Dayımın Gay Oğlunu Çok iyi siktim

Dayımın oğlu sedat ile miniklikten beri kardeş gibi geliştik. Fakat yaşımız ilerledikçe birbirimize muhalif sezdiklerimiz değişti. Birgün sedat`ın manitasi banu dükkana geldi. Ben sedat ve banu`nun tasarısından habersiz kendimize içecek bişeyler hazırladım. Alkolünü banu`ya uzattım. Banu alkolünü içerken benim bacaklarıma bakıyordu.
birkaç dakika sonra banu alkolünü üstüne döktü. Bunu maksatlı yaptığını düşündüm ve haklı çıktım. Banu üzerindekileri dükkanın mutfağında çıkarıp kurutmak istedi. Benimde yanında gelip ona dayanak etmemi istediğinde içimden gelen sesi dinleyip kabul ettim. Banu üzerindekileri çıkarıp koltuğa oturdu. Bana öyle bir bakıyordu ki direnemeyip yanına oturdum. Elim istemeden banu`nun çıplak göğüslerine dokundu. Bu değiş bana kusursuz bir haz verdi. Banu`da bana değmeye başlamıştı. Daha sonra banu direnemeyip beni dudaklarımdan öpmeye başladı.
bende onu istediğimi bildiğim maksadıyla bende onu öpüyordum. Daha sonra ikimizde anadan üryan kaldık. Ben sırt üstü uzandım. Banu vajinasını dudaklarıma dayayıp bir yandan da benim vajinamı sakso çekmeye başladı. O güne kadar onlarca erkek vajinamı sikmişti fakat hiçbiri bu kadar haz vermeişti. Ani odaya sedat girdi. Bizi sevişirken görünce asla afallamadı. Işte o anne bütün bunların sedat ile banu`nun tasarıyı olduğunu anladım. Sedat da soyundu ve bize katıldı. Uzun vakittir hayallerimi süsleyen dayıın oğlu karşımda ve anadan üryandı. Sedat sikini banu`nun ağzına soktu ve bende banu`nun vajinasını ve kalçasını sakso çekmeye başladım. Ikisi de güzelce azmıştı. Gizeme beni sekse hazır duruma getirmeye gelmişti. Banu vajinamı ve götümü yalarken sedat koskoca sikini ağzıma sokmuştu. Sedat`ın yarrağı öyle uzunduki boğazıma kadar sikini yuttum. Daha sonra sedat banu`yu vajinasından pompalamaya başladı. Bende biryandan banu`nun vajinasını biryandanda sedat`ın sikini yalıyordum. Sedat azınca sikindeki damarlar gelişmişti. Bende bunu görünce sedat`ın sikindeki gelişen damarlarıda dişlemeye başladım.
daha sonra sedat banu`yu vazgeçip sikini amımdan içeri geçirdi. Biryanda da banu elleriyle memelrimi okşuyor ve dudaklarımda beni delice öpüyordu. Banu dikleşen meme uçlarımı öyle sıkı sıkıyordu ki, bir an maksadıyla meme uçlarım kopacak varsaydım. Banu dudaklarımı öyle güzel öpüyordu, ki azgınlığım kat kat artıyordu. Başka yandan da sedat ömrüm süresince beni siken en koca yarrakla vajinamı oyuyordu. Tüm boşalacağımız sırada sedat sikini ağzıma soktu. Sedat`a azıcık ağzına meydan çektim. Sedat daha çok direnemedi ve ağzımın içine boşaldı. O kadar fazla boşaldıki sedat`ın ağzımı dolduran spermleri nerdeyse ağzımdan taşacaktı. Vaziyeti izleyen banu bana dayanak etmek maksadıyla dudaklarıma yapıştı ve sedat`ın ağzımı dolduran spermlerinin birkısmını kendi ağzına aldı. Ikimizde sedat`ın döllerini yuttuk ve bu sikişe geçici olarak son verdik. Ileriki günlerde sedat ve banu haricinde, diğer şahıslarla yaptığım sikişlerden de bahsedecem. Şimdilik hoşçakalın.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir