönemde de köyde balya düzenleme zamanıydı ve bende dayıma yardım etmek maksadıyla onunla birlikte araziye gittim. Araziye vardık lakin dayım cüzdanını evde unutmuştu ve beni cüzdanını almam maksadıyla eve yolladı. Evde koca kalçalı, kocaman memeli, 39 yaşındaki hafize yengem beni bekliyordu. .
dayımın odasına girdim, cüzdanı aldım derken yengemin iç çamaşırlarını gördüm çekmece aleni kalmıştı. Mavi renkti eğildim ve diğerlerini de gördüm, kara renklisini aldım ve kokladım içime kokusunu çektim aklım gitti o an, tabi ergenim daha asla böyle bir düşüncem olmamıştı fakat sabırsızlandım. Yetenekle kara iç çamaşırlara bayılıyorum. Odadan çıktım koşar adımlarla arabaya bindim ve tarlaya gittik fakat aklımda hep yengemin çamaşırları vardı bundan sonra güzelce niyeti bozmuştum galiba. Balya sarmak maksadıyla yengem erkenden tarlaya gelmişti esasen, ve ben ona yardım edecektim. Yengem uzun olmayan kollu bir penye giymişti ve altında renkli bir şalvarı vardı, odasında kokladığım çamaşırları geliyordu aklıma maalesef, bir mola yengen yere eğildi penyesinin onu açıktı v yaka konseptinde fakat baya açıktı ve iri göğüsleri sallanıyordu içinde. Hafize yengem uğraşırken asla kafasına gelmemişti frikik verebileceği.
işimiz bu günlük bitti sayılırdı ve eve gittik herkes kişisel temizliğini yapmakla meşguldü.   yemekler hazırdı, yedik ve herkes odalarına çekildi.   yorgundum, olmamış beden tüm kaslarım ağrıyordu, akşam su içmeye kalkmıştım ki odama geçerken sesler duydum, yengem bir şeyler söylüyordu ki ani sesler daha yüksek oldu. Yengem dayıma hadi yapalım  diyordu, dayım fazla yoruldum hayır diyordu. Odama gittim, yattım zor bela, sabah meslek maksadıyla hazırlanıyordum ki dayım ben çarşıya gidiyorum siz bu gün istirahat edin dedi. Yengem ile beraber kahvaltı yaptık cay demledi, güzeldi çayı, devamlı dün gördüklerimi düşünüyordum aklımı alıyordu. Eskiden yengem benimle güreşirdi, ufaktım tabi beni yenerdi, fırsat bu fırsat deyip eskiyi açtım mevzu olarak ve yetenekle bu konuyu. Yengeme “yenge eskiden ne güreşirdik şu anda büyüdüm yenilmekten korkuyorsun herhalde” dedim yengemde “ bundan sonra iri oldun bundan sonra diğer birini bul” dedi. Bende ısrarla “ama hadi sen bir kez daha yen beni” dedikten sonra gülerek hazırlan dedi. Arkasına geçerdim küçükken ve aynı şekilde arkasına geçerdim, tabi küçükken kafam kalçasına geliyordu şu anda ise yarrağım kalçasına geliyor arada fark böyle oldu.
iri kalçalarına kendimi  bastırıyordum ve yengemi yatırdım nihayetinde, istemeden olmuş gibi yarrağımı çıkardım donumdan. Yengem bunu görünce yeter bundan sonra yoruldum dedi, kusura bakma yenge özür dilerim fermuarım bozuldu galiba dedikten sonra, olsun menfaat pantolonunu ben onarım edeyim demez mi. Donla kalmıştım ve yarrağım garip kalkmıştı, yengem hem fermuarımı yapıyordu fakat aynı anda gözünü bendeki şişlikten alamıyordu. Gördüm ve derhal fırsatı kaçırmadım, yengeme ani “yenge aksam dayım hayırdır sana niye bağırdı” diye sordum, yengem bana bakarak birde aşağıya bakarak “anla işte dayın bundan sonra meslek görmez oldu” dedi. “kızmazsan ben varım yenge” dedim. Bir şaplak yedim, “olmaz öyle şey dedi” bende donumu indirdim sinirden “bak hem benimki nasıl kalkıyor” dedim, yengem sıkımı görünce hayretle “o ne oğlum, dayını ki bunun yarısı bile değil üstelik kaldıramıyorum” dedi.
yengemin elindeki pantolonumu bıraktırdım, yavaşça elini yarrağıma dokundurdum, çekine çekine elledi. “dayının ki acıtıyordu bir zamanlar bu her halde parçalar beni” dedi. Dayımın çarşıdan gelmesine epey zaman vardı, “yenge dayım kahveye de gitmiştir, gelmeden yapalım mı? ”  “ilk ve son olursa” dedi, tamam dedim ve yengeme yalattım.  başlarda yakıyordu dişlerini garip sürttü yarrağıma, sabırsızlandım ve derhal boşaldım. Yengem fena kızdı “bu kadar mi? ” dedi, “ilk daha güncel başlıyoruz” dedim ve yengemi soydum, çılgın olduğum göğüsleri ve kalçaları karşımda idi. “bekleme ne yapacaksan acele ol” dedi ve yavaşça vajinasına girmeye başladım. Zor girdim ne kadar kocaman olsa da vajinası biraz dardı. “bırak olmuyor acıyor” dedi,   ben tüm gücümle zorladım ve hepsini soktum yengem olağan üstü haz alıyordu hatta bağırdı bile, sesleri bile beni ereksiyon ediyordu tekrar acele boşaldım fakat doyamamıştım. Bir defa daha yapacaktım ki dayımın sesi geldi.  hafize yengeme bağırıyordu, yengem asla toplanmadan perdenin altından dayım ile konuşuyordu, kalçası karpuz gibi önümde doğrusu kafamın ağzımın önündeydi, derhal mutfağa koştum yağ buldum sürdüm yarrağıma, birazda yengemin deliğine, kalçasına girecektim çabuk ile. Yengem fark etti fakat öyle bir vaziyet olmuştu ki devinim etse donsuz olduğu görülecekti. Camin altında dayım olduğu maksadıyla kıpırdamıyordu. Yarrağımı kalçasına soktum yengem vah ah dedi, bağırdı, dayım ne oldu lan dedi, yengem “kedi ayağımı cırmaladı” dedi, dayımda, “sinan gelsin arabada torbalar var indirelim” dedi. Yengem bağırdı adeta ben arkasında değilmişim gibi ve aşağıya inecekmişsin dedi. Yengem dayıma geliyormuş bekle dedi. Series şekilde sikmeye başladım yengemin kalçasına tüm spermlerimi akıttım. Toparlandım derhal indim aşağıya, torbaları depoya götürdük dayım ile, asla göz göze gelmiyoruz doğrusu ben gelemiyordum utanıyordum fakat bundan sonra ok yaydan çıkmıştı arka dönüşü olamazdı. Her ne kadar yengem son olursa demiş olsa da halen onunla arada kaçamak yapıyoruz. Benden vazgeçemiyor fakat aynı anda bu durumdan da asla mutlu değil.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir