Daha yeni gelmişti gelin ondan ilk zamanlar vermedi

24 mayıs 2015sonradan böyle değişeceği kimsenin kafasına gelmez tabi fakat yolds. Com okurlarına sonradan nasıl bir değişim yaptığı ve bana veya bize neler yaşattığını hepsini anlatacağım sebebi böyle gelin yoktur kimsede şaşırtıcı fakat yanımızda resmen soyundu ve altımıza yattı.
biraz tuğba ünsalı andırıyordu. Denize girip çıktılar. Kadın denizden dönerken muhteşem üçgeni belli oluyordu, sanki çılgına dönmüştüm. Kadın arkasını dönerek sutyenini çıkardı, elleriyle göğüslerini kapatarak yeni baştan denize girdi. Denize girince ellerini göğüslerinden çekmişti, denizin göğüslerini kapattığını düşünüyordu fakat dalgalar vurdukça tüm güzelliği meydana çıkıyordu. Ben olanları sezdirmeden hayretle izliyordum. Karımsa çoktan uyumuştu. Aradan yarım saat geçti. Adamın cep telefonu çaldı, güneşlenen kadına hadi kalk gidiyoruz dedi. Kadın omzunu silkiyordu. Adama besbelli kadını ikna edememişti. Adam bana yardım ister gibi bir el işareti yaptı. Ben de kalkıp adamın yanına gittim. Birader, biz buranın köylüsüyüz, güncel dünya evine girdik. Benim bir şehre gitmem gerekiyor. Buralar biraz ıssız. Şayet siz de buradaysanız, karımın da kalmasına lisans vereceğim. Dedi. Ben de doğal, doğal. Biz de güncel dünya evine girdik. Karının tadını bozma. Hadi git gel. Dedim. Adam gitti. Ben de yerime dönüp karımı uyandırıp kafasına güneş geçecek. Diyerek odaya gönderdim. Sonra güneş yağını alıp lolitamın yanına gittim.
sen aleni tenlisin, güneş seni kavurur. Gel biraz gölgeye geçelim. Dedim. Kadın derhal kalktı. Biraz gerideki zeytinliklerin altına geçtik. Biraz ürkekti. Ben kocana laf verdim, sana göz kulak olacağım. ” dedim. Bir iki espri yaptıktan sonra kadın rahatladı. Sonra tepkisini ölçmek maksadıyla biraz güneş yağını elime döküp tenine değdirdim. Bir tepki vermeyince devam ettim. Omuzlarını, göğsünü, karnını derken kasıklarına kadar geldim. Muhteşem üçgene ulaştığımda o da bana sarıldı. Deliler gibi öpüşüyor, zeytinlikte yuvarlanıp duruyorduk. Biraz toparlanınca daha hoş bir yere geçtik. Kazık gibi olmuş yarrağımı şortumdan çıkardı. Sakso çekiyor, somuruyor, vakumluyordu. Vaktimiz da azalıyordu. Benim sabrım kalmadı, derhal yatırdım, tıraşlı muhteşem vajinasına yarrağımı yerleştirdim. Bir iki hamleden sonra büsbütün kadının içindeydim. Ben gidip geldikçe, kadın hazdan kafası sağa sola sallıyordu. Ben gürültü olmasın diye ağzını kapattığım maksadıyla sesi duyulmuyordu. Deli sevişmemiz ikimizin de sarsılarak boşalmasıyla sona erdi. Kadın ağlamaya başladı. Ben evvel kadını incittiğimi düşündüm. Ama, olağan üstü, kadın hazdan inledi ve nihayetinde teşekkür etti bana.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir