Barda Tanıştığım Kız Anal Seks Yaptı

öncelikle sitedeki çoğu öyküyü okudum ve beni fazla etkiledi. Hepinizin cesaretini fazla sevdim ve benimde başımdan geçen seks maceramı sizlere anlatacağım. Arkadaşımın kadın kardeşiyle başımdan geçen seks yaşamı eğlenceliydi. Beni her vakit ereksiyon eden rabia ile mola mola kaçamak yaparak sevişiyorduk.
liseden tanıdığım arkadaşım cevdet’ in kadın kardeşi rabia’ yı ilk gördüğüm andan beri ona muhalif boş değildim. Sebebi onda beni kendisine çeken bir şey vardı fakat çözemedim. Rabia rahat giyinen ve aleni sözlü bir kızdı. Onun maksadıyla devamlı o arkadaşımla buluşuyordum. Hep onların yuvasına giderek rabia’ yı kesiyordum. Oda benimle ilgilenmeye bayılıyordu ve yakınlaşmamız uzun sürmedi. Tekrar cevdet’ in yuvasına geldim ve odasında uzanıyordum. Cevdet duşa girmişti ve o sırada rabia yanıma geldi. Üzerime bir zamanda atlayarak dudaklarımı öpmeye başladı. Şaşırdım ve beklediğim tepki gelmişti. Bende onun memeleriyle oynarken öpüşmemizi devam ettirdim. Içeriden sound geldi ve cevdet duştan çıkıyordu. Toparlandık ve o süratle odasına geçti. Bende uzanmaya devam ettim. Sonra abisinin telefonundan benim numaramı alarak bana mesaj attı. Kaçamak görüşmelerimiz başladı ve sanki ilk mektep gençları gibiydik. Bana evde daha rahat olacağımızı söyledi ve bende boş yuva buldum. Eve beraber gittik ve sevgili olmuştuk. Eve gittiğimizde direk soyundu ve koltuğa uzandı. Beni yanına davet etti fakat ben çekindim ve gitmedim. Ayağa kalktı yanıma geldi. Tişörtümü çıkardı ve sonra pantolonumu. Benim yarrağımı okşamaya başladı ve sonra sıvazlamaya geçti. Beni zevke getirmişti ve bundan sonra onu sikmemem maksadıyla bir neden yoktu. Koltuğa beraber öpüşerek uzandık ve bu arada benim yarrağımı amcığına soktu. Ben sıcaklığı hissettim ve yerimde duramıyordum. Yavaşça gidip gelmeye başladım ve değişik şeyler hissetmeye başladım. Rabia beni sırt üstü koltuğa yatırdı ve sonra üzerime çıkarak penisimin üstüne oturdu. Sonra dudaklarıma yapıştı ve öpüşmeye devam ettik. Bende belinden tutarak pompa yapmaya geçtim. Yavaşça pompalıyordum. Sebebi vajinası dar olduğu maksadıyla yarrağım acıyordu.
orada boşaldım ve duşa girdim. Duştan çıktım ve o salonda hala çıplak bir halde yatıyordu. Uyuya kalmıştı ve bende yanına yatarak beraber uyuduk. Boş evde yaptıklarımızdan sonra uzun bir ilişkimiz hala sürüyor. Cevdet’ e açıklayamadım fakat rabia’ yı seviyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir