Canım Yaramazlık Yapmak İstedi Yurtdışına Gittim

20 yıllık evli bir erkek olarak bu zamana kadar küçük tefek bakışmalar haricinde karımı asla aldatmadım ama açıkçası hayatımdan da fazla sıkılmıştım sebebi full 20 yıldır aynı bayanla beraberlik yaşıyorum ve cinsel hayatımız neredeyse bitti gibi. Ben bundan sonra bu durumdan fazla sıkılınca yakın arkadaşıma anlattım o da aynı durumda olduğunu ve bir şeyler yapmamız lazım olduğunu söyleyince sebep yurtdışına gitmiyoruz diye konuştuk ve bundan full iki yıl evvel bir şeyler yaptık. Şu anda burada onu izah etmek istiyorum. Arkadaşımla birlikte bir tasarı yaptık ve karılarımıza meslek seyahatine gidiyoruz dedik hem de
şanlıurfa’ya ama aslında amsterdam’a bilet aldık ve arkadaşımla birlikte gittik. Yalnızca iki günümüz vardı ve bu iki günde yapabileceğimiz bütün çılgınlıkları yapacaktık. 45 ve 48 yaş aralığında olan iki erkek olarak yapabileceğimiz ne varsa araştırdık ve amsterdam’da bir yol haritası çizdik. Bütün planlarımızı birer birer yerine getirdik şu anda bunları size anlatacağım. Öncelikle orada bir bar olduğunu öğrendik ve bu barda mazoşist eylemler gerçekleşiyormuş yani müşterileri garson kadınlar gelip kırbaçlıyormuş. Biz de bu barın yolunu tuttuk ve mini etekli, jartiyerli, topuklu ayakkabılı birbirinden hoş kadınlar bize alkol servis ederken kırbaçları ile canımızı yakıyorlardı. Kadınlar öylesine güzeldi ve seksiydi ki onların vurması okşama gibi geliyordu.
bir tanesini gözüme kestirdim. Simsiyah saçları olan, bronz tenli, küçücük burnu, dolgun dudakları ve engelsiz teni olan bu kadını ayarlayacaktım ama nasıl? Arkadaşıma fikrimi söyleyince buradan kadın çıkarma fazla zor dedi, en azından bir şansımı deneyeyim dedim. Bu arada biraz dilimde bulunmaktadır ingilizce konuşabiliyorum. Derhal kadına yanaştım ve aleni aleni sordum, o da bana bir hayli yüksek bir ücret söyledi ama asla dert değildi esasen iki günlüğüne gelmiştim doğal ki de ödeyecektim. Ama bana buradaki yani bardaki patronlarıma sezdirme dedi kadın müstakil olarak yanıma gelecekti. Onu da kabul ettim ve yerime geçtim.
bu arada kadına arkadaşıma da bir kadın bulmasını söyleyince bunu da ayarlayacağım dedi ve biz kızların mesaisinin bitmesini bekledik. Dışarı çıktık sabaha muhalif yanımıza geldiler yanında da kendi gibi esmer fazla hoş bir kız vardı. Arkadaşım kadını görünce gözleri yerinden çıkacak gibi oldu coşkudan beni öptü. Ben, arkadaşım ve iki toy kız otelin yolunu tuttuk bu arada arkadaşımla yaramazlık yapacağız diye ayrı odalar tutmuştuk ve odalara gelince birbirimize talih dileyip odalara ayrıldık. Bundan sonra sabah olmak üzereydi yanımda esasen prezervatif de vardı öylesine ereksiyon halindeki durumdaydım ki derhal esmerin dudaklarına yapıştım o da beni okşuyor ve hoş sözler söylüyordu. Soyundum benimkini sıvazlamaya başladı önümde diz çöktü ve ağzına aldı öylesine seksi ve istekli şekilde sakso yapıyordu ki neredeyse suratına fışkırtacaktım ama kendimi tutmam gerekiyordu.
böylesine hoş bir kadını rüyamda göremezdim şu anda onu sikmenin coşkusuyla yerimde duramıyordum. Derhal ayağa kaldırdım ve yeni baştan dudaklarına yapıştım ben onun tadına bakmak istiyordum. Derhal üzerini soydum yatağa uzandırdım bronz tenine yumuldum ve yetenekle karnını çevresini öptüm. Sebebi barda öylesine ateşli bir kıyafet giymişti ki gözlerim hep göbeğinde ve bacaklarındaydı şu anda onları vakumluyor ve öpüyordum. Sonra vajinasına gerçek indim ve yumuldum. Sırılsıklam olmuş sıcacık kaygan vajinasını yalıyordum sonra parmaklarımı birer ikişer vajinasına soktum ve girip çıkmaya başladım.
kadın bundan sonra inlemeye başlamıştı ben de pompalamaya hazırdım ama bir zaman daha kadını keyfe getirmek maksadıyla parmaklarımı içinde gezdirmeye devam ettim. Arada eğilip klitorisini okşuyor ve sündürüyordum ağzımın içine alarak çekiyordum ve kadının inlemeleri arttı orgazm oldu. Şu anda afiyet sırası ben de dedim, kahkaha attı yanına gerçek gittim dudaklarını öptüğüm gibi kadını derhal üzerime aldım. Benimkini içine alarak üzerimde hoplamaya başladı öylesine hoş bir kızdı ki bu kadını şimdi da siktiğime inanamıyordum. Üzerimde hoplarken göğüsleri de hopluyor ve beraber devinim ediyordu fazla seksiydi ufak fakat şekilde memelerinden gözümü alamıyordum.
bir yandan onları avuçluyor bir yandan da kalçalarını tutarak onu hoplatıyordum. Birkaç dakika bu şekilde siktikten sonra derhal kadını altıma aldım ve yeni baştan içine girdim. Güzelce kayganlaşmıştı ve vajinası bana alışmıştı derhal tek seferde içine sokabildim ve üstünde git gel yaparken dudaklarına yapıştım. Kadının tenini doyamıyordum ve tekrar öpüşerek sikişmeye başladık. Birkaç kere daha hamle yaptıktan sonra derhal içinden çıkarak boşaldım prezervatif takmayı unutmuştum ve o da beni asla uyarmamıştı. Yan yana uzanmış yatıyorduk ikimizde fazla yorgunduk ve uykuya dalmışız. Kendime geldiğimde kadın uyanmış giyiniyordu.
nereye gidiyorsun bugün yanımda kal dedim, beklediğimden daha iyi bir çalışma çıkardın, akşam fazla güzeldi ama eve gitmem gerekiyor dedi, o halde gece yeni baştan gel dedim, tamam bugün çalışmıyorum gelirim dedi ve dünyalar benim oldu. Sebebi kadına afiyet vermiştim ve yeni baştan görüşmek istiyordu. Kadın gittikten sonra derhal arkadaşımın odasına gittim onlar hala uyuyorlardı ve yanında kız vardı. Yeni baştan kendi odama döndüm ve kahvaltımı yaptım. Birkaç saat sonra arkadaşım yanıma geldi o da mükemmel bir akşam geçirmişti ikimizin de ağzı kulaklarındaydı. Yeni baştan erkek olduğumu hissettim dedi. Ben de aynı hisleri yaşıyordum. Kadının gece yeni baştan geleceğini söyledim o böyle bir şey konuşmamış bunun maksadıyla biraz üzüldü ama yapacak bir şey yoktu.
gece olduğunda kadını heyecanla bekliyordum ve bu sefer saat 10 civarı oda kapısını tıklattı ve yanıma geldi. Gördüğüm gibi direk dudaklarına yapıştım sebebi onun arzusu ile yanıp tutuşuyordum. Kızında son derece istekli olduğu gözümden kaçmadı ve açıkçası kaybettiğim özgüvenim yeni baştan yerine geldi. Kadını tekrar yatırdım ve vajinasına yumuldum tekrar klitorisini sündürerek vakumlamaya başladım. Parmaklarımı içine soktum ve yeni baştan onu orgazma ulaştırdıktan sonra üstüne çıkarak pompalamaya başladım. Bir kaç dakika onu bu pozisyonda siktikten sonra ayağa kaldırdım, yere dört ayak pozisyonuna getirdim o da belini çukurlaştırıp götünü çıkardı ve kalçasını bana gerçek bastırdı derhal benimkini yeni baştan içine sokarak arkasında doggy pozisyonunda becermeye başladım.
full anlamıyla kadınlığını, kayganlığını, sıcaklığını hissediyordum ve kusursuz öğrenir yaşıyordum. Boşalacağım dedim o da ben de dedi ve ikimiz inleyerek aynı zamanda boşaldık. Yerde bir zaman asla devinim etmeden öylece yattık sonra kadın kalktı ve dudaklarımı öptü senin yaşında bir adamdan ilk kez böyle haz alıyorum dedi, ben de kesinlikle öyle dedim, sonra kadına parasını verdim ve bu akşam burada kalacağım hem de nakit almayacağım dedi. Fazla memnun olmuştum.
sex öyküleri sabah uçağımız vardı ve evimize dönmemiz gerekiyordu bunu ona da söyledim bir daha gel dedi ben de yeni baştan dudaklarına yapışarak ona bir daha becerdim. Sabaha kadar toplam üç posta daha attık ve sabah olduğunda dudaklarını öperek yanından ayrıldım. Bu maceramın üstünden yıllar geçmesine karşın hala o kadını unutamadım dediğim gibi kaybettiğim özgüvenim yerine geldi. Arkadaşımın da öyle oldu ve açıkçası karılarımızda cinsel hayatımızda düzeldi sebebi erkek olduğumuzu tekrardan hatırladık ve karılarımızı da pompalamaya başladık. Hayatımıza bu seyahatle renk geldi diyebilirim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir