Bekar Ama Duldum, Amım Yarak İstiyordu

bundan 10 sene evvel bekar fakat duldum. Ankaraya tayinim çıkmıştı. Arabam ile bir kaza yapınca mahkemelik oldum. Beni mahkemeye çağıran ve tebliğ eden kağıdı getiren memurla göz göze geldik, meslek ortamında olduğum maksadıyla fazla çok konuşamadık, fakat kendisinden fazla hoşlanmıştım. Gözleriyle sanki beni soyuyor, sevişmek maksadıyla can atıyordu. Erkek arkadaşımla güncel ayrılmıştık, bunalımdaydım ve onu hatılamamak istiyordum. Bu memurla daha sonra yeni baştan adliye’de karşılaştık ve bana mahkemede eşlik ederek, mahkeme sonrası beni işime bırakmak istedi. Bense işe değil, eve gitmem lazım olduğunu söyledim. Arabasında onun evli olduğunu öğrendim, fakat benden hoşlandığını da biliyordum. Bana hattını vererek, “bir gereksinimin olduğu vakit arayabilirsin. ” dedi ve ayrıldık.
benden en ufak bir yaklaşım bekliyordu, eminim benle birlikte olmak maksadıyla can atıyordu. Benimse amımdan sular akıyordu. Ertesi gün bir bahane uydurarak onu aradım, eve davet ettim ve geldi. Ben o daha gelmeden sevişme fantazileri ile yanıp tutuşuyordum. Itiraf etmem gerekirse, sekse fazla düşkünüm. Al dantelli sütyenimi, tangamı giyindim, üzerime göğsüme kadar aleni fermuarlı buluzumu geçirdim ve beklemeye başladım. Acaba onunla sikişebilecekmiyim diye düşündüm. Onu baştan çıkarmaya, zorda olsa onu beni becerip gitmesi maksadıyla ikna etmeye karar verdim. Ve nihayet geldi. Uzun olmayan bir sohbet ve çayımızın ardından baktım hala ondan tepki yok, yavaşça üstüne gerçek eğildim ve buluzum önündeki fermuarı yavaşça aşağı çekerek sütyenimin içinden fırlayacak gibi duran kocaman memelrimi meydana çıkardım…
yavaşca dudaklarına yapıştım, “korkma, ben dulum…” diyerek, boynunu sakso çekip, onu soymaya başladım. Kendimi okadar kudurmuş hissediyordum ki, o ise “yapma, dur…” diye altımda inliyor, muhalif çıkıyor, “daha fazla erken…” diyordu. Ama çok muhalif koyamadı, üzerimdeki sütyeni kopartır gibi çekti çıkardı ve memelrimi sakso çekmeye başladı. Yavaşça kalçalarımın arasına giren tangamı çıkardı ki, ani çırıl çıplak oldum. Yavaş yavaş dudaklarımı kulaklarımı vakumluyor, elleri ile vajinamı, memelrimi okşuyordu. Altında inleme sırası bende idi. Memelrimi vakumlamaya, sıkmaya ve dişlemeye başladı. Sonra vajinama eğildi, “amın sulanmış, yarak istiyor! ” diyerek, vajinamı sakso çekmeye başladı. Vajinamda dilini okadar hoş çeviriyordu ki, büsbütün kendimi kaybettim, “beni sik, ne olur, hadi…” diye yalvarmaya başladım. Çığlıklar atıyordum, inliyordum.
o arada yarrağı okadar muhteşem ve iriydi ki, o anne kadar öyle bir şey görmemiştim. Yavaşça yarağının kafası dilimle sakso çekmeye başladım, nefisti. Köküne kadar ağzıma soktum çıkardım, soktum çıkardım. O ise memelrimi sıkmaya, zedelemeye devam ediyordu. Sabırsızlandım, “sik, yeter…” diye haykırdım. Yavaş yavaş ayaklarımı omuzlarına aldı ve o iri yarağının kafası amımın dudaklarıma sürttü. Amımın suyu seviştiğimiz minderi yıkamıştı. Vajinama kayıp giden penis bir geliyor bir gidiyordu, taşakları şak şak amımım dudaklarına çarpıyordu, ben fazla muhteşem orgazmlar yaşıyordum. O bu arada “sen benimsin, bundan sonra seni ben kullanacağım! ” diyerek üzerimde hem beceriyor, hem elleri göğüslerimde süratli süratli gelip gidiyordu. Daha sonra beni bir hamlede aksi dönü ve arkamdan vajinama girmeye devam etti. Ani ikimizde boşaldık.
ogün birçok defa birlikte olduk. Ertesi gün vücudumun, boynumun ve göğüslerimin morardığını gördüm ve ah keşke her gün sikse beni diye düşündüm. Daha sonralarıda hep buluştuk ve sikişmeye devam ettik, öyleki benim tayinim çıktı ve uzaklaştım, fakat hiç ondan ayrılmadım. Bana hep karısı gibi davrandı ve sekste farklı deneyimlerle buluştuk. Hala görüşüyoruz ve telefonda ve sanal dünyada birbirimizi ereksiyon ederek sikişiyoruz. Bana her vakit ateşli olduğumu ve ereksiyon halindeki olduğumu söylerdi, şu anda evliyim ve hala eşim bana yetmiyor. Eşimin dışında ona gereksinim duyuyorum ve her fırsatta beni sikmesi maksadıyla kendimi ona teslim ediyorum. Teşekkürler sana sevgi meleğim…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir