Beraber yürüme teklifiyle mesajı

15 kasım 2015benimle yürüme gibi huyları yoktu nasıl olduysa bu çıkışta benimle calliopeg. Info yürümek istedi hayırdır dedim asla sıkıldım işin varsa gitmeyelim dedi bende yok ne işi birlikte başladık yürümeye kıyı tarafına gittik orada kafeler vardı girdik birine birlikte atıştırdık sonra baktım saat ilerliyor bu ben gidicem dedi sevişmeden bende verecek sanmıştım fakat peşinden bende birlikte geleyim teklifini yapıştırınca kabul etti sevişme eve kalmıştı
nihayet eve varmıştık, oturduk salonda bir şeyler ikram ettim. Bacak bacak üzerine atmış bana pembe külodunu gösteriyordu. Benim onun bacaklarını seyretmemden de hiç rahatsızlık duymuyordu. Bu da beni daha çok şeyler yapmaya yitiyordu. Çayı figen getirmişti, bardağı elime verdiğinde birkaç damla üzerime döküldü. Derhal eliyle avuçladı yarağımı hocam  bir şey odlumu yandınız mı durun temizleyim diye başladı elindeki bez ile sikimin orayı sıvazlamaya fahişe bu işleri biliyordu galiba sebebi silmiyor adeta beni okşuyordu. Ben bundan sonra hazdan kendimden geçmişken fermuar sesiyle kendime geldim.
figen benim fermuarımı açmış, yarrağımı dışarı  çıkarmaya uğraşıyordu. Daha önceden de  okuduğum maksadıyla liselilere zaafımda vardı bari devam dedim kendi kendime. Yarrağımı çıkarmasına bende muavin oldum başladı sakso çekmeye fakat nasıl sakso çekiyor anlatamam acemice mi desem aksi halde işini fazla mu iyi biliyor desem bilemedim. Sebebi toy olduğu belli ve bana muhalif mahçupta olmamak maksadıyla elinden geleni yapıyordu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir