Barda kendime travesti sevgili yaptım birbirmizi sikiyoruz

ben normalde cok saglam bir erkegim fakat kadın arkadaşım asla olmuyor bunu atmak maksadıyla üzerimden kendime bir kadın dost yapmaya karar verdim sizlerde bilirsinizki bunu gerçekleştirmek maksadıyla bir eglence merkezine gitmeniz gerekiyor bende nereye gidecegim diye düşünürken ani bu akşam aklıma bara gitmek geldi fakat gittigim bar biraz değişik bir yerdi içeride neredeyse hepsi bayandı fakat çogu travestiydi seks o kadar açtımki orası cok hoşuma gitti kalmaya karar verdim, kendimi müzigin ritmine bırakıp biramı yudumlarken etrafda travestileri kesiyordum, bir mola lavaboya gitmeye karar verdiğimde full yanından gçerken beni yakamdan tuttu ve şahsına çekti ve öpmeye başladı. Okadar seksi öpüyordu ki nerdeyse boğulacaktım. Daha sonra kendisin şilide oturduğunu ve istersen birlikte yuvasına birşeyler içmeye gideceğimizi söyledi. Bende bu teklifi can kulağıyla beklediimdfen kabul ettim. Yuvasına vardığımızda daha yuvasının kapısından girergirmez dudaklarıma yapıştı ve beniokşamaya başladı. Ben garip ereksiyon olmuştum. Bir yandan benimle öpüşürken bir yandanda yarrağımı okşuyordu. Daha sonra beni soyarak yatağak odasına götürdü beni öyle bir yalıyorduki anlatamam.
full bu sırada kendiside soyunmaya başladı ve işte full bu sırada beni şaşırtan vir vaziyet meydana çıktı. O muhteşem hoş travestinin bir yarrak i vardıki benimkisinden daha geniş tü. Bu beni aleni söylemek gerekirse ereksiyon etmişti. Şahsı daha sonra benim yarrağımı kremledikten sonra kendi yaveşçana kendi hötüne soktu. Biraz sonra benim büsbütün içindeydi. Bir yanda benimle sikişirken başka yandanda roket gini olmuş sikini okşuyordu. Full o sırada elimi tutarak kendi yarrağına sürttü bu beni garip ereksiyon etmişti. Ben de asla sesimi çıkarmadım. 10-15 dk böyle devam ettikten sonra ben şiddetle sevim in içine boşalıdım. Daha sonra birer sigara yaktık ve yatakta konuşmaya başladık. Sevim konuyu sex anında yaptıklarımıza getirdi ve istersek dahada ileri gidebileceğimizi söyledi. Ben daha evvel asla yapmadığımı söyledim. Oda gülerek korkma ben seni alıştırırım dedi. Ben kabul ettim sevim derhal tekrardan bana sakso çekmeye başladı ve beni azdırdı ardından tekrar aynı şekilde elimi tutarak kendi elimle ona otuzbir çektirmemti sağlıyordu.
daha sonra bena gös kırparak sakso çekmek istermisin bende asla yanıt vermeden biricik sevgilim sevimin o hoş geniş sikini yalamay başladım. Ikimizde çıldırmıştık daha sonra 69 pozisyonun geçtik hem o beni sakso çekiyor bende aldığım hazla onu geniş penisini yalıyordum. Daha sonra ayağa kalkara beni doğrultu ve arkamı kendisikini kremledi bacaklarımı omzuna alarak yavaş yavşa sikini içime sokmaya uğraşıyordu. Daha önceden asla yapmadığımdan ötürü kalçam fazla feci bir şekilde ağrıyordu. Daha sonra hepsini ani götüme bir zamanda soktu. Olağan üstü bir keder hissetmiştim. Biraz bekledikten sonra yavaş yaval içimde gitgel yapmaya başladı ve ben olağan üstü bir haz almaya başlamıştım. Şu anda biricik aşkımın aldında hazdan inliyordum. Bir zamanda içime şiddetle boşaldı
sex hikayeleri:
travesti sex, gayseks

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir