Chat’ta Tanıştığım Azgın Bernayı Siktim

bir gün icq’da chat’te kadın dost ararken biri ile tanıştım, ilk evvel kadın olduğundan tereddüt ettim, sebebi sanal ortamda bilemiyorsun kadın olup olmadığını.
bana kadın olduğunu ispatlamak maksadıyla benden telefon numaramı vermemi istedi, ben de verdim. 10 saniye sonra telefonum çaldı, fakat hat saklı idi ve ben açmadım. Chatta, bana sebep telefonunu açmadığımı sordu. Ben de, “prensip meselesi, saklı hatları açmam. ” dedim. O da, “sen bilirsin o vakit. O vakit inanmak zorundasın! ” diye çıkıştı bana, fakat ben ısrarcı davrandım, “sen ver telefon hattını, ben seni arayayım. ” dedim, kabul etmedi.
bu arada chatta sohbet güzelce koyulaştı. Ne düşündü ise bilmiyorum, fakat yeni baştan aradı. Bu sefer hat görünüyordu, ben de tereddüt etmeden açtım. Bana ilk sözü, “simdi inandın mı kadın olduğuma? ” dedi. “evet” dedim, telefonu kapattı.
ben o mola izinli olduğumdan ankara haricinde idim ve bu izinim fazla uzun süreli idi. Beni fazla heves ettiğini her defasında söyleyip durdu. Daha sonra işlerim maksadıyla yeni baştan ankara’ya gittiğimde kendisini aradım. Ankara’da olduğumu öğrenince, “nerdesin? ” dedi, ben de kızılay’da olduğumu söyledim. “yerini full söyle, seni almaya geliyorum. ” dedi. Yerimi tanım ettikten 5 dakika sonra telefonum çaldı, “ben kızılay’a geldim, nerdesin şu anda? ” dedi. “sakarya caddesindeyim. ” dedim. “hosta’nın önünde buluşuyoruz ozaman…” dedi ve kapattı.
chattan papatyaları fazla sevdiğini bildiğim maksadıyla, hosta’nın karşısına gittiğimde, bir demet papatya aldım, süpriz olsun diye. Geldiğinde beni papatyalardan tanıdı, “kemal senmisin? Ben berna. ” dedi. Ben de, “evet” dedim, tokalaştık ve “bir şeyler içelim…” dedi, bir cafe’ye gittik. Şahsına bir bira söyledi, bana da aynısını istedi. Biralarımızı içtikten ve muhabbetten sonra, işe geç kaldığını, fakat akşama yeni baştan buluşabileceğimizi söyledi.
valide ve babası ile birlikte yaşadığını ve bekar olduğunu biliyordum. Gece meslek çıkışı yeni baştan beni aradı ve buluştuk. Kış mevsimi olduğu maksadıyla hava erken kararmıştı. Beraber evlerine gittik. Annesi ve babası derhal yatmaya çıktılar, biz de birlikte aş yedik, sonra viski içmeye başladık. Bir mola yanıma güzelce sokulduğunu farkettim. Elleri rahat durmuyordu, dudaklarımda ve saçlarımda geziniyordu. Benden olumsuz tepki almayınca güzelce cesaretlendi…
bu arada benim yarak ta iyiden iyiye havalanmıştı, bu başladı benim yarakla oynamaya. Ben de cesaretimi birleştirerek aynı şekilde karşılık vermeye başladım. Bu ani kalktı ve lambayı söndürdü, akşam lambasını yaktı ve soyunmaya başladı. Az sonra üstünde asla bir şey kalmadı. Yanıma geldi ve beni de soymaya başladı…
döşek odasına geçtik. Bu evvel dizlerinin üstüne çömeldi ve yarağımı sakso çekmeye başladı. Fakat öyle yalıyordu ki, adeta yarrağımı kökünden koparacak gibiydi ve adeta yıllardır yarağa hasretmiş gibi idi. Bir müddet böyle devam ettik, daha sonra ona “69 pozisyonuna geçelim mi? ” dedim. “ne duruyorsun? ” dedi, derhal 69 pozisyonuna geçtik…
dilimle amının kenarlarına küçük küçük öpücükler konduruyordum. Bu kıvranmaya, küçük küçük çığlıklar atmaya başladı. Bir mola öyle bağırmaya başladı ki, korkmadım dersem yalan olur. “biraz sessiz ol, annen ve baban uyanacak…” dedim. “onlar basit basit uyanmazlar, sen devam et! ” dedi.
biraz sonra bende gerilim güzelce artmaya başladı, nerdeyse boşalıveriyordum, geriye çekildim. “ne oldu, sebep arka çekildin? ” dedi, ben de “az kalsın boşalıyordum, ondan çekildim. ” deyince, sirt üstü yattı ve bacaklarını ayırdı, “hadi, şu anda full sırasi, gir bana! ” dedi. Derhal yarrağımı amının kenarlarına sürtmeye başladım. Ani yarrağımı tuttu ve amının ortasına yaklaştırıp beni öyle bir şahsına çekti ki, az kalsın belim kopacak umdum.
ben başladım gidip gelmeye, hazdan çılgın oluyordu. Az sonra boşalmaya başladığımı hissettim ve hızlandım. O da çığlıkları hızlandırdı ve birlikte boşaldık. Bana, ilk kez böyle bir orgazm yaşadığını söyledi. Birer adet sigara yaktık, öylece sigaralarımızı içtik. Sonra ben, banyoya geçmem lazım olduğunu, banyonun neresi olduğunu sordum, benimle birlikte banyoya geldi.
banyoda yeni baştan sakso çekmeye başladı. Azmıştı adeta, ya da fırsat bu diyerek yeni baştan yarrağımı vakumlamaya başladı. Sonra ayağa kalktı ve ani domaldı, yarrağımı tutup vajinasına yerleştirdi ve bana, “sen asla bir şey gerçekleştirme! ” dedi. Kendi gidip gelmeye başladı, öyle haz alıyordu ve bağırıyordu ki, zevkin her dakikasını yaşamak istiyordu…
biraz sonra orgazm oldu ve boşaldı, yavaşladı. Bana “sen daha boşalmadın mı? ” dedi, ben de “hayir. ” deyince, benimkini ağzına aldı ve 2 dakika sonra ben de boşaldım. Sonra beraber duş aldık ve yattık.
en son annesini ve babasını memleketine yolladığında, derhal derhal her gün beraberdik ve bana her gün, “sana sikilmekten sevinç duyuyorum…” diyordu. Bu böyle devam edip gidiyor, sürekli buluşuyoruz ve sikişiyoruz…
bernayı ve hekim dostu handanı beraber becerdim !
tekrar valide ve babasının memlekette olduğu birgün berna bana telefon açıp beni yuvasına çağrı etmişti, derhal kabul ettim ve bir taksiye binerek yuvasına gittim. Bana kapıyı açtığında fazla ateşli bir giyim tarzı vardı. Derhal içeri geçtim ve koltuğa oturdum. Bana, meşrubat bir şey alıp almayacağımı sordu. Ben de, “viski varsa alayım lütfen. ” dedim. Derhal viskiyi getirdi ve yanıma oturdu, birlikte viskilerimizi yudumladık.
bu arada berna’nın telefonu çaldı. Berna telefonu açtı ve konuştu. Arayan berna’nın bir kadın dostu imiş, gençlarının babalarına yatılı kalmaya gittiklerini, kendisinin evde kimsesiz kaldığını ve berna’yı ziyaret etmek istediğini, kendisinin uygun olup olmadığını soruyordu. Berna da bana, “kız arkadaşım bana gelmek istiyor, senin maksadıyla bir sakıncası var mı? ” diye sordu.
ben de, “benim açımdan asla bir sakıncası yok, tabi ki gelsin. ” dedim. Fakat aklıma da şeytanca fikirler geldi ve kendi kendime nazikçe tebessüm ettim. Berna bana bakıp, “neden güldün? ” dedi. Ben de, “bir şey yok, öylesine güldüm işte…” deyince, berna, “seni hınzır seni…” dedi. Ne düşündüğümü anlamıştı, “boşuna heveslenme, olmaz öyle bir şey. ” dedi. Ben de sound çıkarmadım.
evet ikisiyle birlikte sevişmeyi hayal ediyordum, berna aklımdan geçenleri anlamıştı. Neyse konunun üstünde çok durmadım. Az sonra kapının zili çaldı, gelen dostu idi. O da ne! Gelen afet mi afet, dünyalar hoşu bir bayandı. Beni tanıştırdı, ismi handan. Psikolog doktormuş ve eşinden boşanmış, 2 evladı varmış, fakat adeta erotik yaşında, el değmemiş bir kadın gibi görünüyordu…
derken handan da bize katıldı bir duble viski aldı, bizim içkiler tazelendi. Ama aradan 10-15 dakika geçmeden handan, “bana müsade, ben kalkayım, sizi daha çok rahatsız etmeyeyim. ” dedi. Ben de, “estağfurullah efendim, ne rahatsızlığı, asla sakıncası yok, aksine seviniriz, oturun lütfen. ” dedim.
berna kıs kıs sırıtıyordu, umarım şeytanca düşünme faslı onda idi. Handan hanım ısrarım karşısında kaldı, birlikte içkilerimizi yudumluyorduk. Benim alet güzelce kudurmaya başladı. Berna’nın gözü devamlı benim aletteydi, fakat handan da boş durmuyordu, o da gözünü pantolonumun karşısına dikmiş öylece bakıyordu.
handan’ın üstünde kısacık bir mini etek vardı, bacaklarını güzelce aralamıştı ve külotu görünüyordu. Bu arada berna lisanı ile dudaklarını ıslatıyordu. Handan da berna’nın yaptığını yapmaya başladı. Berna, “hey ulus, bugün bir dvd sinema kiraladım, izleyelim mi? ” diye sordu meydana. Biz de, “tamam, izleyelim. ” dedik.
berna elindeki kadehi masaya bırakarak kalktı, dvd oynatıcısına sineması koydu. Filmin ilerleyen dakikalarında +18 sahneler vardı. Ben filme odaklanmışım gibi seyrediyordum, fakat aynı anda da sezdirmeden yan gözle handan’a bakıyordum. Handan belli belirsiz bir şekilde bacak aralarını okşuyordu.
berna filmin tesiri ile ağır ağır üzerindekileri çıkarmaya başladı. Sonra ani kalktı, handan hanımın yanına gitti ve öpüşmeye başladılar. Birkaç dakika öpüştükten sonra handan hanım ani ayağa kalktı ve müsade istedi, gitmek istiyordu…
berna bana baktı. Ben de (bir mana veremedim fakat, naapim gitmek isterse gitsin! ) der gibi omuzlarımı salladım. Berna handan’ı yolcu etmek maksadıyla kapıya kadar beraberce gittiler. 1-2 dakika sonra berna arka geldi…
bana, “boşver, takma kafana…” dedi ve benimle öpüşmeye, ardından da sevişmeye başladı. Bir müddet seviştikten sonra berna uykusunun geldiğini ve yarın fazla mühim bir toplantısının olduğunu, istersem kalabileceğimi, fakat gitmemin daha gerçek olacağını söyledi.
açıkcası fazla bozuldum. Derhal kalktım ve giyinmeye başladım. Garip olmuştum, berna da beni süzüyordu. Giyindim ve bir daha şahsı ile birlikte olmayacağımı söyleyerek kapıya gerçek yöneldim ve çıktım gittim.
öfkeli bir şekilde merdivenlerden inerken, bir kat alttaki dairenin kapısı açıldı. Aaa, o da ne? Kapıyı açan handan hanım dı. Bana bakıp gülerek, “ne oldu, şutlandın mı canım? ” dedi. Ben daha şaşkınlığımı üzerimden atamadan, kolumdan tuttuğu gibi beni kapıdan içeri çekiverdi.
acaip şaşırmakla beraber, açıkcası müthiş bir şekilde sevindim de. Birlikte içeri salona geçtik. Handan’ın üstünde şeffaf bir gecelik, altında da al bir külot vardı. Bana bir şey içip içmeyeceğimi sordu. “hayır. ” dedim. O zamanda tek düşüncem handan’la sikişmek’ti…
o da bunu çözmüş olacak ki, ani üzerimdekileri çıkarmaya başladı. Üzerimde yalnızca bir slip kalmıştı. Derhal döşek odasına gerçek çekti beni. Döşek odasında al ve loş bir ışık veren ufak bir akşam lambası yanıyordu.
handan beni yatağına otutturdu ve külotumu çıkardı. Benim yarağı görünce, “oooo, bu ne ya? Berna ağzının keyfini biliyormuş doğrusu, anlattığı kadar varmış. ” dedi. Demek ki berna benimle yaşadıklarını handan’a detaylarına kadar anlatmış…
handan derhal yarağıma yapıştı ve sakso çekmeye başladı. O kadar hoş yalıyordu ki adeta yarağımı asla bırakmak istemiyordu. Sonra ayağa kalktı ve beni sırt üstü yatırdı. Şahsı üzerime çıktı ve 69 pozisyonuna geçtik. O benim yarrağımı yalarken, ben de onun vajinasını keşfediyordum. Kendimden geçmiştim, bu kadar hoş bir vajina ilk kez görüyordum.
handan’ın vajinasını küçük küçük sakso çekmeye başladım, inliyordu. Dilimi amının içlerine kadar sokmaya başlayınca çığlıklar atmaya başladı. Ben geniş bir haz ve konsentrasyonla handan’ın amının dudaklarını emerken, handan’ın yarağımı yalamayı bırakıp, “hadi gel canım. ” demesiyle duraksadım bir an.
döşek odasının kapısından içeri, elinde handan’ın dairesinin anahtarını sallayarak berna girdi. Berna’nın üstünde uzun bir manto vardı. Mantosunu omuzlarından aşağı düşürünce çırıl çıplak bedeni meydana çıktı. Yanımıza geldi, evvel handan’ı dudaklarından uzunca öptükten sonra beni öptü ve bana, “umarım bu oyunumuza kızmadın. ” dedi.
“hiç sana kızarmıyım bir tanem? ” dedim ve üçlü seks yapmaya başladık. Sabaha kadar farklı pozisyonlarda birlikte olduk, ikisinin de yorgunluktan ayağa kalkacak halleri kalmamıştı. Sonra üçümüz birbirimize sarılarak uyuduk.
sabah kalkıp banyoya gittim. Ben duşun altındayken berna geldi ve bir defa de duşun altında becerdim onu. Full çıkarken handan geldi, “berna’ya extradan var da, bana yok mu sevgilim? ” dedi ve başladı yarrağımı sakso çekmeye. Handan’ı da siktikten sonra banyodan çıktık. Hep birlikte kahvaltı yaptık ve pazar günü piknik gerçekleştirmek maksadıyla anlaştık. Kahvaltıdan sonra handan evde kaldı, berna beni arabası ile kızılay’a bıraktıktan sonra şahsı de yuvasına döndü…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir