Çocuğumu Bırakmaya Gittim, Kayınvalidemi Siktim

ben, 30 yaşında, kariyer sahibi, fazla yakışıklı olmayan, 1. 73 uzunluğunda, hafif te kilolu, ama sempatik bir adamım. 2 çocuğumla beraber, 8 senelik memnun bir evliliğim var. Ufak çocuğuma kayınvalıdem bakıyor. Karım da kariyer sahibi olduğu maksadıyla onun erken çıkması gereken günlerde oğlumu kayınvalideme ben bırakıyordum.
birgün tekrar oğlumu bırakmak maksadıyla, sabah kayınvalidemin yuvasına gittiğimde, hariç kapının aleni olduğunu gördüm ve zili çalmadan içeri girdim. Sonradan öğrendiğime göre kayınpeder maaşını çekmek maksadıyla evden erken ayrılmış ve kapıyı full kapatmayı unutmuştu. Kapıdan içeri girdikten sonra evin uzun koridorunun nihayetinde döşek odası vardı. Koridorda yürüken, pek net olmasa da, kayınvalidemin üzerini değiştiğini sezinledim.
oğlumun beşiği kayınvalidelerin döşek odasında olduğu maksadıyla evladı oraya götürüyor aynı anda da aynadan, karım gibi uzun boylu olan kayınvalidemin bütün bedenini, kocaman gögüslerini, düz ak renkli külotunun sardığı, fazla ta geniş olmayan kalçalarını ve ak tenini, bundan sonra net olarak görebiliyordum.
kayınvalidem uykudan güncel uyanmış ve geceliğini çıkartıyordu. Heyecanım odaya yaklaştıkça daha da artıyor, ne yapacağımı bilemiyordum. Bir zamanda o da bir şeyler sezip arakasına döndüğünde, utanmanın ve heyecanın etkisiyle kekeleyerek, kapının aleni unutulduğunu falan söylediğimde, o da refleks olarak ellerini göğüslerine götürerek kapattı ve yalnızca gözleriyle, evladı yatırıp dışarı çıkmamı istedi.
ben de derhal bu talimata uyup istediklerini yapmıştım. Fakat o bedeni ve yetenekle tenin beyazlığı gözümün önünden gitmiyordu. Ne yapacağımı bilemeden mutfağa geçmiş, yiyeceğim fırçaya göre kafamda müdafa hazırlamaya çalışıyordum. Fakat bu arada yarrağım full birleşme öncesi halini almış bundan sonra pantolonumu zorluyordu.
az sonra kayınvalidem mutfağa geldi ve şaşırtıcı bir tavırla, kahve içip içmeyeceğimi sordu. Ben de bu durumun şoku ile lakin kafamla ‘evet! ’ işareti yapabildim. Kayınvalidemin üzerinde uzun bir penye etek ve bir badi vardı. Badi’nin altında ise, o kocaman göğüslerini zorlukla zapteden sütyeni olduğu belli oluyordu. 53 yaşında olmasına karşın bedenine bakmayı iyi başarmıştı.
onun bu tavrından sonra, bendeki coşku yerini beklentiye bırakmaya başlamıştı ki… belki bilerek, belki de büsbütün rastlantı yapıtı, kahve tepsisinden su bardağını alırken, su büsbütün üstüme boca olmuştu. Derhal çıkarmak maksadıyla oturma odasına yöneldiğimde, o da arkamdan, elinde bir bezle gelmişti. Fakat ben, çoktan kemeri çıkarmış ve pantalonumu sıyırmaya başlamıştım bile…
ve işte tüm olanlar o zamanda oldu! Birden dudaklarımız birbirne yapışmış, hararetli ve ıslak bir şekilde öpüşüyor, deyim yerinde ise ‘yiyişiyorduk’. Öpüşürken fazla haz aldığı gözlerini kapamasından ve ritminden belli oluyordu. Bu arada ben de güzelce sakinleşmiş bir şekilde, belki de yaşamda bir kere ele geçen böyle bir fırsatı değerlendirmeye çalışıyordum. Geniş bir hazla ellerimi vücudunda gezdirmeye başlamış, bir yandan da üstündeki fazlalıklardan kurtulmaya çalışıyordum.
yaklaşık 3-4 dakika sonra bundan sonra ikimiz de büsbütün çıplak kalmıştık. Onun ak teni sayesinde ve karımın regl döneminde olmasından ötürü bir haftadır seks yapmamış olmanın da etkisiyle, küloduma boşalmıştım. Yavaşca beni kanepeye oturtarak önümde diz çöktü ve yarrağımı tekrardan azgın haline getirmek maksadıyla ağzına alıp sakso çekmeye başladı. Kayınvalidemin fazla uğraşmasına gerek kalmadan, bizim 18’lik alet yeni baştan ilişkiye hazır duruma gelmişti.
kayınvalidem bacaklarını aralayarak, kanepenin üzerinde uç tarafa, benimkinin üzerine yavaşca oturdu. Yeni baştan öpüşmeye ve elleşmeye başladık ve yaklaşık beş dakika sonra ikimiz de inleyerek boşaldık. Kayınvalidem kanepenin yanına yığıldığında, ağzından yalnızca, “teşekkür ederim. ” kelimeleri çıkmıştı.
o halde asla konuşmadan 30 dakika kadar kaldıktan sonra banyoya gerçek yöneldi. Ben de arkasından banyoya girdim. O hoş, dolgun dudakları olan amcığını yıkamaya başladığında yeni baştan ereksiyon olmuştum. Karımın da fazla haz aldığını bildiğim maksadıyla, amcığına gerçek çökerek öpmeye başladım. Ve tepkisi gecikmedi, “gerçekten sakso çekmek istiyormusun? ” diye sordu. “büyük bir zevkle…” diye karşılık verdiğimde, elimden tutarak beni yatakodasına götürdü. Burada daha rahat yapabileceğimizi söyleyerek yatağa sırt üstü uzandı.
ben yolu görmüş, ayak bileklerinden başlayarak yukarı gerçek öpüp sakso çekerek hedefe, amcığına gerçek ilerliyordum. Amcığına ulaştıktan sonra, evvel ufak lisan darbeleri, ardından vajinasının dudaklarını vakumlamaya ve daha sonra klitorisini emerek ve sakso çekerek onu zevkin doruğuna gerçek tırmandırmaya başlamıştım. Bundan sonra o da kıvranmaya ve iki eliyle başımı tutarak vajinasının içlerine gerçek çekmeye uğraşıyordu. 5 dakika sonra kasılmaları artmış ve son bir kasılma ile boşaldığını anlamıştım.
bir müddet öpüştükten sonra, eliyle benim yarrağımı tutarak, misyoner pozisyonu’nda, amcığına kendi yerleştirmişti. Haz sularından ötürü güzelce nemlenen o daracık amcığında yavaş yavaş ve derken daha süratli bir şekilde gidip gelmeye başladım. Full hatırlamıyorum fakat ilkinden biraz daha çok devam ettik. Yaklaşık 10 dakika sonra, biraz da korkarak içine boşalmıştım. Korkumu çözmüş olacak ki, “korkma menapoz’dayım. ” diyerek içimi rahatlatmıştı.
duşumu alıp çıktığımda kahvaltının hazır olduğunu gördüm. Kahvaltıda ve daha sonraki anlarda, bu mevzu asla açılmadı, adeta aramızda asla bir şey ham gibi davranıyoruz. Fakat itiraf etmeliyim ki, kayınvalidemi becermek güzeldi, bir daha olmasını fazla isterdim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir