Beni çalıştıran hocamla sex yaptım

Ismim taner 21 yaşındayım fakülte sınavına hazırlanıyorum 2 yıldır fakat kazanamıyorum. Ailem kazanamıyorum diye bana bu yıl hususi hocam tuttu. Gelen hususi ders hocası. Hayallerimde siktiğim onu düşünerek boşaldığım bayanların 10 kat daha üstün bir güzelliğine sahipti.
delirtiyordu beni sırf o hocamı görmek maksadıyla 7/24 ders çalışıyordum. Evdekiler bile benim bu halime şaşırmıştı. Tekrar bir gün ders saati geldiğinde hocam bize geldi fakat bu sefer evde kimse yoktu annem arkadaşına babamda çarşıya gitmişti işleri olduğundan ötürü geç geleceklerini derslerime çalışmam maksadıyla de öğüt vermişlerdi. Bu yüzden biraz rahattım. Tamam diyip geçiştirdim. Öğretmen geldiğinde oturduk biraz ders çalıştıktan sonra bir şeyler içer miyiz dedim olur dedi oda benden 3 yaş büyüktü 24 yaşındaydı. Gittim dolaptan meyve suyu çıkardım içine uyku ilacı attım ve götürdüm verdim içti 15 dakika sonra falan kanepede uyuya kalmış. Biraz dürttüm baktım uyanmıyor başladım bunu soymaya üzerinde ne varsa çıkardım.
asla müdahale edemiyordu. Sebebi derin bir uykuya dalmıştı. Yarrağımı tükürükledim vajinasına soktum kızda değilmiş bu arada onu öğrenmiş oldum. Bir hoş siktikten sonra boşalacağım sırada çıkarıp peçeteye bıraktım sildim 2. Postayı kaydım yorulduğumu anlayınca bundan sonra derhal üstümü arka giydim. Onuda giydirdim masaya oturtup orada uyuya kalmış gibi bir süs verdim. 10 dakika sonra falan başını kaldırdı ay ne olmuş be içim geçmiş meyve suyunu içince dedi. Bende mesele değil hocam yarın devam ederiz gidin dinlenin isterseniz. Dedim. Fazla sağol canım peki dedi. Kalktı yürürken çarpık yürüyor fakat belli etmemeye uğraşıyordu belliki ammı fazla acıyordu. Beni dinlediğiniz maksadıyla teşekkür ederim sanırım hoşlanırsınız. Herkese seksli saatler

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir