Bizde kalınca ona karşı duygularım

24 ağustos 2015benim hususi öyküm evimizde gercekleşti yakınımızla aramızda calliopeg. Info oldu şahsı benden erişkin fakat kızın canı isteyince bende sonucta erkeğim kendime pürüz olmadım duygularımla değil arzularımla devinim edince afiyetli akşam gecirdik kızın seks soruları karşısında esasen baştan çıktım gel yanıma demesiylede kalkan malafatımı eline verdim yatakda rahat yerleştirdim içine
mevzu benim beraber oldugum kadına geldi. Ali kadın arkadasın fazla sanslı senin gibi yakısıklı, ince we her istediğini karsılayabilecek bi erkeksin dedi. Ben fazla sasırdım nası yani her istediğini diye sordum. Halamda maddi manewi we tabiki sex anlamında diyince ben yüzüm kızardı. Utanma dedi benden çekinme we kadın arkadasınla ne yasadıysan utanmadan, çekinmeden bana anlat dedi.
bende basladım anlatmaya. Ounla beraber oldugumuzu söyledim o daha detaya girmemi istedi pozisyonlara kadar soruyodu, ben analatıkçada acayip acayip sesler çıkarmaya başladı. Önumde masturbasyon yapıcak umdum. Ben full bunları düşünürken üzerime atladı senin maksadıyla ölüyorum ali yaklasık 5 senedir elime erkek eli değmedi lütfen ateşimi söndür dedi, üzerime çullandı we benimkini öpmeye başladı. Sen asla bişey gerçekleştirme herseyi bana bırak bu hatıra o kadar fazla bekledim ki tahmin bile edemezsin dedi.
zıplamaya başladı…benimkini kaldırıp yaladıktan sonra üstüne oturup zıplamaya başladı. Bi üsre sonra böğürmeye başladı
-hadi yegenim daha dipine sok, daha süratli hadi hadii
bu arada ben sesin babamlara gideceginden korkup agzını elimle kapatmaya çlısırken elimi dişledi bi üsre sonra bende oda bosaldı we üzerime yıgıldı. Ben tatmin oldum diye sordum halamsa daha keyfini bile alamadım diyip yeni baştan benim kini agzına alıp kaldırmaya çalısıyordu.
hazır konuma gelince benim önümde domaldı ben full girerken hayır ordan değil siyah deliğimi doldurmanı istiyorum dedi. Bende memnuniyetle diye cwp werdim bu sefer inlemeleri daha fena bi durum almıştı, bikaç gidip gelmeden sonra ikimizde boşaldık we çırılçıplak sabaha kadar koyunkoyuna yattık.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir