Beni dikizlemesi hoşuma gitti bende verdim

16 ağustos 2015evde başımdan geçen aklınızdan çıkmayacak seks maceramı sızlere yazıyorum evimiz calliopeg. Info herkezin şahsına ait odası yok birlikte aynı odada yasıyoruz o yuzden de kimi anlarımız denk gelıyor fakat evde baskıcı meydan var evımızde o yuzden seks sohbeti cinsellik boyle mevzular konusmuyoruz fakat evde kafa başa kalınca sonucta o erkek ben kadın ikimizde istiyoruz bir şeyler yaşamak
 bu ne durum kaldırmışsın benimi sikeceksin diye tekrar kızdım. Esasen korkmuş kardeşim olurmu abla diye ürkek bir yanıt verdi. Yanıma davet ettim ve dokunmak istediğimi söyledim. Bir kere kozu elime geçirmiştim. Istediğim gibi kardeşimi kullanıyordum. Yaklaştı elimle sikini tutup ileri arka bir iki devinim yapmamdan sonra yarrağı dimdik taş gibi olmuştu. Abla gerçekleştirme yeter diyordu. Bir kere bulmuşum bırakırmıyım. Sikinin başını sapını taşşaklarını okşarken kardeşim bir inilti ile halının üstüne boşaldı.
öyle bir fışkırma olmuştuki bir kaç damla meni üzerime arka kalanlar halının üstüne gelmişti. Derhal onu rahat bırakıp halıyı temizledik ve asla bir şey ham gibi o günü evde geçirdik. O mevzu ile alakalı asla bir şey konuşmuyorduk. Lakin bu hoşuma gitmişti. Kardeşime sık sık ereksiyon olacağı şeyler yapıyordum onunda beni izlediğini görüyordum. Bir gün yavası temizledikten sonra terledim ben duşa gireceğim dedim ve banyoya gittim. Bilerek kapıyı aralık bıraktım. Bir zaman sonra aralık kapıdan kardeşimin beni izlediğini fark ettim. Bunun üstüne şampuanla kalçamı ve vajinamı köpürtüp okşar gibi yıkıyordum.
onun kapıda çıldırdığını biliyordum fakat az sonra yapacaklarım maksadıyla bunu gerçekleştirmek zorundaydım. Bir mola sezdirmeden göz ucuyla kapıya baktımki kardeşim elinde bir peçete otuzbir çekiyor. Derhal koşarak kapıyı açtım ve onu yakaladım. Biraz kızdıktan sonra odaya götürdüm. Annemle babamın yaptıkları gözümün önünden gitmiyordu. Kardeşim ayakta dururken üzerimdeki bornozu çıkardım ve memelrimi okşamasını istedim. Dokunması ile amımın ve götümün kasıldığını hissettim. Fazla güzel bir his idi. Sonra yavaşça aşağıya eğilip kardeşimin sikini ağzıma aldım. Daha vakumlamaya başlamıştımki ağzımın içine ateşli birşeyin dolduğunu hissettim. Diğer ağzımda biriken tükrüğüm umdum lakin tadı farklıydı. Derhal kardeşimin sikini ağzımdan çıkardımki ağzıma boşaldığını hissettim. Hain söylememişti bile derhal ağız dolusu sipermi yuttum. Midem bulanıyordu fakat hoşumada gitmişti. Tadı biraz garip fakat fazla etkileyici. (tavsiye ederim deneyin) o boşalmıştı fakat ben halen kasılmaktaydım. Kardeşimi yatağa yatırıp inmekte olan sikini döl bılaşığı ile beraber yeni baştan vakumlamaya başladım. Kardeşim abla yeter bundan sonra ben bittim diye yalvarıyordu. Biraz yalamadan sonra yeni baştan yarrağı kalkmıştı. Ona yeni baştan boşalmak istermisin diye sordum. Mahcup fakat istekli bir halde evet dedi. Koş eline sürdüğü kremi getir dedim. Amımdan çıkan sular bacaklarımdan aşağıya gerçek akıyordu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir