Büromdaki Adam

Ben bir kuruluşta avukatlık yapan yirmili yaşlarında bekar toy bir kızım. . Şu günlerde tvde ünlü olan ally mc beallerden biri sana bilirsiniz belki fakat olabildiğince mütevazı ve kapalı bir yaşantı içinde işime gelip giderek başımdan geçen bir hayatım var. Böyle alelade ve mazbut bir hayat içinde, asla beklemediğim, bir zamanda oluveren bir hadiseyi izah etmek , sizinle paylaşmak istiyorum. Böyle bir şeyi kimseye anlatamayacağım ve kimsenin de benden bekleyemeyeceği maksadıyla burada yazmayı ve rahatlamayı müsait gördüm. . Anlatacaklarım büsbütün gerçektir, güzel inanmasanız da bu mühim değil, ben yaşadım ya gerisi boş. .
mazbut ve kapalı yaşantım olduğunu söylemiştim bu yüzden cinsel ihtiyaçlarımı hep baskı altında tutup, başka kadınlar gibi kendimi mastürbasyona alıştırmıştım…ve bunu büromda da yapıyordum. . Vücudum alev alev yanmaya başladığında, büromun kapısını kitleyip masama geçiyor, pantolon veya eteğimi sıyırıp, ağzımla ıslattığım parmaklarımı, ateşler içinde yanan biçare kukumun, bızırımın üzerinde dolandırıp, tüylerimi okşayarak, sonrada parmağımı vajinama sokarak sakinleşmeye çalışıyordum… bir gün tekrar böyle kendimden geçmiş orgazma ulaşırken kapı çalındı, o zamanda anımsadım, bir borçlu gelecekti kurumla alakalı ödeme planını konuşmak için…o zamanda telaşla toparlanıp, pantolonumu giyip, apar topar kendimi düzeltip kilidi açıp karşımdaki adamı büroma buyur ettim. . Adam garip garip baktı, o an öyle korktum ki acaba bişeymi gördü, fazla mu karışık görünüyorum, bişeymi fark etti diye. . Belki odada, amımdan, kadınlığımdan çıkan kokuları fark etti tuhaflaştı. . Nede olsa ufak bir oda büromun olduğu yer. . Ben beynimi toparlayamazken bu düşünceler içinde, adam “pantolunuza bişey mi döktünüz, zararlı görünüyorsunuz” dedi. . Önüme bakmamla beynimden vurulmuşa döndüm. . Az evvel kukumdan çıkan bal sularımı, sırılsıklam olmuş vajinamı silmeden pantolonumu giyince, kilodumu bile geçen sularım pantolonuma çıkmıştı…
ben bişeyler geveleyene kadar adam kapıyı kilitledi tekrardan ve yanıma gelerek “borcuma müsait senetler yapabiliriz fakat evvel size diğer bir ödeme gerçekleştirmek isterim, gördüğüm kadarıyla buna fazla gereksiniminiz var” dedi. . Ben bir sözcük bile konuşmadan, telaşlı halimden, odanın havasından anlamıştı adam. . Ben bir tepki vermeden adam bir zamanda mosmor ve damar damar olmuş yarağını çıkardı, altında sarkan yumruğum büyüklüğünde iki testisi ile birlikte…ortaboylu hatta çirkin, bedeni hantal bir adamdan böyle bir sik çıkınca neye uğradığımı şaşırmıştım…kılları fışkırıyordu kenarlarından. . Sonra usulca pantolonumu indirdi, lisanı ve parmaklarıyla kadınlığımda dolanmaya içime girmeye başladı. . Bal sularım fışkırıyordu adeta…bir elimlede onun kıllı yarağını kavramış, hafif hafif atan damarları yüreğimde duyuluyordu adeta. . Oda bir eliyle bluzumu çıkarmış, sütyenimi sıyırmış, uçları beton gibi olmuş memelerimi parçalayacakmış gibi sıkıyor vakumluyor, uçlarını ısırıyordu…bağırmak istiyordum fakat odanın haricinde insanlar gelip geçiyordu, biri duysa hayatım sönerdi. . Adam ise daha lisanı ve parmaklarıyla pompalamaya başlamıştı beni…bir zamanda beni başımdan tutup eğdirdi, şu anda o mosmor dev yarak fazla kalındı, uzunluğu değil fakat kalınlığı dehşete düşürmüştü beni gözümün ve dudaklarımın önündeydi… usulca kulağıma eğildi ve “hadi o senin dilini bekliyor, kalmasın boynu bükük” dedi. .
o an gözüm karardı bunu duyunca, o sert yarağı ağzıma almaya başladım fakat ağzım yırtlıyordu adeta! ! Vakumlamaya, nazikçe ısırmaya çalıştım, adamın haz hırıltıları kulağımdaydı, ardı ardına dilimle darbeler vurmaya, dilimiz kıllarının üstünde, taşaklarının üstünde gezdirmeye başladım, kıllı taşaklarını ağzıma alıp dişlemeye, emmeyede başlamıştım. . Çömelir durumda olduğum maksadıyla aleni olan amımdan yerdeki döşemeye çağlayanlar gibi bal sularım akıyordu. . Sonra yeni baştan mosmor sike yöneldim, dilim, ağzım bundan sonra kontrolden çıkmış, ”şillo şillop”sesleriyle adamı hazdan zevke uçuruyordu…birden boşalmaya başladı, hemde ne boşalmak, üstüm başıma ağzım, dudaklarıma fışkırıyordu bir volkan gibi…ben spermleri vakumlamaya, yakalamaya uğraşırken, beni kollarımdan tuttu ve masaya sırt üstü yatırdı, ayaklarımı ayırdı, kukum bütün arzularıyla onun karşısındaydı bundan sonra, üstümde yalnızca bluzum vardı onunda önü büsbütün aleni olduğu maksadıyla göğüslerim, vajinam, kıllarım özgürce mutluluğa gerçek başlarını kaldırmışlar, göğe uzanıyorlardı…ben ne olduğunu anlamadan biraz evvel doya doya emdiğim o sert sik vajinamı yırtarcasına girdi. . Ohhh demek maksadıyla çığlıklarım yankılandı yüreğimde fakat susmalıydım. . Kaç kez gitti geldi bilmiyorum fakat yıllar gibi süren o birkaç dakika sonra adam çıkartıp yarrağı amımdan, fışkırtmaya başladı göğüslerime doğru…bende parmak parmak sakso çekip vakumluyordum o fışkırıkları…adam dururmu asla? Sönmeye başlayan sikini canlandırmak maksadıyla o da masaya çıktı, ve yarağını memelerimin arasına koyup sürtünmeye başladı. . Birkaç dakika içinde o yarak memelerimin şevkatiyle tekrardan kalınlaşıp, uzayıp boğazıma dek gelmeye başladı. . Ben bitkindim, perişandım, bundan sonra
bundan sonra ne yapacağız ki demeye kalmadan adam be masanın üzerinde döndürüp, yüzükoyun, bacaklarım masa kenarından sarkarak, domaltma şekline soktu, ben alttan vajinama girmek istiyor umdum bir an fakat yanılmışım, diliyle anal deliğimi yoklamaya başladı. “ben hayır olmaz orası, fazla acır, bağrırım rezil olurum” dememe karşın, masanın yanında mevcut boş kağıt parçalarını buruşturup, bir top yapıp bunu ağzıma sokup ısırmamı istedi. . Yapacak birşeyim yoktu, bundan sonra onun elinde ve insafındaydım, çaresiz bir kurban gibiydim. . Bir an o koca yarak deliğimde belirdi, hafif hafif değiyor, yokluyordu, adamda parmaklarımı sokup çıkartıp genişletiyordu deliğimi yarrağın değmediği sıralarda. . Ben ağzımda kağıt topu ve dilimde kalan sik ve döl tadıyla beklerken adam içime adeta bir tünel soktu, acıdan bayılmışım, bilmem kaç dakika sonra kendime geldiğimde, adam hala anal deliğimde gidip geliyor, fakat uyuşmuşum, küçük bir sızı haricinde bişey hissetmiyorum, güzelce alışmış kıçım…adam boşalıp çıktığında, benimde giyinmeme yardım etti, öyle bitkin görünüyordum ki gerçekten, beni hayvan gibi siken adam insafa gelmişti. . Toparlanıp etrafı sildikten sonra adam “ödeme planımızı umarım müsait bir şekilde yapabiliriz avukat hanım” dedi. . Bende başımla onayladım. Adam istediğini almıştı, hem müsait bir ödeme vadesi koparmış, hemde alev alev bir kadını evire çevire sikmişti. Daha ne ister insan. Banada bundan sonra böyle borçluları beklemekten diğer bişey kalmadı elbette.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir