Çalıştığım ajansın sahibi tarafından vahşi şekilde sikildim

Güzelliğimi ve seksiliğimi mesleğimde değerlendirmek istiyorum. Bunun maksadıyla gazetede ki ilanların çoğunu aradım ve bir mankenlik ajansında konuşma maksadıyla randevu aldım. Heyecanlıydım ve ilk meslek deneyimim olacaktı. Çevremde ki herkes aracılığıyla manken olmaya itiliyordum ve ailemin onayı bana kuvvet verdi. Teşvik etti ve cesaretimi birleştirerek randevuya gittim. Insan kaynakları uzmanı ve işe alımlara bakan bir hanım efendi vardı. Fazla güzel bir sohbet sonrasında detayları görüştük. Katalog çekimlerine katılmamı ve kimi hususi ürünleri tanıtırken gelmemi söyledi. Şartlarının hepsi bana uygundu ve kabul etmemem maksadıyla neden yoktu. Kararımı derhal vermek istemedim. Öncelik ile sevgilime ve sonrasında ileme danışmak istediğimi belirttim. Eve döndüm ve ailemin onayını almak maksadıyla detayların tamamını ince ayrıntılarına kadar belirttim.
gece olduğunda ise erkek arkadaşımla görüşmeye gittim. Ismi ali ve gerçekten fazla yakışıklı biri. Kızların ilgilendiği ve fazla istediği adam ile beraber olmaktan talih duyuyorum. Arabası ile geziyorduk ve kıyı kenarına park etti. Işimi anlattım, biraz kıskandı fakat sonrasında teklifi arka çevirmemem gerektiğinden bahsetti. Geleceğimiz maksadıyla çalışmam lazım olduğunu anlattı ve mutluluktan havalara uçmaya başladım. Iki saat geçtikten sonra beni evime bıraktı ve diğer gün işe başlayacağım maksadıyla heyecanlıydım.
uyandım, hazırlandım iyice ve ajansın yolunu tuttum. Bu sefer, şirket sahibi ile görüştüm ve gerçekten patronum karşısında elim ayağım birbirine dolandı. Bana heyecanlanmamı söyledi ve gevşemem maksadıyla bir kadeh alkol verdi. Benden iki yaş büyüktü ve işini pro olarak yapmamı öneri etti. Uzun olmayan sürede yükseleceğimden bahsetti ve ateşli bedenimi süzdü. Fazla etkilendim ve hoşlanmıştım. O an cinselliği yaşamak istedim ve içimde ki arzuyu hissetmiş gibi davrandı. Yanıma geldi saçlarımı okşamaya başladı ve benden olumlu tepkiler alınca derhal odasının kapısını kilitledi. En gözde mankeni yapacağının sözünü verdi ve sonrasında dudaklarıma yapıştı. Elini vajinasına atarak beni baştan çıkardı ve amım fazla ıslandı. Eteğimi yukarı kaldırdı ve içimde külot yoktu. Bu ekstra hoşuna gitti ve sert yarağını direk amımdan içeri soktu. Inlemeye başladım ve yarım saatten daha uzun zaman içimden çıkmadı. Boşalacağı vakit spermlerinin hepsini yüzüme fışkırttı ve yeniden ağzıma soktu. Benim maksadıyla olağan üstü bir deneyimdi ve vahşi oluşu canımın fazla yanmasına neden oldu.
sex hikayeleri:
öykü aldatma

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir