Çılgın Kaynımın Çıldırtan Yarağı Nasihat Edilir

Slm ben sinem, 6 yıllık konutluyum, 27 yaşındayım, 1. 72 uzunluğunda, esmer ve balık etli biriyim. Akılsal özürlü kaynımla aramda geçen bir seks hikayemi paylaşmak istiyorum, zira kimseye anlatamıyorum ve içimde de yakalamak ağır geliyor bana….
slm ben sinem, 6 yıllık konutluyum, 27 yaşındayım, 1. 72 uzunluğunda, esmer ve balık etli biriyim. Akılsal özürlü kaynımla aramda geçen bir seks hikayemi paylaşmak istiyorum, zira kimseye anlatamıyorum ve içimde de yakalamak ağır geliyor bana. Hikayem bundan 2 sene önce mayıs ayında geçiyor. Kocamla beraber memleketlerine anadolu? Nun şirin bir köyüne tatile gittik. Köyde yaşayaşan kayınvalidem, kayınbabam ve kocamdan minik olan akılsal özürlü kaynım ilhan, geleceğimizden haberleri olduğu maksadıyla baya hazırlık yapmışlar, bizi bekliyorlardı. Gittiğimizde yoğun bir ilgi, bir alaka, utandırmışlardı beni. Hele kaynım,? Yengem geldi, yengem geldi!? Diye diye ortalığı yaygaraya vermişti. Doğrusu bu ilgi fazla güzelime gitmişti. Yemekler yenildi, çaylar kahveler içildi, muhabbetler edildi.
derken, kocamla ben bitkinlikten mahf olmuştuk, uyumak maksadıyla lisans isteyip, odamıza gittik, yattık yattık. Sabah pak havanın tesiriyle erkenden uyandım. Pencereden baktığımda kayınım ilhan hayvanları akarsu kenarına götürüyordu. Ben de üstümü giyinip dışarı çıktım. Kayınvalidem inekleri sağmış, sütü kaynatmak maksadıyla ateşe koymuştu. Beni görünce gülerek,? Güzel gelinim uyandın mı, günaydın!? Dedi.? Günaydın anneciğim!? Deyip, ateşin önünde muhabette koyulduk. Kayınvalidem, parasal manevi kimi kasvetlerinin olduğunu anlatıyordu. Ben de,? Parasal kasvetler halledilir de, manevi kasvet nedir anneciğim? ? Dedim.
başladı anlatmaya,? Biz yaşlandık, kadınlar uğramaz oldu, siz istanbul? Da, biz burda kala kaldık öyle. Ilhanın durumunu öğreniyorsun, gitmediğimiz doktor kalmadı, fakat hiçbir verimi yok. Ahenk kaynağımız hayvanlar, onlar da onarım ister, yaşlandık bundan sonra bakamıyoruz, ilhan da kavramıyor, hayvanları suya götürürüyor hepsi o kadar!? Dedi, sonra,? Neyse… hadi gel bir çay koyalım, kahvaltı yaparız!? Dedi ve kalktık hazırlık yapmaya başladık. Kocam da uyanmış elini suratını yıkadıktan sonra sofraya geldi. Kahvaltıdan sonra kocama,? Azıcık dolaşalım tarlalarda filan…? Dedim. Kabul etti ve bahçeye indik. Dalından domates salatalık aş kadar lezettli bir şey daha yoktu. Fazla güzelime gitmişti… gece olmuştu, fakat benim içim de kaynıyordu, pak hava ve organik gıdalar bende adeta afrodizyak etkisi yapmıştı ve canım öylesine sex istiyordu ki, anlatamam.
yatağa girer girmez, ben derhal yapıştım kocamın dudaklarına ve sevişmeye başladık. Ikimizin de orgazm olduğu güzel bir sikişmeden sonra, gayet huzurlu bir biçimde yattık, yattık. Sabah tekrardan erkenden uyandım. Yıkanmak maksadıyla banyoya girdim. Kimse uyanmadan yıkanmalıydım, zira köy hali, derme çarpma bir banyoları vardı. Esk**en orası mutfakmış, fakat sonra çevresini hasırlarla kapatarak banyo yapmışlar. Işin açıkcası insanı bu huzursuz ediyordu. Iyi ki birden su ısıtıcıları vardı, su ısıtmak zorunda kalmamıştım. Derhal tezle soyunup suyun altına girdim. 2 dakika sonra adeta bir gölge görmüş gibi oldum, sağa sola baktım, birşey göremedim. Kim ola bu saate deyip devam ettim, banyomu yapıp, süratlice giyinip uyuduğumuz odaya gittim.
fakat banyonun ordan bir takım sesler duydum. Heves ettim, pencereden baktım. Bir de ne göreyim, kaynım ilhan banyo yaptığım yerin geri aracılığıyla çıkıyor. Ani afalladım, ne yapacağımı donakaldım kaldım. Beni mi röntgenlemişti? Nasıl olurdu böyle birşey? Öğleden sonra banyo yaptığım yerin geri tarafına gidip baktım. Gerçekten oraya konulan buğday torbalarının derhal yanında, bir parmak genişliğinde bir aralık vardı. Bundan sonra asla kuşkum kalmamıştı, kaynım beni dikizlemişti. Utana sıkıla arka geldim. Herkes dışardaydı. Ne yapacağımı öğrenmiyordum. Kaynıma da kızamıyordum, 24 yaşında toy bir erkekti, belki akılsal olarak noksandı, fakat o da bir erkekti, onun da cinsel lüzumları vardı.
onun maksadıyla kızmadım ve kimseye de birşey söylemedim. Aradan birkaç gün geçmişti ve ilhan? ın bana bakışları fazla değişmişti. Bunun farkındaydım, fakat ne yapabilirdim ki? Ne diyebilirdim ki? Daha doğrusu neticede çılgındı. Akşam olmuş ve herkes uyuyordu, benim ise uykum kaçmıştı. Yatmaya çalışıyordum, fakat yatamıyordum. Kocam horlamaya başlamıştı dahi. Ani hariç kapının gıcırdamasını duydum, doğrulup ön cepheye baktığımda, ilhan? ı banyonun arda giderken gördüm. Ne yapıyor bu deli bu saate orda? Diye bakmaya devam ettim. Heves işte, uyuyup yatsana, sana ne? Fakat dedim ya heves işte, beni rahat vazgeçmedi, peşinden usulca dışarı ayrılıp, çitlerin aralıklarından baktığımda, adeta şok olmuştum.
ilhan donunu yüklemiş 31 sürüklüyordu. Derhal ordan bölmek istedim, hatta iki ismim arka attım, fakat tekrardan vaz geçtim, azıcık daha gözlemek maksadıyla arka döndüm, daha dikatli bakmaya başladım. Ilhan tüm karşımda yan durmuş, hızlı hızlı 31 sürüklüyordu. Azıcık daha bekledim ve ilhan kasıla kasıla boşalmaya başladı. Fakat doğru şoku işte ondan sonra yaşadım, sikindeki kalan dölleri arınmak maksadıyla döndüğünde, avlunun ışığı yarağını tüm aydınlattı ve ben yaşamımda gördüğüm en geniş ve sert yarağı gördüm. Gözlerim faltaşı gibi açılmıştı ve gözlerimi yarağından ayıramıyordum, horror bir şeydi, gerçekten olağanüstüydü. Sosyal ağda fazla yarak gördüm, fakat böylesini hiçbir yerde görmedim. Ilhan donuna sürüklerken ben de derhal arka içeriye girdim.
odaya geldiğimde kocam hali hazırda horluyordu. Derhal sırtımı ona dönüp yatmaya çalıştım, fakat ilhan? ın yarağı bir cinsli usumdan çıkmıyordu. Ilerleyen günlerde ilhan? ın yarağı adeta beynimde takıntı haline gelmişti. Yaradanım, nasıl bir şeydi o yarak öyle? Bir kadın nasıl içine alabilir onu? Diye her düşündüğümde sırılsıklam oluyordum. Fakat kocama birşey muhakkak etmiyordum, sadece derhal odama girip kapıyı kilitleyip, ilhanın yarağını düşünerek masturbasyon yapıyordum. Günlerden çarşambaydı, gece üstüydü, konutun telefonu çaldı. Telefonu kocam açtı. Huzursuz bir sesle,? Ne vakit oldu, nasıl oldu? Yaşıyorlar mı? ? Diye konuşunca, herkes,? Kine ne oldu? ? Diye ayağa fırladı. Kocam,? Tamam geliyoruz!? Deyip telefonu kapattı.
hepimiz hevesle ne olduğunu beklerken kocam anlattı: amcaları tarladan kazançken traktörün romorkü yıkılmış ve amcaları altında kalmış. Gidişatı fazla ağırmış, kan da gerekliymiş. Kocam,? Derhal hazırlanıp çıkalım!? Dedi. Ben de hazırlanmak istedim tabi, fakat kocam,? Senin ve ilhan? ın gelmesine gerek yok, biz gideriz! Vaziyete göre sana haber veririm!? Dedi.? Hayır, ben de geleceğim!? Dedim,? Olmaz!? Deyip kestirip attı. Kocama saklıca,? Şahsına gel, ben burada kimsesiz kalamam, korkarım!? Dedim. Kocam da,? Korkma, birşey olmaz. Hem ilhan burda ya!? Dedi ve tezle çıktılar. Gidecekleri köy traktörle yarım saat sürüyordu, binip gittiler… akşam saat 23:00? E geliyordu, daha haber almamıştım. Patlamak üzereydim ki, konutun telefonu çaldı.
derhal fırladım açtım. Arayan kocamdı,? Bu akşam gelemiyoruz, gidişatı fazla ağır, tıp fakültesine havale ettiler ve oraya gidiyoruz!? Dedi.? Peki ne vakit geleceksiniz? ? Dedim.? Öğrenmiyorum, muhakkak değil!? Dedi.? Bari annem gelsin!? Dedim.? Annem de yengemlerde, gelen giden fazla, yengem ilgilenecek vaziyette değil!? Dedi.? Tamam!? Deyip kapattım telefonu. Ilhan yere uzanmış televizyon izliyordu, dünyadan bilgiyi yoktu. Bana dönüp,? Annemler gelmiyorlar mı? ? Dedi.? Hayır!? Dedim. Asla konuşmadan tekerrür sineması gözlemeye devam etti. Ben divanda oturdum, düşünüyordum. Saat baya geç olmuştu,? Ilhan yatağına geçip yat istersen!? Dedim. Asla konuşmadan kalktı ve yerine geçti, gömleğini ve kot pantolonu çıkararak, sadece donuyla ve atletiyle yatağa uzandı, üstünü örtmeden. Ve o dev yarak donunun içinde, karşımda öylece duruyordu.
inik hali dahi fazla büyüktü… ben de orda divanda uzandım, fakat uykum gelmiyordu, gözüm hep ondaydı. Içimi karmaşık hisler kaplamıştı, vajinam ıslanmış ve istemsiz hareketler yapıyordum, elim çoktan pijamamın içinde vajinama varmıştı dahi. Iki parmağımı amımın içine sokup çıkarıyordum. Ani ilhan? ın bana baktığını gördüm, kaşıyormuş gibi yapıp elimi çektim derhal. Ilhana baktım, bu sefer o sokmuştu elini donuna ve gözlerimin içine bakarak yarağıyla oynuyordu.? Napıyorsun ilhan, çek elini ordan!? Diye bağırmışım. Derhal elini sürükleyip bakışlarını kaçırdı. Sonradan üzüldüm çocuğa bağırdım diye ve karşılama etmek maksadıyla onunla konuşmaya başladım. Uzun olmayan cevplar veriyor, gözünü benden kaçırıyordu…? Ilhan seninle bir şey konuşamam lüzumlu!? Dedim.? Nedir yenge? ? Dedi ve bana baktı.? Ilhan sen sebep evlenmiyorsun? ? Dedim. ?
babam erken diyor!? Dedi.? Erken değil, tüm evlenecek yaşta bir erkeksin ve evlenmem lüzumlu!? Dedim.? Babam kimse seni almaz diyor!? Dedi.? O surattan mı 31 sürüklüyorsun? ? Dedim. Bakışlarını kaçırdı ve cevap vermedi.? Ben seni geçen gün gördüm, banyonun artta 31 çekerken!? Deyince,? Palavra söylüyorsun!? Deyip, ani doğrulup oturdu. Ödüm koptu biran, birşey yapacak diye.? Hayır, palavra söylemiyorum gördüm, 31 sürüklüyordun!? Diye yineleyince,? Babama söyleyecekmisin? ? Dedi.? Söyleyim mi? ? Dedim.? Hayır söyleme, babam beni vuruyor!? Dedi.? Daha önce vurdu mu? ? Dedim.? Evet, bir kere tarlada tuttu ve fazla hırpaladı!? Dedi. Bunları konuşurken vajinam nasıl karıncalanıyordu anlatamam.
iblis dürtüyordu, işte sana fırsat, değerlendir diyordu.? Peki söylemeyeceğim, fakat karşılığında senden bir şey isteyecegim, sen de onu yaparsan kimseye söylemem, aksi halde ağabeyine de, babana da söylerim!? Dedim, fakat vicdanım kalbimden çıkacak gibiydi, nefes alamıyordum, boğazım düğümleniyordu, daha şimdiden içimi kabahatlilik duygusu kaplamıştı. Ilhan,? Nedir yenge? ? Deyip kalktı, pantolonunu giymeye çalıştı.? Hayır giyinme, banyo yapmanı istiyorum, fazla makûs kokuyorsun. Fakat önce içerden sana pak iç çamaşır alalım!? Deyip dolaba yöneldim, ona bir külot ve atlet çıkardım,? Hadi bakalım, şu anda gerçek banyoya!? Dedim.? Yıkanınca babama demiyecek misin? ? Dedi.? önce seni bir yıkayalım, sonra konuşuruz!? Dedim ve banyoya girdik. Atletini çıkartıp attı oraya, suyu kıvamına getirip donla altına girdi. Ben ona bakıyorum. Büsbütün ıslanınca yarağı olduğu gibi yapıştı dona, full kanallarıyla görünüyordu.? Donunu da menfaat, seni lifleyeceğim!? Dedim.
asla itiraz etmeden çıkardı. Aman yaradanım, bu ne ya? Dedim kendi kendime. Yarağı kıllı, lekeli, fakat kocaman bir şeydi! Ilhanı lifleyip iyicene yıkadım. Arada elim kazayla dokunuyor gibisinden yarağına elliyorum. Ve yarak uzun olmayan anda kalkmaya, uzamaya ve sertleşmeye başladı… kendime inanmıyordum, yaşamımda asla kocamı kandırmamıştım, ama şu anda öz kardeşiyle kandırmanın tasarılarını yapıyordum. Yarağını derderst edip,? Ilhan bu sebep böyle oldu? ? Diye kalın çıkmaya başladım.? Öğrenmiyorum yenge, annem yıkayınca da oluyor!? Demez mi!? Nasıl öğrenmiyorsun? ? Dedim.? Öğrenmiyorum işte, sorma bana!? Dedi.? Peki 31 sürüklemesini nasıl bildin? ? Diye sordum.? Asım öğretti!? Dedi. Asım komuşlarıymış, fakat konutları azıcık uzaktaymış.? Peki, asla bir kadınla yaptın mı o işi? ? Dedim.? Hayır yapmadım!? Dedi.? Nasıl yapılacağını biliyormusun? ? Dedim.? Öğrenmiyorum!? Dedi. ?
peki ben sana öğretsem, kimseye söylermisin? ? Dedim.? Hayır söylemem!? Dedi.? Bak fakat, eğer söylersen, ben de senin 31 sürüklediğini babana söylerim. Askerlere de söylerim, seni ceza yuvasına atarlar!? Dedim.? Yok valla söylemem!? Dedi.? Peki!? Dedim. Ilhanı kurulayıp çıktık. Hariç kapıyı kilitleyip, uyuduğum odaya geçtik… ben de soyunup, yatağa sırtüstü yattım ve? Bak ilhan, bir kadın gerçekleştirmek maksadıyla, öncelikle onu yalaman gerekiyor!? Dedim. Geldi elimi kolumu sakso çekmeye başladı.? Oraları değil, burayı yalayacaksın!? Diyerek vajinamı gösterdim ve? Aynı köpeğin su içtiği gibi, dilini amımın içinde dolaştırman lüzumlu!? Dedim. Asla beklemeden yumuldu vajinama ve sakso çekmeye başladı. Ben hazdan uçmak üzereydim. Başından derderst edip vajinama bastırdım,? Daha hızlı yala! Daha hızlı!? Diye diye şidetli bir biçimde orgazm olup boşaldım. Fakat ne boşalma, anlatılamaz! Ilhan hali hazırda sakso çekmeye devam ediyordu.? Yeter bukadar! Şu anda de senin sırtüstü uyuman lüzumlu!? Dedim.
dediğimi yaptı. Yarağını elime alıp sıvazlamaya başladım. Fakat avucuma sığmıyordu ki, içime nasıl girecekti? Nasıl alabilirdim içime onu? Hem almak maksadıyla dayanamıyordum, hemde bana bir şey olur diye fazla korkuyordum. Full cesaretimi toplayıp, ata biner gibi üzerine diz çöktüm. O sadece olacakları bekliyordu. Elimi bolca tükürükleyip yarağının kafası güzelce nemlendirdim. Benimki zati ıslak olduğu maksadıyla, yarağının gövdesinden anlayıp yavaşca vajinama sürtmeye başladım. Yok böyle bir çılgınlık ya, kendime inanamıyorum, hazdan uçuyordum adeta. Azıcık zorladıktan sonra yavaş yavaş amımın dudaklarını gerildiğini hissettim. Ve azıcık sonra daha şidettli bir keder ile durdum, başını içimdeydi. Fakat içimden çıkarmak istemiyordum, hepsini almayada korkuyordum.
o an usuma çantadamki ıslatıcı krem geldi ve? Sen kıpırdama!? Dedim, gidip getirdim ve yarağına baştan alta güzelce sürmeye başladım. Sonra tekrardan yarağını vajinama almayı sınadım. Bu kere azıcık daha rahat oluyordu umarım. Azıcık daha, azıcık daha derken içimde yer kalmadığını kavradım, olağanüstü zorluyordu rahmimi. Fakat daha hepsi girmemişti, elimi attığımda daha 3 parmak kadarı dışarda duruyordu. Ben ise kıpırdamaya korkuyordum. Azıcık o biçimde git gelden sonra olağanüstü bir orgazm daha yaşadım. Yarağına da alışmaya başlamıştım, bundan sonra yavaş yavaşta olsa oturup kalkabliyorum. Benim akışkanımın ve kreminde tesiriyle, yarak içimde kayıyordu adeta. Sonra süratlenmeye başladım. Yarak beni zorluyordu, fakat istiyordum da… bir zaman sonra ayağa kalkıp,? Ilhan, sen asla sikişen eşek gördün mü? ? Diye sordum.? Gördüm!? Dedi.? Beni o eşek gibi sik! Yarağına bolca tükür fakat!? Dedim ve ellerimle duvara katlanıp domaldım. Ilhan yarağını tükürükleyip anal seks vajinama girmeye uğraşıyordu. Ve işte başını içimdeydi, fakat ani öyle bir bastırdı ki, gözlerim karardı ve yanlışlıkla de olsa bastım çığlığı.
ilhan sesimden korkup durdu. Kendime geldiğimde,? Tamam devam et, fakat yavaş yavaş!? Dedim. Dediğim gibi usulca gidip geliyordu, fakat ben kuvvet duruyordum ve tutunduğum duvardaki ak alçıyı söküyordum. Kendimi geriye ittirerek, tamamını içime almak istiyordum. Nihayetinde taşaklarının kalçalarıma çarptığını sezince daha fazla süratlendim. O da aynı zamanda süratlenmeye başlamıştı… korunmuyordum ve içime boşalmaması zorunluydu. Fakat meslek işten geçmişti, son darbelerdi, ben kopmuştum, hiçbir şey umrumda değildi ve aynı zamanda boşaldık. Duvara tutunmaktan kollarımda çözüm kalmamıştı, alta kayarak dizlerimin üstüne çöktüm,
ilhan da yarağını çıkarmadan benimle birlikte kaydı ve üstüme yığıldı kaldı. Içime öyle bir boşalmıştı ki, yarağı içimde olduğu halde çevresinden dölleri süzülüyordu. Yarağı otomatik küçülüp amımdan çıkınca, ilhan ayaga kalktı ve? Bu 31 sürüklemekten daha hoştu, bundan sonra bana hep sen öğret yenge!? Dedi.? Peki, fakat kimsenin öğrenmemesi lüzumlu, aksi halde ağabeyin seni öldürür!? Dedim.? Ben kimseye söylemem, fakat sen de söyleme!? Dedi.? Tamam! Hadi gel yanıma uzan!? Dedim. Gelip yanıma uzandı. Asla kıpırdamadan ytaıyordu. Elimi inmiş yarağına atıp azıcık okşayıp hoşlandıktan sonra, yarağı tekrardan kazık gibi oldu.? Ilhan bir daha becermek istermisin? ? Dedim.? Evet yenge, hadi yapalım!? Dedi. O akşam sabaha kadar 4 kere becerttirdim kendimi ilhana.
ertesi gün telefonun sesiyle uyandığımda, saat ögleden sonra 16:00? Yı geçiyordu. Derhal fırladım telefonu açtım. Kocam arıyordu,? Niçin açmıyorsun telefonu, nerdesin, 1 saaten fazladır arayıp duruyorum!? Dedi. Ben de,? Full akşam yatamadım, sabah ta erken kalktım, uykusuz olduğum maksadıyla divanda yata kalmışım!? Demek zorunda kaldım.? Ilhan napıyor, orda mı? ? Dedi.? Nerde öğrenmiyorum, sabah hayvanları saldı sonrada konuta gelmedi, ben de kapıyı kilitleyip yattım. Amcanın gidişatı nasıl? ? Dedim.? Öğrenmiyoruz, daha bir büyüme yok, yoğun bakımda olduğu maksadıyla içeriye almıyorlar, sadece yaşadıgını öğreniyoruz!? Dedi. ?
ee, gelmeyecekmisin? ? Diye sordugumda,? Umarım gelemiyoruz!? Dedi. Üzülmüş gibi yapıp içimden baya coşmuştum, geçmiş olsun dileyip telefonu kapatım. Sonra dışarıya ayrılıp ilhana seslendim, fakat sound yoktu, nerde olduğunu da bilmiyordum. Banyoya gidip duş alıp pencerenin önüne oturdum ve ilhanın gelmesini bekledim. Saat 19:00 olmuştu, ben yemekle çalışırken kapının zorlandığını duydum.? Kim o? ? Diye sorduğumda, ilhan,? Ben geldim yenge, kapıyı aç.? Dedi. Açtım ve? Nerdesin sen? ? Diye kızdım. Asla konuşmadan içeriye girdi,? Ben acıktım!? Dedi. Dünden beri hiçbir yememişti esrarengizim. ?
nerdeydin? ? Dedim,? Hayvanlarla birlikteydim, onları yayıldırdım, şu anda hepsini götürüp ahıra soktum!? Dedi. Ben de gülerek,? 31 de sürükledin mi? ? Dedim.? Hayır bundan sonra yapmıyacağım onu, seninle daha güzel oluyor!? Dedi. Gülerek,? Bak seeen, sebep daha güzel? Dedim.? Işte sen fazla güzel kokuyorsun!? Dedi. Yemeğini koydum, aş yedikten sonra çay içtik,? Hadi uyuyalım!? Dedim.? Tamam!? Dedi ve yatağına gerçek gitti. Onu bu akşam de istiyordum, hemde daha fazla.? Ilhan, tekrardan yanımda uyumak istermisin? ? Dedim. Başını sallayarak,? Evet yenge!? Dedi. Içimi tekrardan bir heycan sarmıştı.? Tamam, o vakit benim odaya gidelim!? Dedim. Ikimiz de çırıl üryan soyunarak yorganın altına girdik. Elimi yarağına attım ve okşamaya başladım.
yarağı hareketlenmeye başlamıştı. Ağzıma almak istiyordum, fakat yaşamımda asla yapmadığım maksadıyla tiksiniyordum. Sosyal ağda hep görüyordum, hep ağızlarına alıyorlardı, fakat cesaret edemedim, öğreniyorum midem kaldıramzdı. Okşamaya devam ettim, taş gibi olmuştu elimde. Bu sefer ben sırtüstü uyuyarak bacaklarımı iki yana actım ve üstüme çıkmasını söyledim. Bacaklarımın arasında yerini almıştı, ama bir şey yapamıyordu. Tekrardan ben yarağını kavrayarak vajinama sürtmeye başladım. Sırıl sıklam olmuştum ve haz sularımı yarağını nemlendiriyordum. Öyle içime girmeyeceğini bilgidiğim maksadıyla tekrardan avucuma tükürükleyip onun yarağını iyicene nemlendirdim ve yavaşca içime girmesini söyledim,? Sakın zorlama, ben dur deyince de dur!? Dedim.? Tamam yenge!? Dedi. Eliyle yarağını tutarak içime sokmaya uğraşıyordu, fakat muvaffak olamıyordu. Ona destek edip bacaklarımı iyicene açıp havaya kaldırdım ve elimi yandan uzatıp yarağını derderst edip amımın hızasına getirip, tüm deliğime denkledim,? Şu anda usulca gir!? Dedim…
dediğimi yaptı. Yarağının başı içimdeydi ve dün geceki kadar canım yanmamıştı. Azıcık daha girdi,? Dur!? Dedim. Içim yanmaya başlamıştı ve amımın duvarını zorluyordu tekrardan. Azıcık bekledikten sonra ellerimi götüne atıp sıkıca tutarak kendi kalçalarımı oynatmaya ve yarağını içime almaya çalışıyordum. Çoğunu almıştım. Zati ıslanmıştım onun da tesiriyle daha da kayıyordu içime ve sonuda nihayet tekrardan kasıklarımız birleşmişti. Tamamı içimdeydi ve benim gözlerim kapanmış, nerdeyse dudaklarımı koparıyorudum ısırmaktan. Onu özgür vazgeçtim ve? Şu anda istedigin gibi yapabilirisin!? Dedim. Içime sokup çıkarmaya başladı.
başına kadar çıkarıp, dibine kadar sokuyordu. Her girdiğinde ben tekrardan uçuyordum. Tamemen içime girmesi maksadıyla bacaklarımı iyicene havaya kaldırıp yanlara gerçek açtım. Ilhan kudurmuştu, deli gibi girip çıkıyordu. Ben kaç kere boşaldım öğrenmiyorum. Nefes alışları süratlenmişti. Onun boşalmasını istemiyordum, daha da süratlenmesiyle onu içimden çıkardım… perişan suratıma öyle mazlum mazlum bakıyordu ki, adeta? Sebep? ? Diye sorar gibiydi.? Fazla yoruldum, azıcık bekle!? Dedim. Yarağı dimdik duruyordu, inmesin diye azıcık okşadım. Tekrardan onu içimde istiyordum, fakat domalacaktım, o biçimde daha iyi sikiyordu. Önünde domaldım ve arkama geçmesini istedim. Diz çöküp tekerrür sikini tükürükleyip içime öyle bir girdi ki, gerçekten bayılacağım umdum. Hem keder, hem haz ikisi biraradaydı. Bu sefer full hakimiyet ondaydı ve istedigi gibi sikecekti. Ilhan adeta az önce onu yarı yolda vazgeçtiğim maksadıyla öç alır gibi, beni sıkıca belimden anlayıp kalın ve hızlı bir biçimde pompalamaya başladı.
ben tekrardan doruktaydım. Ilhanın nefes alışları süratlenmişti ve son atağını yaptığında, içimde bir yerlerin yırtıldığını hisettim, fakat aldığım o haz bana hiçbir şeyi önemsetmiyordu. Dölleriyle tekrardan içimi doldurmuştu. Ben uzanınca, yarağı içimdeyken o da üstüme yığıldı kaldı. Azıcık dinlendikten sonra derhal banyoya gittim. Içimdeki dölleri çıkarmak maksadıyla çömeldiğimde, döllerle karmaşık azıcık da kan aktığını gördüm. Elimi vajinama attığımda, amımın popo tarafına yakın yerinde fazla makûs yanan bir bölge hissetim. Vajinamı bozmuştu, fakat beni de dünyanın en memnun kadını yapmıştı. Ertesi gün kayınvalidem konuta gelmişti. Ondan sonraki gün de, amcalarının komadan çıktığını ve hayati riski atlatığını ögrendik. Fazla neşelenmiştik. Kocam da konuta gelmişti.
+18 hikaye o akşam kocam benimle sikişmek istiyordu, fakat amımın genişliğini hisetmesinden korktuğum maksadıyla palavra söyledim,? Sen gittiğin gün tane oldum, daha iki gün yok sana birşey!? Dedim. Iki gün geçmişti ve vajinam olağanlaşır gibi olmuştu ve kocamla sikişebilirdim bundan sonra. Kocam,? Bu akşam fazla ateşlisin! O kadar sulandın ki, içine girip çıkarken sezmiyorum dahi!? Dedi. Kocamın üstüne ayrılıp, onu kudurttum.? In, boşalıyorum!? Demesine rağmen daha fazla süratlenip, kocamın içimde boşalmasını sağlamıştım. Bundan sonra her şey tamamdı, ilhandan gebe kalsam da, kocam kendisinden olduğunu sanacaktı. 3 gün sonra istanbul? A döndük.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir