Beni Döven Kocamı Alman Komşumla Boynuzladım

merhaba dostlar, ben yasemin, 35 yaşındayım, 17 senelik evliyim ve almanyada yaşıyorum. Almanyaya kocam getirdi beni. Kocam 39 yaşında, ismini vermek istemediğim tanınmış bir fabrikada amale olarak çalışıyor. Benim öyküm karılarını döven erkeklere ders olsun. Dünya evine girdik evleneli kocam hep maçodur. Dediği dedik, ondan iyi bilen olmaz tavırları ve hep benim diyen davranışlarıyla beni usandırmıştı. Ama pompalamaya geldi mi, canım gülüm der, işi bitince tekrar o hanzo tipine bürünürdü. En son beni asla yere dövmüştü. Dövme çünkü de yemekti. Söylemesi ayıp, birgün evvel karnıyarık yapmıştım ve yarısı artmıştı, ben de israf olmasın diye, ertesi gün gece yemeğinde pilavla salata yaptım ve kalan karnıyarıkları da ısıttım. Kocam da, “ne ulan bu? Her gün aynı yemeği getiriyorsun önüme! Akşama kadar evde kalçasını büyüteceğine, kocana gerçek dürüst aş yap, vajinasına koduğumun fahişesi seni! ” diye vurmuştu. Beni dövmesine değil de, bana “orospu! ” demesine fazla üzülmüştüm ve “ne orospuluğumu gördün şimdiye kadar? ” deyince, “orospuya bak birde yanıt veriyor! ” deyip birtane daha vurmuştu.
beni dövmesi ve bana “orospu! ” demesiyle o zamanda içimde kimi hisleri da öldürmüştü. Içimden, (demek fahişe haa? Ben sana gösteririm orospuluğu! ) deyip sesimi kesmiştim. Bu olaydan sonra kocamla yalnızca o isteyince sikişiyordum. Beni hayvan gibi becerip, işi bitince de sırtını dönüp yatıyordu. Kocamın bana, “orospu! ” demesi fazla fakat fazla kırmıştı beni.
alt kattaki alman komşum walter beni her görüşünde elimde birşey varsa alır kapıma kadar getirirdi. Fazla nazik bir erkekti. Bir sabah tekrar elimde poşetlerle supermarkt’tan gelirken beni görüp elimden poşetleri aldı ve yukarı getirdi. Ben de, “lütfen içeri girin, her dafasında yardım ediyosunuz, bir kahvemi maksadıyla! ” dedim. “rahatsız etmeyeyim…” diye evvel teklifimi arka dönü, fakat ısrar edince girdi. Evlatlar okulda, kocam da işteydi. Kahveleri yaptım, karşıklıklı oturduk ve sigara içiyorduk. Alman komşum walter gayet kibar birisi idi. Konuşurken ani, “geçen gün kavga yaptınız herhalde, sesiniz aşağılara geldi. ” dedi. Kıpkırmızı olmuştum, “evet, kocam beni dövdü! ” dedim. Walter, “neden emniyet memuru çağırmadın? Bu devirde kız dövmek mi? ” falan diye hayretle yüzüme bakıyordu. Benden yanıt çıkmayınca, “nasıl olur bu? Kocanı mı aldattın aksi halde? ” deyince, “hayır, kocam maço bir erkek! ” dedim. Adam gülerek, “evet, bana göre bu tüm türk erkeklerinin sorunu! ” deyip beni sakinleştirmeye ve teselli etmeye uğraşıyordu.
bense utandığımdan konuyu değiştirmeye çalışıyordum, “sen sebep evli değilsin? ” deyince, walter, “kızarkadaşım var, fakat evlilik istemiyoruz, serbest seksten yanayız, o arzuladığı erkekle ben de istediğim bayanla beraber olma özgürlüğüne sahibiz, birbirimizi kısıtlamıyoruz. ” dedi. Kahvelerimiz bitince, tazelemek maksadıyla mutfağa gittim. Mutfakta (neden walterle sikişmiyorum ki? ) diye düşünmeye başladım. Hem öküz kocam boynuz takmalıydı, kocamdan intikamımı walterle sikişerek alacaktım. Kahveleri tazeleyip arka geldim. Walter tekrar gayet hafifçe teşekkür ederek kahvesini aldı. Ben bu sefer bacak bacak üzerine atıp, farkında değilmişim gibi eteğimin açılmasını sağladım. Walter bacaklarımdan gözünü alamıyordu. Başladı, “insan böyle hoş karısını döver mi? ” falan diye…
yavaşça yanına yaklaştım, kahve fincanını elinden alıp sehpaya koydum ve “walter senden bir ricam var! ” dedim. “lütfen buyurun! ” deyince, “beni sikmeni istiyorum, hemde şu anda! ” dedim. Adam şaşkın şaşkın bakıyordu yalnızca. “lütfen beni sik! ” dedim ve dudaklarından öpmeye başladım. Şaşkınlığını atan walter bana karşılık vermeye ve beni soymaya başladı. Öyle nazikti ki, elbisemin her çıkardığı parçasını iyice yere bırakıyor ve soyduğu yerleri öpüp yalıyordu. Birkaç dakika sonra büsbütün çıplak kalmıştım. Walteri elinden tutup yatakodasına götürdüm. Istiyordum ki kocama boynuzu kocamın kendi yatağında taksın. Beni yatağa uzatıp şahsı de soyundu ve vajinamı sakso çekmeye başaldı. Öyle hoş yalıyordu ki vajinamı, kendimden geçiyordum. Derken dudaklarını ve dilini götümde hissetmiştim. Öküz kocam birkere bile öpmemişti götümü. Güzelce kudurmuştum, bundan sonra, “bitte fick mich! ” diye inliyordum…
walter beni üstüne aldığı gibi 69 yapmış ve sikini ağzıma vermişti. Yarrağı ben yaladıkça büyüyordu. Kocamın yarrağı kadar vardı büyüklüğü. Vajinam ve kalçam yalanırken defalarca orgazm olmuştum, sırıl sıklam olmuşamım yanıyordu. “ne olur sok bundan sonra! ” diye üzerinden indim ve domaldım walterin karşısına. Yavaşça sikini amıma soktu ve belimden tutup gidip gelmeye başladı. Full karşımda kocamla ikimizin düğün resmi vardı, gözüm oraya takılınca adeta kocam görüyormuş gibi hırsla ve hazla sikişmeye başladım. Walter de bana ayak uydurup hızlanıyor, hızlandıkça da döşek ileri arka sallanıyordu. Walter kocamın sikmediği gibi fazla profesyonelce sikiyordu beni, içimde hızlanıyor, ani yavaşlayıp, sonra ani hepsini köklüyordu. Walter beni altına alıp pompalamaya başladığında ise bundan sonra güzelce delirmiştim. Kocamdan daha iyi sikiyordu, en muhimi kocam şimdiye kadar çoktan boşalmıştı. Ve ben şimdiye kadar almadığım hazzı ve tadı alıyordum. Vajinama sikerken memelerimi sakso çekiyor, boynumu hafif hafif dişliyordu. Adamın altında delirmiş gibi inliyordum…
beni yarım saate yakın siktiğinde ikimiz de yorulmuş ve terden sırılsıklam olmuştuk. Öyle hoş sikiyordu ki, şimdiye kadar siktirmediğime pişman oldum. Sonra ani, “jasmin geliyorum! ” dedi (yasemin diyemediği maksadıyla bana hep jasmin der). Ben de, “lütfen içime boşal, çıkma içimden! ” dedim. Son bir defa bana kenetlendi ve kendinden geçmiş bir vaziyette içime boşaldı. Evvel asla konuşmadık, saatlerce beni okşadı, öptü. Yarrağı amımın içinde küçülünce kalktı ve “artık gideyim! ” dedi. Ben de, “gitmeden senden bir ricam olacak, lütfen kimseye birşey söyleme, biliyorsun ben evliyim ve evli kalmak istiyorum. Bu kocamdan öç içindi! ” dedim. Walter de eğilip beni birdaha öptü ve “ok! ” deyip gitti.
ben de kalktım fakat banyo yapmadım, alman komşumun dölleriyle dolu vajinamı kocama yalatıp siktirecektim. Yaptım da! Bu da üzerine kapak oldu! Karılarını döven erkeklere ders olsun !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir