Benden Küçük Olan Genç Yakışıklıyla Kaçamaklarım

6 mayıs 2015ben her ne kadar yaşı geçmiş olsada yolds. Com seksten hala doyum alamadım hala açım. Ne olursa olsun kaç kiş girerse girsin doyamıyorum ayaklarım titriyor bundan sonra boşalmaktan yürüyemiyorum fakat yinede istiyorum. Bunun maksadıyla bundan sonra yaşıtlarım bana yetmiyor bende gözü gençlere dikmiştim ve birinide buldum oturduğumuz yerde yakışıklı ve hırçın bir toy erkekti.
annesi sık sık mutfağa gittiğinde biz muhabbet ediyorduk. . Mehmet fazla keskin bakıyordu, ela gözlerinden kafasında birşey anlamamıştım başta fakat adeta bu beni istiyormuş gibi bakıyordu, mütalaa edince bi garip oldum neyse yarım saat sonra kalktım. . 4 gün sonra apartman girişinde karşılaştık, asansöre binmedi yürüyerek çıktı ben de onla birlikte çıktım, tabi öncelik verdi arkamdaydı, ne biliyim götümü izlediğini. . Bi an arkamı döndüm baktıgını fark ettim. . Eve gittim garip oldum, derhal yatagıma attım kendimi, okulda eşim annesinde oldugundan mastrubasyon yapmaya başladım fakat mehmet i değil kocamı düşünerek. Akşamına tekrar karşılaştık ” kusursuz görünüyorsun zuhal abla, fazla çekicisin” falan gibi laflar etti fazla hoşuma gitmişti bu. . C. Tesi günü kapıyı açmış aşağı gerçek iniyordu banyodan güncel çıkmştım üzerimde yalnızca vajinamı ve memelrimi kapayan havlu vardı. .  oğlum dersanede, kocam tenis kortundaydı şehrin derhal haricinde. . Giray ın peşinden koştum apartmann merdivenlerine, mehmet almış kucağına getiriyordu yukarı, tabi aşağıdan beni görünce gözleri açılmış, göz bebekleri yetişmiş gibiydi adeta … eşofman giymişti şansıma bikaç saniye sonra kabarıklığı hissettim, derhal içeri gittim kapının arkasına gel mehmet dedim. . Geldi giray ı bıraktı sırıttı fazla yaramaz bu dedi. .
ben de güldüm, gelsene dedim. . Aslında gelmesem falan yaptı, lütfen dedim geldi. . Fakat bekle dedim gel dediğimde gelirsin dedim tamam dedi. . Döşek odasına dğru gittim gel dedim kapıyı kapamadan havluyu aldım üstümden, umarım görmüştü götümü. . Üstüme aldım gecelik, sexy değildi fakat. . Içeri gittim, hafif diz üzerinde geceliğim siyah(ne bileyim siyahı fazla sevdiğini), altıma da birşey giymemiştim. . Meme uçlarım falan belli oluyordu. . Mehmet: zuhal abla kusursuz görünüyorsun, cengiz bey in yerinde olmak isterdim doğrusu dedi sırıttı. . Teşekkür ettim ben de oturduk ne veriyim sana dedim valla varsa bi çay alıyım dedi,
harareti alır dediğinde ben ürktüm ve coşkulandım. . Tecavüz etmesin bu beni diye. . Gittim çay aldım, giray ı odasına koydum kapısını kapadım yatağının içinden çıkamazdı. . Geçtik oturduk beraber, ben ilk oturdugumda kasıklarıma 5-6 cm kalmıştı geceliğin eteği bakışları tekrar yoğunlaşmıştı. . Bi güzel oldum ve nasıl oldu bilmiyorum bi zamanda ” sen beni fazla kesiyosun” deyip gülümsedim. O da kim istemezki senin gibi bi kadınının olmasını dedi ve bi güzel oldum. . Peki nedir beni bu kadar alımlı gösteren dedim, göğüslerin ve kalçaların ve dudaklarn fazla hoşuma gidiyo dedi. . Fakat evliyim desem de çekinmeyerek, olabilir erkekler karılarını aldatıyo, kızlar aldatamaz mı dedi. .
nerden biliyosun ki kocamı aldatıcagımı diye sorduğumda da, olabildiğince etkileyici bi cvp verdi; beni fazla istiyorsun dedi. . Aslında o anne kadar birşeyyoktu fakat bi zamanda onu istediğimi hissettim. . Kalktı yanıma geldi, oturdu yavaşça dudaklarımı öpmeye başladı karşılık verdim, elleriyle memelerimi okşuyordu geceliğin üstünden. . Öpüşme devam ederken geceliğimin askılarını indirdi, çıplak kaldım. . Elleriyle vajinamı parmaklıyor, dilimi yiycek gibi yalıyordu. . Sakso çekmeye devam ederek memelerime ordan da vajinama indi. . Yatırdı o yalarken vajinamı ben de t-shirt ini çıkardım, ayağa kaldırıp eşofmanını çıkardım. Penisini görünce hoşuma gitti, eşiminkinden 2-3 cm daha geniş ve az biraz kalındı, bu daha da hoşuma gitmişti. . Sakso çektim biraz, sonra beni yatırıp üstüme uzandı, tekrar ddaklarımdan öpmeye başladı, penisini da amımın dudaklarına sürtüyordu bu içimi acaip gıcıklıyordu fakat vajinamda kaşınıyordu, gir bundan sonra diyebildim. . Kafası hafif sokup çekiyordu sonra ani geçirdi. .
yavaş yavaş gidip gelmeye başldı içimde, aynı zamanda öpüşüyorduk da. . Defalarca değişik pozisyonlarda becerdi beni, yaklaşık 1 saat 15 dakika kadar kocamların glmesine yakındı ben 2 o 4 defa boşalmıştı. .

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir