Bozmak İstemedim Ama O Zorladı

kocam beni uzun vakittir aldatıyor ve bende öç almak maksadıyla kendime bir dost seçtim. Onunla beraber her yere gidiyorum ve keyfimce yaşıyorum. Kocam ile yavaş yavaş bağlantımı kesmiş durumdayım ve seks yapacağım anda dostumla yapıyorum.
bunu bir yandan şahsı istedi ve ben onun yaptıklarına karşılık bunu seçtim. Son anlarda kocam fazla üzerime gelmeye başladı ve bende bundan sonra dışarıda buluşmuyorum. Adı ismail’ di ve hep evde buluşmaya başladık. Fakat evde buluşmaya başladığımız günler yalnızca seks üstüne oldu. Benden hoşlandığını sanmıştım fakat öyle bir şey olmadığını anladım. Esasen bir beklentim yoktu ve devamlı sikişerek müthiş haz alıyorum. Onunla sosyal ağ üstünde tanıştık ve ben ona camda şov yaparak azdırdım. Onunla tekrar ilk buluşmamız evde oldu ve beni götürdüğü meydan fazla lükstü.
içeri girer girmez sen misin bana şov yapan diyerek üzerime atladı. Beni yatağa götürdü ve elbiselerimi büsbütün parçalamaya başladı. Memelerimi açmasının ardından biraz sakso çekmeye başladı ve penisini çıkarıp bana sallayınca biraz korktum. Fakat faydası olmayacağını anladığımda bana soktu ve sikişe geçtik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir