Bize geldiklerinde odama geldi direk ve sonrası

6 mayıs 2015bu öykümü size anlatmakta fazla yolds. Com düşündüm fakat anlatmaya karar verdim. Son sınıfta okuyan ve ablamın en içten dostu olan kızdan bahsedicem size. Bizim eve geldiği maksadıyla sık sık onunla muhabbetimiz vardı ve bakışlarıda normalin haricinde değişik bakıyordu bana. Bende kalıplı birisi olarak onun bu bakışına yanıt veriyordum fakat az veriyordum.
derhal odasına girer güncel çıkarttığı külotlu çorabını yarrağıma takar 31 çekerdim. Fazla zevkli olurdu. Karı siksem böyle haz vermezdi. Her seferinde boşalırken çekemezdim yarrağımı ve çoraba boşalırdım… fakat nedense ablam asla farkına varmamış gibi ertesi gün aynı çorabı giyer okula giderdi.
bende anlamıyor sabaha kadar kuruyunca anlaşılmaz sanıyordum fakat öyle değilmiş sonradan öğrendim. Tekrar bir gün okuldan çıktık eve gerçek yürüyordum ablamla elmas bize ders çalıştırırmısın evde dediler. Memnuniyetle dedim içimden tekrar seks dolu saatler başlıyordu. Işim var fakat sizin maksadıyla dışarı çıkmam dedim adeta meraklı değilmişim gibi. Kirli kirli sırıttılar ve yaşasın deyip sarıldılar bana tabi ben tekrar mest. Neyse eve geldik ve başladık derse, ben bir yandan naklediyor bir yandanda çoraplı bacaklarından gözlerimi alamıyordum. Belli etmiş olmalıyımki elmas ablama rahat birşeyler giyebilirmiyiz dedi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir