Cezaevinde Kadınlar Koğuşunda Sikiş

ben selma. . 41 yaşında sekse olabildiğince düşkün ereksiyon halindeki bir bayanım…. Yani anlayacağınız dolgun vücüdlu kocaman göğüslü kocaman kalçalı orosbu ruhlu bir yuva hanımıyım. . Şu zamanda evliyim. . Kocamda gayet ereksiyon halindeki bir sikici. . Onunla memnun bir birlikteliğimiz var. . Kocam geçenlerde evimize pc alıp sosyal ağ bağlattı. . Bende azgınlıktan sürekli porno sitelere girip öyküler okuyorum. . Baktım herkes hoş şeyler yazmış. . Bende seksle alaka başımdan geçen kimi şeyleri izah etmek istedim. . Sevgili dostlar ben burda yazamayacağım bir nedenden ötürü 9 yıl hapishanede kaldım. .
hapishanede kızlar koğuşunda sikişaçıkçası cezaevine girince bunca sene seks olmadan yarraksız erkeksiz nasıl dayanırım diye siyah siyah düşünmüştüm fakat sonra gördümki bizim kızlar koğuşunda seksin sikişin sınırı yok. . Hapishanede köydeki hayatımdan fazla daha iyi bir seks hayatım oldu. Cezaevine girmeden evvel köyde beni yalnızca ilk kocam olcak herif sikerdi. . Onunda siki beni doyuracak kadar geniş değildi. . Fakat içeri girince gardiyanlarımıza rahatça siktiriyordum. Tabi her kız kadın böyle değildi. . Idareyle arası iyi olanlar koğuşta herkesle iyi geçinenler kendini sevdiren kadınlardandım. . Kaldığım yerde gardiyan sayısı fazla olduğu maksadıyla yarraklardan penis beğeniyorduk. . Başkaca koğuş arkadaşlarımızla rahatça sevişiyorduk. . Başkaca ben dahil her bayanın bir şişesi vardı. . Banyo günlerinde herkes şişesini salatalığını yanına alırdı. Banyoda birbirimizi yıkar amlarımızı traş eder. . Birbirimize şişe sokardık. . ()
kimi kızlar kadınlar ceza olarak gardiyanlarla sikiştirilmezdi. . Onlarda yarraksızlıktan kendilerine şişe sokardı. . Genelde cam kola şişesi kullanırdık. Bir keresinde yanımdaki ranzada yatan toy bi kadın azgınlıktan akşam yatakta kalçasına salatalık sokmuş. . Salatalık biraz küçük olunca kadının kalçasına girip bir daha çıkmamış. Kızcağızda korkmuş. . Akşam beni uyandırıp ‘ abla sana bişey diycem. ’ deyip vaziyeti anlatmış bende gülmekten karnıma ağrılar girmişti. . Sonradanda kadını tuvalete götürüp ıkına ıkına sıçtırarak götündeki salatalığı çıkartmasına muavin olmuş ardındanda kadına öğüt etmiştim. . ’kızım bak. . Yarın şahsına bir kola kırmızı afiyetle iç. . Şişesinide sakla. . Burda kaldığın müddetçe o şişe senin en sadık erkeğin sikicin kocan olcak. . Tamammı? Kızcağızda ‘hı hı tamam abla’ diyerek ertesi gün dediklerimi yapmıştı. Cezaevinde gayet iyi bir seks hayatımız vardı. Koğuştaki arkadaşlarla. Kendi aramızda seks oyunları oynardık örneğin. . Bir keresinde aramızda nakit toplayıp dışardan kendimize belden bağlamalı vibratör getittirmiştik. Kendi aramızda toplanır evlilik oyunu oynar karı koca eşleşirdik. .
-halime kadın. . Sen selmanın kocası ol. . Fatma sen meltemin kocası ol…vs vs. .
sonra kendimizi süsler. . Mahsustan nikahlar kıyılır. . Ardından gerdek gecesine gelirdi dizi. . Ranzanın birini ayırır bizde önüne geçer birimizin diğerini çatır çatır sikişini izlerdik. .
bu seks alemlerimiz esnasında sınırmız tabumuz olmazdı. Bazen ben siken erkek olur bazen sikilen avrad olurdum. .
– ohh. . Selma hadi iyi sik şu kadını !
-sikicem. . Vajinasını kalçasını bir edecemm bu kadının. .
bu seks alemlerimizde herkesin kendince fantezisi olurdu. . Yıllardır erkeksiz kalmış kimi kızlar içlerindeki hisleri rahatça dışa vururlardı. . Asla unutmam, bize göre mazbut sessiz sakin namuslu gözüken kapalı giyinen bir aylin ablamız vardı. . Bir keresinde onu zor bela bu seks alemimize katılmaya ikna etmiş. . Aramızda birini tercih edip onun kocası yapmıştık…aylin abla evvel çekinerek sevişmeye başlayıp az sonra çatır çatır sikilirken kendinden geçip:
– ohhhh. . Hadi aslan oğlum sik! Anneni götünden! Demezmi. . ()
hepimiz şaşırıp gülmüştük. . Sonradan öğrendikki bu mazbut aylin ablamız kendi toy yaşında dul kalıp oğlu ergenliğe girince azgınlıktan bir kaç kez oğluna vermiş oğlanda ne yapsın hazır vajina kalça göğüs. . Aylin ablamızı defalarca sikmiş. . O günden sonra koğuştaki kızlaraylin ablaya ‘aylin abla söyle bakalım. . Kocanınki mi büyüktü oğlanınki mi? ’ diye takılıp durdular. .

koğuşumuzun ablası lideri ellisine yaklaşmış heryerinde bir dövme olan geniş göğüslü koca kalçalı yıllarca genelevde çalışmış derya isminde bir kadındı. . Bu derya ablanın dışarda orosbu olarak çalıştırdığı kadınları vardı. . Koğuştan gardiyanlara siktirilecek kadınlarıda o seçerdi. . Sağolsun beni fazla severdi. . Ne vakit canım diri penis erkek istese bana bir gardiyan ulaşır siktirirdi. . Koğuşta herşey ondan sorulurdu. . Herkesin bir vazife dağılımı vardı. . Disiplinsiz olan baş tutana derya abla cezasını verirdi. . Genelde cezaevi düzenini bilmeyen güncel gelme kadınlar kızlar ceza alırdı. . Derya ablanın verdiği cezalar hep cinsel içerikli seksle iligili olurdu. . Ne yalan söyleyim bende bu cezalar esnasında hazır bulunur kendimce katkıda bulunur haz alırdım. . Yaptıklarımızın hangi birini anlatim bilmiyorum. . Bir keresinde kızın biri ‘ben temizlik falan yapmam’ deyince 8-10 şahıs kıza çullanıp biraz dövmüş tokatlamış sonra bayanı tuvalete götürüp kalçasına şişe sokmuştuk. . Kadıncağız bir hafta kadar götünün üstüne sandalyeye rahat oturamamıştı. . Birindede güncel yetme bi kadın derya ablaya baş tutmuş. . Ona sövünce. . Oturup aramızda tasarı yapmıştık. . Bu salak orosbuya ne ceza verelim diye. . Senelerin kart orosbusu derya abla ‘en azgınlarından 4-5 adet erkek gardiyan ayarlayimde bu şıllığa bir tecavüz etsinler’
diye karar vermiş bizde ertesi günü iple çekmiştik. . Ertesi gün ‘ziyaretçin geldi’ deyip sürtük kadını kandırıp odaya götürmüş gardiyanların eline bırakmıştık. . Offf… ne sikmişlerdi kadını fakat. . Kızcağız önceleri biraz bağırıp çağırıp dirensede kadını tokatlayarak birazcık döverek susturup sonra heryerini avuclayıp mıncıklayıp okşamaya başladılar. Sonra bize dönüp hadi sizde bakmayın soyun şu orosbuyu dediler. Ben dahil bir kaç kız kadının üzerindekilerini hoyratça çıkardık. Yaramaz kızımızın ağlamasıda biraz dinmişti. Derken gardiyanlar soyunup her biri birbirinden geniş yarraklarını okşayarak kadını masaya dayadılar. . Biri saçlarından tutup penisini kadının ağzına verdi. . Kadının ağlamaklı bir halde siki yalamaktan çekindiğini görünce sertçe kadına bir iki şaplak atıp emirler verdi. .

hapishanede kızlar koğuşunda sikiş– emsene kadın orosbu! Aç ağzını! Yalaa. .
kadın çaresiz her söylenileni yapmaya başlamıştı. .
gardiyanlardan biri yüzünü kadının kalçasına dayamış kalça deliğini sakso çekiyor öbürü memelerini avuclamış sıkıyor öbürü penisini kadının ağzına vermiş yalatıyor diğeride ayakta penisini sıvazlarken kadına sövüyordu. .
– orosbu! Daha dün geldin bugün götün kalktı! Derya ablana muhalif gelmek neymiş gör! Yarrağın şu orosbuyu! Yarrağın! Vajinasını kalçasını bir edin !
az sonra ayakta otuzbir çeken gardiyan )
– çekilin. . Tutun bakim şunun başından. . Ilk ben geçiriiim şu kaltağın vajinasına diyerek kadının arkasına geçti. Bu esnada kadın biraz diretince gardiyanlar dahada sinirlendi. Ikisi kadının bacaklarından sıkı sıkı tutup öbürü kadının başından tuttu. Kızcağızın kıpırdamaya olanağı kalmamıştı. Ilk sikecek olan gardiyanın siki gayet sert kocaman bişeydi. . Umarım en az 17-18 cm vardı. . Biz, adam kadını ilk vajinasından sikecek diye beklerken gardiyan:
-orosbu. Seni amdan sikecektim fakat kızdırdın beni. . Götten sokacağım sana. . Sıkı tutun şunu deyince orda olan hepimiz dahada azdık. .
-sik! Sik şu orosbuyu götünden !
-acıma
ereksiyon halindeki bir boğa gibi güzelce kuduran adam penisini kadının kalça deliğine yasladı zorladıkça girmiyordu. . Eline biraz tükrük alıp kadının kalçasına sürüp bir daha yüklendi. . Kızcağızın haykırışı hala kulağımda:
-ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Iııııııııııııııınnnhhhhhhhh !
gardiyanın koca siki kızımızın kalçasına girmişti. . Başka gardiyanlarda boş durmuyor kadının heryerini memelerini yanaklarını bacaklarını öpüp okşuyor avucluyor somuruyorlardı. Kadının götünde siki olan gardiyan bir müddet kadının kalçasını eze eze becerdi. . Ardından diğerleri birazda biz sikelim deyince kadının götünden siki çıkardı. Bu esnada kadın götünden sikilmenin etkisiyle zort zort osurmaya başlayınca sıradaki gardiyan:
-offffffffff. . Yavrum dur o götünün tıpasını takiimde osurma deyip oda kadına direk anal seks geçirdi. . Kadın götünden sikildikçe inim inim inliyordu. .
-ayyyyyyyyyyyyyy. . Ahhhhhhhhhhh.! ! Ihhhhhhhhhhh! !
bu arada başka gardiyan kadının yüzünü masada yan çevirmiş şahsı ayakta kadının ağzını yüzünü pompalamaya başlamıştı. . Bazen yarrağının tamamını kadının ağzına sokup boğazına zorluyor kadın kusacak gibi oluyordu. . Kızcağız bir yandan ağzında gidip gelen penis nedeniyle soluk almaya çalışıyor başka yandan götünde pompalanan sikin verdiği hazla inliyordu. .
o gün gardiyanlar kadını defalarca vajinasından götünden ağzından siktiler…’amına boşaltırsak gebe falan kalır başımıza sıkıntı olur’ diyerek her biri ayrı ayrı kadının kalçasını sikerek içine boşaldılar. . Daha sonra o anne kadar asla bişey olmuyormuş gibi sigarasını içen derya abla cebinden birkaç selpak çıkarıp uzattı:
– verin şunu orosbuya kalçasını temizlesin
bu arada tüm bu olanları gözleyen kızlar olarak amlarımız ıslanmış ilk fırsatta bu gardiyanlara kendimizi nasıl siktiririz diye düşünmüştük. . Nitekim sonradan siktirmiştik kendimizi. .
daha sonraları o kadın koğuşun en akıllı uslu kadını olmuş derya ablanın elini öpmüş aramıza katılmış orosbuluktada hepimizle yarışır duruma gelmişti. . ()
dostlar beni fazla etkileyen ve aklıma geldikçe amımın sulandığı bir anımı daha anlatiim. . Birgün koğuşumuza 18’ine güncel girmiş fakat gebe körpe bir köylü kadını gelmişti. Fakat kadın her haliyle yaşından ufak gösteriyordu. Kadının bizi umursamaz tavırları ise canımızı sıkmştı. Koğuştaki kızlar bu tip kızlara nasıl davranacaklarını iyi biliyorlardı:
– adın ne kadın senin ?
– güllü
kadının karnındaki şişkinliği fark eden başka bir kadın:
-ne o kadın. . Bu yaşta sikilip gebe mi kaldın? Diye sorunca kadın mahcup bi şekilde ‘ evet’ dedi.
– kaç aylık kadın bu ?
– altı abla. .
ücretsiz vajina becermek istiyorumbir iki gün sonra gebe kadının sebep buraya geldiğini öğrenmiştik. Bizim köylü körpe güllü’yü henüz 15’inde görücü usulü evlendirmişler. . Sonra bizim ufak orosbu kocası askerdeyken komşusuna becertmeye başlayıp ondan gebe kalmış. Komşunun karısıda vaziyeti öğrenince evini basmış. . Kızda silahla korkutiim derken silahla bayanı vurmuş. .
koğuşumuza ilk defa böyle toy bir gebe kadının gelmesi çoğumuzun ağzını sulandırmıştı. Yanlız bu masum köylü kızıda ilk zamanlar bizlere baş tutup ‘ben şunu yapmam. . Bunu yapmam ‘ demeye başlamazmı. . Güllü’yü derya ablaya şikayet etmek zorunda kalınca derya abla kızıp köpürdü. ’hele banyo günü gelsin bu ufak köy orosbusuna yapacağımı bilirim ben’ deyip banyo günü kadının yanına getirilmesini istedi. Bir iki gün sonra banyo günü gelince ranza arkadaşım fatma’yla birlikte güllüyü de aramıza alarak banyoya girdik. Güllü banyoda başka kadınlarında birlikte yıkandığını görünce utanması azaldı ve soyunmaya başladı. Fatma’ yla ben güllü’ye bakarak amımızı okşamaya başlamıştık bile. . Köylü kadını güllü ak teni, yuvarlak toplu kalçası, hafif tüylü vajinası, şişkin karnının üstünde dik dik duran kocaman birer limon kadar memeleriyle full bir körpe kızdı. Az sonra derya ablanın güllüye yapacaklarını tahmin ettikçe daha da azdık ve evvel kendi zevkimiz maksadıyla fatma ile ben öpüşüp götlerimizi avuclayıp memelerimizi okşamaya başladık. Köylü kadını güllü bizi izledikçe vajinasını parmaklamaya başladı. . Oda az orosbu değildi. Bense ranza arkadaşım fatma’nın göğüs başlarını somuruyor vakumluyordum. . Az sonra fatma bana :
-dön arkanı kadın kalçasını yalayiim deyince arkamı dönüp götümü fatma’nın yüzüne yasladım. . Fatma elleriyle kalça yanaklarımı okşayıp diliyle kalça deliğimi sakso çekiyor dilini götümün içine sokmaya uğraşıyordu. . Inlemelerimiz ve konuşmalarımızla bizi seyredip vajinasını okşayan güllü’yüde azdırıyorduk. .
– ohhhhhhh! Yala erkeğim…yala kocacıım…. Vajinamı yala götümü yala. .
– ohh mmmm yalıyorum kıız. . Yalıyorum orosbu…
köylü kadını gebe güllü’nünde güzelce kıvama geldiğini görünce:
– sende orda kendini okşayıp durma gel memelerimi emsene kadın ‘diyerek onuda sevişmemize kattık. .
fatma anal seks vajinamı götümü yalarken güllü’de memebaşlarımı vakumluyor bende güllü’nün ufak memelerini avuclamış okşuyordum. .
bir müddet böyle seks yaptık. Az sonra güllü )
-abla nolur benide yalayın deyince bu sefer aramıza güllü’yü aldık. . Fatmayla birlikte gebe güllü’nün heryerini sakso çekip öpüyor okşuyorduk. Körpe köylü kadını güllü’nün uzuluğu omuzlarımıza anca geliyordu. . Yetenekle kadının yaşına göre ufak göğüsleri fazla hoşuma gitmişti. Güllü’nün her bir memesini vakumluyor emiyordum.
– ufff. . Kadın bu göğüsleri büyütememişsin…biz burda büyütürüz dimi ablası ?
ranza arkadaşım fatma:
– ohh. . Mm evet. . Biz bunun memelerinide götünüde büyütürüz. . Iki yıla kalmaz beygir gibi bir avrad olur. .
güllü ise vajinası kalçası göğüsleri heryeri yalandıkça zevke geliyor ince ince inliyordu. .
biz böyle zevkimize dalıp sevişirken mehtap abla yanımıza gelip:
-hadin kadın orosbular derya abla bekliyor sizi deyince kendimize geldik.
köylü kadını masum güllü:

liseli sikiş pornosu– ne oldu abla? Diye safça sorunca
-gel kadın. . Birazda derya ablan sevsin seni’ dedik. . Güllü tedirgin olmuştu fakat nafile. . Güllü’nün elinden tutarak derya ablanın yıkandığı büyük bölüme götürdük. . Derya abla her biri geniş karpuz gibi iri kalçası, geniş göğüsleri, hafif sarkmış göbeğiyle ayakta bizi bekliyordu. . Içeri girince hepimiz ayaktaydık. . Güllü ise korkuyla dağınık tedirgindi. . Derya abla güllü’nün yanına gelerek:
-demek herşeye itiraz eden mızıkçı orosbu bu. . Diyerek konuşmaya başladı.
– kaç yaşındasın sen kadın orosbu ?
– 17 güncel bitti abla. .
derya ablanın seks fantezilerinin ne kadar sonsuz ve acımasız olduğunu bildiğimizden o an olan herşeyden haz alıyorduk. .
derya abla gebe güllü’nün heryeriniz süzüyor biryandanda elleriyle kadının kalçasını okşuyor memelerini denetleme eder gibi sıkıyordu. .
derken derya abla aklındakileri yapmaya başladı. .
-eğil bakim kadın. . Selma gel tut bakim şu kadını. .
güllü eğilmiş bende omuzlarından tutuyordum. .
– kadın fatma gel bak bakalım şu kadının kalçasına erotik yaş götümü ?
derya ablanın ne gerçekleştirmek istediğini anlayan fatma muzipçe gülerek eğildi. . Güllü’nün kalça yanaklarını elleriyle ayırıp gebe kadının kalça deliğini inceledi. . ( )
– yok abla … bu kadının kalçası erotik yaş kalçası değil. . Baksana deliği daracık…
derya abla:
– mmmm. . Selma. . Kadın. Sende bi parmak kontrolü yap bakalım
bunun üstüne bende orta parmağımı ağzıma götürüp tükrükleyip güllü’nün kalça deliğine soktum. . Offf. . Gerçekten kadının kalçası daracık ve sıcacıktı. .
– mmmm. . Abla bencede bu kadın en çok 14’ünde. . Aksi halde bu yaşta bu kadar dar sıkı delik olmaz. .
derya abla :
– mmm o vakit bu kadının kalçasını biraz genişletelimde acele büyüsün şıllık…verin bakalım şişeyle vazelini…
bayanlardan biri havluya sardığı cam kola şişesi ve vazelini derya ablaya verdi. .
köylü kadını gebe güllü şişeyi görünce ağlamaklı bir şekilde:
-abla. . Ne yapcaksınız onu? Diye sordu. .
güllü’nün saçlarını okşayarak :
-tatlım heves etme. . Bişey olmayacak. . Seni biraz genişleteceğiz. . Dedim.
başka kadınlarda kendi aralarında zevklenip fısıldaşıyorlardı:
– offf. . Alabilirmi bu yavru acaba ?
– bana göre başı girer. . Gerisini alamaz. .
derya abla vazelini elindeki şişeye bolca sürüp birazda güllü’nün kalça deliğine yedirerek cevapladı:
-alır. . Alır. . Kadınlar bu kadın bu gebe haliyle daha neler alır kalçasına. . Hadi domaltın bakim yerde şu kadını. .
biraz çırpınır gibi olunca hepimiz ani üstüne çullanarak köylü kadını gebe güllü’yü yerde domalttık. . Güllü’nün kafasında en az altı yedi kadındık. . Birimiz kadının kolarından diğerimizin bacaklarından bende başından tutuyordum. . Güllü ağlamaya başlamıştı.
– abla nolur önden sokun. . Oramdan sokmayın nolurrr…
derya abla kadının zırlamasına sinirlenip. . Bana:
-selma kadın. . Kapa şu ufak orosbunun ağzını, deyince ellerimle güllü’nün ağzını kapayarak:
-sus! Kadın gebe orosbu! Burda seni kimse duymaz, dedim.
az sonra derya abla elindeki şişeyi güllü’nün kalça deliğine yasladı. . Bastırdıkça şişe kadına girmiyordu. . Kremin etkisiyle derya abla biraz daha zorlayınca şişenin başı gebe kızımızın kalçasına girmişti. Güllü keder keder inledi:
– ayyyyyyyyyyyyyy! Inhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh! Acıdııııııııııııııııııııııı…acıyooo…
bu arada ben güllü’nün kafası tutarken fatma da alttan kadının memelerini avuclayıp sıkıyor:
– ohh. . Sütlüdür şu anda bu memeler kadın. . Diyordu. .
derya abla ereksiyon halindeki bayanlara şişe sokmada tecrübeli olduğundan:
-durun bakalım daha girmedi, diyerek şişeyi sert kısmına kadar sokmak maksadıyla birdaha kremledi. .
benimde vajinam güzelce sulanmış zevke gelmiştim. .
-evet abla öyle yalın başı girmekle olmaz en az yarısı girmeliki şişe yedim desin kadın
başka kızlar ‘off. . Evet. . ’ diyerek onayladılar…()
bunun üstüne derya abla şişeyi güzelce güllü’nün kalçasına bastırmaya başladı. . Gebe kadının inlemeleriyle birlikte kola şişesi santim santim kadının kalçasına giriyordu. . Bu arada bende ellerimle güllü’nün ağzını kapamakta zorlandığımdan ‘rahatça ısır kadın. . ’ diyerek ıslak havluyu kadının ağzına vermiştim. .
hamileliğininde etkisiyle güllü’nün şişeyi sert kısmına kadar almakta güzelce zorlandığını izleyen derya abla şişeyi kadının kalçasına bastırarak:
– ikın kadın! ıkın! Deyince güllü derin bir soluk alıp ıkındı. . O zamanda derya abla güzelce yüklendi. .
-iıııııııııııııınnnnnnnhhhhhhhhh !
offffffff. . Evet. . Şişe sert kısmı dahil nerdeyse yarıdan fazlasıyla güllü’nün kalçasına girmişti. Kadının o andaki surat ifadesini anlatamam. . Bu esnada körpe gebe kızımız güllü götündeki kalın geniş sert şeyin etkisiyle çişini tutamayıp işemeye başlamazmı. . Hepimiz gülerek :
– az daha tutamadınmı orosbu, diye güllüye takıldık. . Kızcağızın götündeki şişenin etkisiyle işemesi derya ablanın hep gerçekleştirmek isteyip yapamadığı bir şeyi kafasına getirmiş. .
derya abla ‘durun daha bitmedi’ diyerek güllü’nün götündeki şişeyi yavaşça çıkardı. . Köylü kadını gebe güllü ‘plof! ’ diye götünden çıkan şişenin etkisiyle fosur fosur osurunca derya abla bunu bahane ederek:
– vay terbiyesiz orosbu vay. . Yanımda osurursun haa. . Diye çıkıştı. Ardından ayağa kalkıp niyetini belli etti:
-kızlar yatırın bakiim şu orosbuyu yere. .
güllü esasen olanların yorgunluğuyla yere boylu uzunluğuna uzandı. Biçare kızcağız ‘abla bana ne yapacaksınız? ’ der gibi bakıyordu. Meğer bizim derya abla o şişman geniş kalçalı haliyle bir kadını yere yatırıp yüzüne oturmak kadının yüzünü kalçasıyla vajinasıyla ezip sonra kadının ağzına şarıl şarıl işemek istermiş. . Derya abla bu fantezisini gerçekleştirebilecek bundan iyi yerin olmadığını biliyordu.
derya abla güzelce zevke gelmiş güncel ağda yaptığı kılsız vajinasını okşarken:
-yüzüne oturcam bu orosbunun tutun bakim şunu, dedi.
bayanlardan biri kadının bacaklarına oturdu fatmayla bende kızcağızın ellerini tuttuk. . Derya abla o koca kalçasıyla gelip tuvalete oturur gibi güllü’nün yüzüne oturdu. . Vajinasını kadının ağzına dayıyarak:
-yala kadın. . Yala ablanın vajinasını! Ohhhhhhh !
güllü, derya ablanın vajinasını diliyle yalayabildiği kadar sakso çekmeye başlamıştı. Derya abla vajinası yalandıkça zevkleniyordu.
-ohhhhhhh! ………mmmmm! Aferim kadın hoş yalıyosun. . Ohhh !. Yala …küçük sürtük. . Yala…
derya abla o kocaman haliyle sanki tüm ağırlığını vererek kadının yüzüne oturmuştu. . Kızcağızın yüzü derya ablanın koca götünden ötürü gözükmüyordu. . Derya abla arasıra kadının yüzünden nazikçe kalkıyor güllü’nün soluk almasına müsaade ediyor sonra tekrardan kadının yüzüne oturdukça ‘ohhhhhhhhhhhh !. . ’ çekiyordu. Saatlerce bu böyle devam ettikten sonra derya abla eğilip güllü’nün saçlarından tutarak:
– aç bakim kadın ağzını diye sertçe buyruk verdi. . Kızcağız ‘abla nolur yapma’ desede derya abla:
-aç! Kadın orosbu. . Aç ağzını! Aksi halde götümle boğarım seni burda ‘ diyerek kızcağızı sindirdi. . Bu arada bende körpe kadının o halini gördükçe olağan üstü haz alıyordum. . Bu esnada derya ablayı güzelce kudurtacak lafda fatma’dan geldi:
– offff. . Hadi abla. . Içir bira’nı şu kadına. . Ha bi kutu bira içmiş ha senin biranı içmiş. .
bunu duyan derya abla:

ablamı fazla fena siktim– ohhhhhhhhhhh. . Evet aç ağzını kadın hadiii aç! Diyerek güllü’ye söylendi. Derken az sonra kızcağız ağzını açtı. . Derya abla bir kaç saniye kadının ağzı aleni vaziyetteyken bekledi ardından şarıl şarıl işemeye başladı. . Kadının ağzına işedikçe ‘ohhhhhh. . ’ çekiyordu. Kızcağız derya ablanın birasını yutmamaya çalıştığından ağzından taşırıyor kadının ağzından taştıkça derya abla kadının yüzüne işiyordu. . Güllü gözlerini kapayıp derya ablanın işemesinin bitmesini bekledi. . Az sonra işemesini bitiren derya abla ayağa kalkıp:
– işeyecek olan işesin bu orosbuya diyerek kenara oturup bizi gözlemeye başladı. Bunun üstüne kızlar birbir yerde yatan kadının üstüne gelip işemeye başladılar. Ne yalan söyleyim bende kadının yüzüne değil fakat memelerinin üstüne işedim. Yanlız ranza arkadaşım fatma’nın kadının yüzüne oturup işerken ‘pırt’ diye kakasını yapıp ”ayy. . Kusura bakma kaçırdım. . ” deyişinide unutmuyorum. Bu fasılda bittikten sonra kızlar hep birlikte güllü’yü temizleyip sabunlayıp yıkadık. Kadını yıkarken ‘burası cezaevi. Burda herşey olur. Akıllı ve saygılı olursan bizim gibi rahat edersin’ diye ona moral verdik. Nitekim oda ilerde bize alışıp akıllı bi kadın oldu. . Güllü’ye doğum yapmasında ve sonrasında hep derya abla yardım etti. . Güllü’nün bir kadını oldu. . Derya abla
güllü ve kızına sahip çıktı. Sonradan duyduğuma göre güllü iyi halden ötürü erken çıkmış kan davasından ötürü ismini vs değiştirmiş günümüzde istanbul’da orosbuluk yapıp kızına bakıyormuş. .       evet arkadaşlar cezaevi anılarım yazmakla bitmez…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir