Bütün kızlar toplandık erkeksiz kaldık

16 kasım 2015arkadaşlarımla gece buluşmaya karar verdik evvel cafeye gittik sonra calliopeg. Info ne yapsak derken hep birlikte yuvasında kimse olmayan arkadaşımıza gitmeye karar verdik tüm kadınlar eve gelince ne yapsak derken aklımızı çılgınlık geldi seks sineması gözlemeye karar verdik fakat lezbiyen sineması sonra filim bizi kudurtu erkekte yok onlar gibi birbirimizi yaladık
sinema bir lezbiyen kadının yaşamını mevzu alıyordu. Evvel kapatmak istedik fakat birkaç şahıs izleyelim deyince devam ettik. Sonralarda ise filmin mevzusu herkesin fazla hoşuna gitti herkes filme adapte olmuştu fakat arada bir birbirimize sorular soruyorduk sen işte bir kadını dudaktan öpebilir misin vajinasını yalayabilir misin gibi şeyler söylüyorduk birbirimize. Bir mola kızlardan biri iştaha geldi ve yanındaki kadının dudaklarına yapıştı. Kadın evvel itiraz etti fakat sonrasında baktı hoşuna gidiyor kendini bıraktı.
iki kadın çılgın gibi öpüşmeye başladı. O zamanda benim bile aralarına giresim geldi. Bundan sonra işler rayından çıkmaya başlamıştı adı merve olan dost bana dönüp sen de sedefin göğüslerini yalayabilir misin dedi. Ben evvel yok ben yaopamam dedim fakat sedefte derhal göğüslerini açtı. Sonra da kadınlar beni sedefin göğüslerine gerçek itmeye başladı. Bende onlara tamam tamam yalayacağım dedikten sonra beni bıraktılar. Dediğimi yaptım ve sedefin göğüslerini sakso çekmeye başladım. Evvel tedirgindim fakat yalayınca hoşuma gitti ve sedefin göğüslerini geniş bir iştahla sakso çekmeye başladım. Soluk almak maksadıyla durduğumda başka iki kadının öpüştüğünü gördüm. Fakat onlar o kadar azmışlardı ki hem öpüşüyor hem de amlarını okşuyorlardı.
biraz sonra sedef benim üstümdekileri çıkartmak istedi bende ona ne yapıyorsun dedim oda bana birazda ben yalayayım yarım saattir sen yalıyorsun dizi bende dedi ve üstümdekileri çıkarttı sonra südyenimide çıkarttıktan sonra memelrimi sakso çekmeye başladı. Ben o sakso çekmeye başlayınca fazla fena ereksiyon olmuştum. O kadar fazla azmıştık ki bundan sonra herkes soyunup çırılçıplak kalmıştı. Başka iki kadına baktığımda yerde çılgın gibi seviştiklerini gördüm. Onların o hali bizi de azdırdı ve sedef benim vajinamı okşamaya başladı. Fazla hoşuma gitmişti asla itiraz etmedim. Sonra sedef kalkıp gitti ve elinde vibratörlerle odadan arka geldi.
bende gülerek ona onları napacaksın kadın bize mi sokacaksın dediğimde oda bana evet bakalım kim daha fazla alacak cevabını verdi ben biraz korkmuştum baya bir sert aletti elindekiler sonra bir tanesini bizim koltuğun üzerine attı ikisini de şahsına sakladı. Asla beklemeden de kızlardan birinin vajinasına soktu. Asla kimse itiraz etmiyordu. Birkaç başlangıçtan sonra kadın fazla haz almaya ve inlemeye başladı. Daha sonra da başka kadın diğer bir vibratörü alarak kendi vajinasına sokmaya başladı. Sonra dizi sende dedi sedef. Bende ona baktım tamam fakat bak sakın canım acırsa sokturmam dedim sonra oda yavaş yavaş içeri girdi fakat benim asla canım acımamıştı tersine daha fazla girip çıkması maksadıyla ona muavin bile oluyordum. Sedef bir yandan vibratörü vajinama sokup çıkartırken başka yandan da ben onun vajinasını sakso çekmeye başladım. Fazla geçmeden de ben sarsılarak boşaldım. Şu anda dizi sedefin boşalmasına gelmişti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir