Cam silerken yanıma gelen kaynıma fena verdim

Cam silerken yanıma gelen kaynıma fena verdim
merhaba seks okurları bu öykü sizi hep hoplatacak bir sikiş öyküsü iyi okumalar. Her vakit ki gibi haftalık temizliğimi yapıyordum camları silerken başlayacağım hikayemde bacaklarımı gözetleyen biri vardı ve o kadar karı kadın muhabbeti yapmış olmamıza karşın yengemle onu bi türlü becericek fırsatı bulamamıştım. . Nese bir gün yengem gençlarını okula göndermiş ve yuva temizliğine başlamıştı ki kapısınıda aleni unutmuştu sessizce içeri girdim ve ne görüyüm yengem o sütün bacaklarına giydiği cilt rengi çorabı ile eteğinin paçasını beline asmış pencere siliyordu öle bir görüntü vardıki pencereyi iki bacağının ortasına almış dıştan camı silmeye çalışıryordu beni görünce aa murat sen mi geldin görmedim geldiğin ii oldu bana yardım edermisin dedi.
gençlar okula gitti ben camı silerken beni tutarmısın”” dedi bende “”tabi sebep olmasın”” dedim fırsat bu fırsat bi elimde belinden başka elimlede bacağından kavramış tutuyordum o temizleme hamlelerini yaptıkça bacağının üzerindeki elim okşarcasına devinim ediyordu başta soguk duş tesiri yapan bu tepkisine karşılık ben güzelce cesaretlenmiştim yengemde aldırış etmeden işine devam ediyordu ben bunun şehvetine dalmış elim yengemin kasıklarına kadar inmişti aletim kazık durumdaydı ki yengem ani gülücük ve latife yaparmış gibi “”pis sapık napıyosun”” dedi. Bende “”yenge yok öle şey olurmu”” dedim. . Bundan sonra dayanıcak gücüm kalmamıştı bende ne olucaksa olsun dercesine kasıklarındaki elimi güzelce amının üzerine sürtmeye başladım.
başka elimlede kalcasını okşuyordum bundan sonra yengem niyetimi anlamıştı adeta bunu bekliyormuş gibi içeri girip benim dudaklarıma yapıştı fakat beni öle bir emiyorduki kopartırcasına bende iki elimle kalçalarına kenetlenmiş kendime gerçek okşuyordum sora bacaklarından tutup belime kadar kaldırdım ayaklarını belime doladım ve sikimin üzerine oturttum aynı pozisyonda sırt üstü yatağa yatırıp üzerine çıktım o kadar seksi yiyişiyorduk ki hala soyunmaya fırsatımız olmamışt ayak üstü öpücüklerle sikimin üzerinde sürtüşen vajinası ile beraber ımmmh ımmmhh inleme sesleri ile döşek odasına götürdüm kalbim yerinden fırlıcakmış gibiydi ı fakat ben vakit kaybetmek istemiyordum bi yandan eteğini çıkarıp başka yandanda roket görünümünde ki göğüslerini yalıyordum o da benim pantolumu çıkarıyordu.
ve bundan sonra üstümüzde yalnızca çamaşırlarımız kalmıştı amının üzerindeki sürtünmelerimle ikimizde bi sefer boşaldık fakat dur durak bilmiyoduk ani yengem benim üstüme çıktı ve ata binermiş gibi hareketlerle yarrağımı tekrardan kaldırdı asla geç kalmadan 69 pozisyosunu aldık yengem yarrağımı öle bir yalıyorduki ufak diline kadar sıvazlıyordu bende bacaklarının önünden kalçalarını kavramış o bembeyaz tertemiz amcına lisan atıyordum odada yalnızca ikimizin iniltileri vardı buda bizi güzelce azdırıyodu yengem yeter bundan sonra yerleştir şunu bundan sonra amcıma diyerek doğruldu bende bir hamleyle yengemi sırt üstü yatırıp kazık vaziyetindeki yarrağımı yengemin amının dudaklarına yerleştirdim boşalmasına az kalmıştı sırılsıklam olmuştu vajinası yavaş yavaş içine soktuğum erotik lik yarrağımı “”ahhhh ahhhhh”” sesleriyle sonuna kadar kökledim 3 adet toy doğurmasın karşın bu kadar dar ve ateşli bir vajina görmedim ve 2-3 dakikalık series gidip gelmerimle anlatılmaz yaşanır cinsten beraber boşaldık.
ve ikimizde kan ter içinde kalmıştık adeta bi düş gibiydi kocacım kocacım diye öpüyordu beni enişten benim hakkımı veremiyodu fakat sen beni zirveye çıkarttın dedi bende bunları duyduktan sora kendime olan güvenim artmıştı ve fırsat buldukça sikişiyoruz fakat doymak bilmiyoruz, ben haaytımda böyle iyi vajina siken birini daha tanımadım fakat bende böyle sikiciler arıyorum şayet bulursam direk değitireceğim, size iyi sikişler. Porno seks öyküleri

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir