Beyaz Tenli Kızın Dar Amı

selam ben müzisyenim mesleğim gereğince kızların beni sempatik bulduğu gibi bir söylenti varmış bunun üstüne esasen böyle bir öykü yazıyorum, asıl mesleğim değil öğrenciyim barlar’da vesaire müzik gerçekleştirmek benim maksadıyla ekstra bir kazanç oluyor. Esasen işin ekstralarına bakıldığı vakit yazın turist beldelerde tatto işi yapıp mektep harçlığımı çıkarmaya uğraşıyorum. Her neyse bunlar kişiler mevzular ben derhal öyküme başlamak istiyorum.
talebe olduğumuz maksadıyla, oturduğumuz apartmana devamlı başlangıç çıkış yapıyoruz. Gerek okula gidiyor, gerek arkadaşlara gidiyoruz. Yani çogu vakit apartman sakinleriyle karşılaşıyoruz. Tekrar sabah derse gitmek maksadıyla dışarı çıkıyordum ki, bizim yan daireye taşınan birileri olduğunu gördüm. Günaydın diyerek ayrılırken, hariç kapıdan çıkarken fiziği muhteşem bir bayanın geldiğini gördüm, sarı saçlı mavi gözlü ve ak tenliydi. Neyse çok bakmadan devam ettim. Gece okuldan geldiğimde, güncel taşınan kiracıların temizlik yaptıklarını gördüm, o kadında ordaydı. Ii geceler ve basit gelsin diyerek geçiyordum ki, kadın “afedersiniz ya burda mı oturuyorsunuz? ” diye nazikce bir soru yöneltti, bende “evet” dedim ve nedenini sordum. Oda eşinin dışarıya ayrılıp, perdeler maksadıyla korneş almaya gittiğini, ardından salonda ki ampüllein güncel kiracımız beni çıldırttıtakılı olmadığı maksadıyla orada temizlik yapamadığını söyleyip benden ampülleri takmam maksadıyla yardım istedi. Asla düşünmeden ” tamam olabilir” diyerek coşkulu bir şekilde içeriye girdim. O muhteşem bayanın da üstünde askılı ak bir bulüz ve altında da pempe ve uzun olmayan bir şort vardı. Içmden neler gerçekleştirmek geçiyordu fakat, ben sakince salona geçtim. Başta pek inanamadım sebebi evli birisi maksadıyla böyle sağlam bir fizik zordu, neyse ben ampüllerin nerde olduğunu sordum. Bayanda içerden 3 adet ampül getirdi. Benimde unuttuğum birşey vardı. “bu mola da ismim berkcan” dedim. Sarı saçlı bayanda isminin betül olduğunu söyledi ve gülümsedi. Gerçekten fazla heyecanlanmıştım. Ampülleri alıp takıyordum. Ilk ampülü taktıktan sonra, betül yerdeki kağıt parçalarını toparlıyordu, göz ucuyla bakarken bide ne göreyim, sutyen takmamıştı ve fazla canlı memeleri vardı. Olağan üstü derece de kudurmuştum. Daha dikkatli bir şekilde bakarken başını dönü ” talebe misiniz ” diye sordu. “evet, son derslik öğrencisiyim ” dedim. Hangi bölümde okuduğumu sordu. Bende gözlerinin içine bakarak ” tasarım” dedim. Oda ” fazla düzel” dedi. Daha sonra başka ampülü istedim. Getirip verirken elinden fazla farklı bi şekilde aldım. Sanki alırken onu deli bi şekilde soyup sevişmek istediğimi hissettirir gibiydim. Umarım oda bundan baya bi etkilenmiştiki, bana bakarken dondu kaldı. Gözlerine bakmaya devam ettim.
en nihayetinde dayanamayıp ampülü taktıktan sonra merdivenden aşağı indim yanına gittim, gözlerinin içine bakıyorum. Bu sırada da yavaşça kensisine yaklaşıyorudm. Asla tereddüt etmeden yapıştım dudaklarına. Biraz çekilir gibi oldu fakat adeta oda buna uzun vakittir hasretmiş gibi, çok tepki göstermeden vakumlamaya başladı dudaklarımı. Kalbim duracak gibiydi. Sabah gördüğüm ve gün uzuluğu hayal ettiğim bayanı, gece becerme yolunda hızla azdırıyordum. Elimi götüne götürmeye başlamıştım ki orta seviye çocuğu ağlamaya başlayınca ani irkildi. Derhal üzerini düzeltip adamınun odasına gerçek yöneldi. Bende coşkudan ne yapacağımı şaşırmıştım. Sem kalın omuş yarrağımı düzelttim ve başka ampulü taktım. Ardından evlatlarıyla salona girdi bende taktım betül hanım diyerek gitme hazırlıları yapıyordum. Full çıkarken gözlerinin içine baktım. Umarım bu bakışlardan bunu devamının geleceğini hissetmiştim. O günden sonra, kendisiyle hem kendi yuvasında hem de benim evde defalarca birlikte olduk. Eşinin vatan haricinde çalıştığını öğrenmiştim. Esasen ondan sonra kendimi tutamaz olmuştum. Onu her seferinde çağlayan gibi boşaltıyordum, sanki kendini kaybediyordu ve üzerimde titriyordu. Aramızda saklı bir sevgi başlamıştı. Fakat ben yalnızca onu engelsiz bedenini ve daracık ammını düşünüyordum. Aklımın ucundan bile geçmiyordu sevgi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir